Wymiana wyświetlacza Apple Watch

Ekran smartwatcha każdego dnia ma przed sobą sporo wyzwań i możliwości uszkodzenia, na które odporne potrafią być szybki wykonane, chociażby z szafirowego szkła. Niestety nawet stosunkowo niegroźny upadek może skończyć się uszkodzeniem wyświetlacza OLED.

Plamy i paski na ekranie, a także problemy z dotykiem mogą wręcz uniemożliwić użytkowanie zegarka. Konieczna wtedy jest wymiana wyświetlacza w Apple Watch. Dokonując naprawy we Flix, wybierasz zespół specjalistów, który wie, co robi i korzysta z oryginalnych części, dzięki czemu możesz spać spokojnie i nie martwić się o losy ulubionego smartwatcha. Umów się na naprawę ekranu Apple Watch już teraz!

Zgłoś naprawę
Ekspresowe naprawy
Oryginalne części
12 miesięcy gwarancji
100k zadowolonych
Klientów
logo-google
Ocena 5.0
na podstawie
5657
opinii dla serwisu
w Warszawie przy ul. Okopowej
function does not exist

Wymiana wyświetlacza Apple Watch

Plamy, paski, problemy z dotykiem
* Drodzy Klienci, w sporadycznych przypadkach, przy dużej liczbie zgłoszeń przyjętych do serwisu lub braku dostępności części, czas naprawy może ulec wydłużeniu.
Przejdź do pełnego cennika

Wybierz Sposób Naprawy

Nie chcesz stać w kolejce?
Zarezerwuj termin naprawy.

Brak wolnego terminu nie wiąże się z brakiem obslugi.
Dołożymy wszelkich starań, by usługa została wykonana możliwie jak najszybciej.

Zarezerwuj termin usługi
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie wiesz o której godzinie przyjedziesz do naszego salonu? Przyjdź do nas bez rezerwacji.

Zrobimy wszystko, by usługa została wykonana ekspresowo!

Odwiedź nas w salonie
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie chcesz wychodzić z domu? Zamów darmowego kuriera!

Naprawa wysyłkowa
Cała Polska

Nasze serwisy

ul. Okopowa 59A
Parking obok lokalu (strefa)

Serwis stacjonarny czynny:
Poniedziałek – Piątek 10:00 – 19:00

Infolinia czynna:
Poniedziałek – Piątek – 9:00 – 19:00
Sobota – 9:00 – 16:00
Niedziela – nieczynne

Jak przebiega naprawa
urządzeń w serwisie Apple?

Niezależnie od tego, czy awarii uległ iPhone, Macbook, Apple Watch czy iPad, naprawy uszkodzonego sprzętu dokonujemy ekspresowo. Telefon, który oddajesz do serwisu, otrzymujesz z powrotem w zasadzie od ręki. Nie musisz czekać kilku tygodni aż ktoś w końcu zabierze Twoje urządzenie z magazynu.

Dla nas każda sprawa jest priorytetowa, dlatego nie zwlekamy z profesjonalnym zajęciem się sprzętem. Po tym, jak klient opowie nam, na czym polega problem – np. iPad nie chce się wyłączyć, laptop nie reaguje na komendy czy wyświetlacz/ekran telefonu nie działa – rozpoczynamy diagnostykę. Nasi fachowcy sprawdzają, gdzie leży źródło problemu.
Jeśli więc np. iPad nie chce się włączyć, zaczynamy od określenia, czy usterka nie jest mechaniczna, czyli czy w urządzeniu podczas upadku nie uszkodziła się żadna część. Kiedy już dowiemy się, skąd wynika problem, podejmujemy decyzję, czy wystarczy jedynie naprawa, czy konieczna będzie wymiana elementów. Niezależnie od tego, czy jest to naprawa tabletów Apple, naprawa komputerów Apple czy też każdego innego sprzętu tej marki, oferujemy oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki.

Wymiana wyświetlacza Apple Watch

W przypadku smartwatchy ekran pełni istotną rolę nie tylko ze względu na obsługę zegarka - jest to dla wielu osób także element dekoracyjny no i rzecz jasna powinien wyraźnie wskazywać godzinę w każdych warunkach. W codziennym użytkowaniu może on jednak ulec uszkodzeniu i wręcz uniemożliwić korzystanie z urządzenia. Warto wtedy postawić na profesjonalny serwis urządzeń Apple - Flix.

Nasi serwisanci to profesjonaliści z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Wymiana wyświetlacza Apple Watch  zajmuje im zaledwie 2 do 5 dni, a przy każdej naprawie wykazują się niebywałą starannością i dokładnością.

Fachowcy Flix przy swojej pracy wykorzystują specjalistyczne narzędzia i oryginalne części zamienne najwyższej jakości, dzięki czemu wszystkie zegarki naprawione w naszym serwisie sprzętu Apple działają długo i bez żadnych problemów. Jesteśmy pewni naszych usług i nie boimy się brać za nie odpowiedzialności. 

Już teraz dołącz do grona naszych klientów i umów naprawę online albo zamów darmowego kuriera!

Czy podoba Ci się ta strona? Oceń nas!

ZAREZERWUJ
WIZYTĘ
ZAMÓW DARMOWEGO
KURIERA
ZADZWOŃ 
DO NAS
Strona używa plików cookies. Korzystając z niej, akceptujesz warunki przedstawione w polityce prywatności.
© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. Flix
crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram