Serwis

Apple Watch 4

Apple Watch to najlepszy przyjaciel osób aktywnych, ale jak każdy często używany sprzęt, narażony jest na wiele sytuacji mogących spowodować uszkodzenie.

Jeśli Twój ulubiony smartwatch oberwał, nie martw się.

Jesteśmy w stanie Ci pomóc.

Jako jedni z nielicznych serwisów Apple, oferujemy szeroki wachlarz napraw wszystkich modeli Apple Watch w przystępnych cenach.

Nasi eksperci mają wieloletnie doświadczenie w diagnozowaniu i naprawianiu tych urządzeń, więc bez względu na to, jak poważny jest Twój problem, przywrócimy Ci Apple Watch do działania tak szybko, jak to możliwe.

Zgłoś naprawę
Ekspresowe naprawy
Oryginalne części
12 miesięcy gwarancji
100k zadowolonych
Klientów
logo-google
Ocena 5.0
na podstawie
5657
opinii dla serwisu
w Warszawie przy ul. Okopowej
function does not exist

Cennik usług 

Apple Watch 4

Usługi Czas naprawy* Cena
Polerowanie szybki wyświetlacza Apple Watch 4
4-10 dni 400 zł
Wymiana szybki Apple Watch 4
2-5 dni 499 zł
Wymiana szybki z dotykiem Apple Watch 4
2-5 dni 549 zł
Wymiana wyświetlacza Apple Watch 4
2-5 dni 899 zł
Wymiana baterii Apple Watch 4
3-5 dni 279 zł
Diagnoza usterki Apple Watch 4
1-7 dni 99 zł
Wymiana tylnej szybki Apple Watch 4
3-6 dni 449 zł
* Drodzy Klienci, w sporadycznych przypadkach, przy dużej liczbie zgłoszeń przyjętych do serwisu lub braku dostępności części, czas naprawy może ulec wydłużeniu.
Przejdź do pełnego cennika

Wybierz Sposób Naprawy

Nie chcesz stać w kolejce?
Zarezerwuj termin naprawy.

Brak wolnego terminu nie wiąże się z brakiem obslugi.
Dołożymy wszelkich starań, by usługa została wykonana możliwie jak najszybciej.

Zarezerwuj termin usługi
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie wiesz o której godzinie przyjedziesz do naszego salonu? Przyjdź do nas bez rezerwacji.

Zrobimy wszystko, by usługa została wykonana ekspresowo!

Odwiedź nas w salonie
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie chcesz wychodzić z domu? Zamów darmowego kuriera!

Naprawa wysyłkowa
Cała Polska

Nasze serwisy

ul. Okopowa 59A
Parking obok lokalu (strefa)

Serwis stacjonarny czynny:
poniedziałek – piątek 10:00 – 19:00
sobota 10:00 – 16:00

Infolinia czynna:
poniedziałek – piątek 9:00 – 19:00
sobota – 9:00 – 16:00
niedziela – nieczynne

FAQ

Czy Apple Watch 4 ma watchOS 9?

Nowa wersja oprogramowania Apple Watch dostępna jest dla modeli iPhone od 8 w górę z iOS 16, a także zegarka z serii Apple Watch 4, bądź nowszego. Można podejrzewać, że będzie to ostatnia aktualizacja oprogramowania dla smartwatchy z 2018 roku.

Czy z Apple Watch 4 można pływać?

Apple Watch Series 4 jest wodoodporny do głębokości 50 metrów, co oznacza, że śmiało można z nim pływać przykładowo na basenie. Producent zaznacza jednak, że nie należy z nim nurkować, a także narażać na zbyt intensywny przepływ wody — na przykład korzystając z niego na nartach wodnych. 

Jak przebiega naprawa
urządzeń w serwisie Apple?

Niezależnie od tego, czy awarii uległ iPhone, Macbook, Apple Watch czy iPad, naprawy uszkodzonego sprzętu dokonujemy ekspresowo. Telefon, który oddajesz do serwisu, otrzymujesz z powrotem w zasadzie od ręki. Nie musisz czekać kilku tygodni aż ktoś w końcu zabierze Twoje urządzenie z magazynu.

Dla nas każda sprawa jest priorytetowa, dlatego nie zwlekamy z profesjonalnym zajęciem się sprzętem. Po tym, jak klient opowie nam, na czym polega problem – np. iPad nie chce się wyłączyć, laptop nie reaguje na komendy czy wyświetlacz/ekran telefonu nie działa – rozpoczynamy diagnostykę. Nasi fachowcy sprawdzają, gdzie leży źródło problemu.
Jeśli więc np. iPad nie chce się włączyć, zaczynamy od określenia, czy usterka nie jest mechaniczna, czyli czy w urządzeniu podczas upadku nie uszkodziła się żadna część. Kiedy już dowiemy się, skąd wynika problem, podejmujemy decyzję, czy wystarczy jedynie naprawa, czy konieczna będzie wymiana elementów. Niezależnie od tego, czy jest to naprawa tabletów Apple, naprawa komputerów Apple czy też każdego innego sprzętu tej marki, oferujemy oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki.

Serwis
Apple Watch 4

Apple Watch 4 to jeden z najnowszych modeli zegarków firmy Apple, który cieszy się ogromną popularnością ze względu na jego funkcjonalność i duży, przejrzysty ekran. Niemniej jednak ta ostatnia cecha stwarza pewne ryzyko. Szklany, bardzo estetyczny ekran, który nie jest otoczony żadnymi ramkami, może łatwo ulec uszkodzeniu. Niestety, zdarza się, że np. podczas zdejmowania smartwatcha, wypada on z dłoni i dochodzi do rozbicia jego szybki. Producent nie zapewnia możliwości naprawy tego typu szkód, ale nasz serwis bez problemu podejmuje się tego typu usług. Fachowo i w krótkim czasie wymienimy szybkę w Twoim zegarku Apple, dzięki czemu nie będziesz zmuszony kupować kolejnego urządzenia. 

Wymiana szybki Apple Watch 4

Sama szybka w Apple Watch 4 jest wysoce narażona na uszkodzenia, gdyż stanowi pierwszą linię chroniącą cały wyświetlacz i pozostałe podzespoły. Do jej uszkodzenia dochodzi najczęściej w wyniku upadku i uderzenia
w twardą powierzchnię. Pomimo tego, że sama pęknięta szybka nie wyklucza możliwości użytkowania zegarka, to jednak warto od razu zdecydować się na jej wymianę w naszym serwisie. Wybierając naszą firmę, można zaoszczędzić sporo czasu, ponieważ wszystkie usługi polegające na wymianie szybki w Apple Watch
4 wykonujemy ze średnim czasem wynoszącym 15 minut. Podzespoły, jakie montujemy, pochodzą tylko od sprawdzonych dostawców i są w 100% oryginalne. Na same elementy zamienne udzielamy 9-miesięcznej gwarancji, natomiast na usługę serwisową okres ten wynosi aż 12-miesięcy. Najwyższa jakość prac, wysoki poziom bezpieczeństwa oraz szybkość działania to cechy, które wyróżniają nasz serwis zajmujący się wymianą pękniętej szybki w Apple Watch 4. Zarówno przed jak i po pracach serwisowych wykonujemy audyt sprawdzający poprawność działania sprzętu, co daje 100% pewność, że Apple Watch 4 będzie działać poprawnie. Wymiana szybki Apple Watch 4 możliwa jest tylko w przypadku, gdy podczas upadku uszkodzeniu nie uległ wyświetlacz i dotyk. Oddając swojego smartwatcha firmy Apple w ręce naszych specjalistów masz pewność, że wróci on do Ciebie w stanie sprzed wypadku, a po zbitej szybce i zarysowaniach na jej powierzchni nie zostanie nawet najmniejszy ślad!

Wymiana wyświetlacza Apple Watch 4

Wyświetlacz OLED Retina zastosowany w Apple Watch 4 wyróżnia się dużą trwałością, jednakże nawet najtrwalsze elementy mogą ulegać uszkodzeniu. Nie inaczej jest z wyświetlaczem w tym modelu. To częsty problem użytkowników, którzy narazili urządzenie na upadek z wysokości lub przez nieuwagę uderzyli nim
w jakikolwiek twardy element otoczenia. Kompleksowo zajmujemy się diagnostyką uszkodzeń i wymianą podzespołów w Apple Watch 4. Zastosowanie oryginalnych części zamiennych to gwarancja poprawności działania sprzętu, a także możliwość udzielenia 9-miesięcznego okresu ochronnego dla wymienionego elementu. Wszystkie prace związane z wymianą wyświetlacza jesteśmy w stanie wykonać już w ciągu 15 minut od czasu przyjęcia uszkodzonego zegarka na serwis. Oczekiwania klientów są dla nas bardzo ważne, dlatego inwestujemy w nowoczesne zaplecze narzędziowe pozwalające na wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych działań serwisowych. Serwisanci z wieloletnim doświadczeniem podczas pracy stosują opaski elektrostatyczne, które zabezpieczają sprzęt przed oddziaływaniem ewentualnych przepięć elektrycznych mogących uszkodzić nawet płytę główną. Decydując się na wymianę wyświetlacza w Apple Watch 4 za pośrednictwem naszego serwisu, można być pewnym, że zarówno barwy, jak i komfort użytkowania zegarka nie ulegnie zmianie.

Wymiana baterii Apple Watch 4

Nowoczesne urządzenia posiadają wydajne baterie i nie inaczej stało się w przypadku Apple Watch’a 4. Warto jednak wiedzieć, że każde ogniwa mają swoja z góry określoną żywotność, która może być uzależniona od stopnia wykorzystania baterii przez użytkownika. Zbyt częste jej doładowywanie lub narażenie ogniwa na oddziaływanie zbyt niskich, lub zbyt wysokich temperatur to główne powody mające wpływ na skrócenie jej żywotności. Wykonujemy wszelkie prace związane z diagnostyką Apple Watch 4 oraz wymianą baterii jeśli zachodzi taka konieczność. Stosujemy tylko oryginalne zamienniki podzespołów, dzięki czemu możemy udzielić aż
9-miesięcznej gwarancji na wymienione elementy. Zachowując wszelkie zasady bezpieczeństwa, usługi tego typu realizujemy nawet w ciągu 15 minut. Zdajemy sobie sprawę, że dobrej klasy bateria to gwarancja poprawności działania sprzętu, dlatego w ofercie posiadamy tylko w 100% oryginalne części.

Dodatkowe usługi serwisowe Apple Watch 4

Apple Watch 4 został wyposażony w wiele funkcji, które wymagały zastosowania dodatkowych podzespołów mogących ulegać uszkodzeniom. Jako profesjonalny serwis realizujemy wszelkie prace, które mają na celu wymianę: obudowy, modułu NFC, modułu GPS oraz czujnika tętna. Wykorzystujemy w każdym z tych przypadków tylko oryginalne części, dzięki czemu dajemy naszym klientom pewność poprawności działania sprzętu. Dla osób ceniących sobie bezpieczeństwo udzielamy 9-miesięcznej gwarancji na wymienione elementy. Działamy na terenie Warszawy, Krakowa, Katowic oraz Lublina, a także przyjmujemy uszkodzone sprzęty wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej bezpośrednio do naszego serwisu. Gwarantujemy, że jakość świadczonych usług zawsze utrzymana jest na najwyższym poziomie, a ustalone ceny początkowe nigdy nie ulegają nagłym zmianom.

Czy podoba Ci się ta strona? Oceń nas!

ZAREZERWUJ
WIZYTĘ
ZAMÓW DARMOWEGO
KURIERA
ZADZWOŃ 
DO NAS
Strona używa plików cookies. Korzystając z niej, akceptujesz warunki przedstawione w polityce prywatności.
© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. Flix
crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram