Serwis

Apple Watch 5

Apple Watch to najlepszy przyjaciel osób aktywnych, ale jak każdy często używany sprzęt, narażony jest na wiele sytuacji mogących spowodować uszkodzenie.

Jeśli Twój ulubiony smartwatch oberwał, nie martw się. Jesteśmy w stanie Ci pomóc.

Jako jedni z nielicznych serwisów Apple, oferujemy szeroki wachlarz napraw wszystkich modeli Apple Watch w przystępnych cenach.

Nasi eksperci mają wieloletnie doświadczenie w diagnozowaniu i naprawianiu tych urządzeń, więc bez względu na to, jak poważny jest Twój problem, przywrócimy Ci Apple Watch do działania tak szybko, jak to możliwe.

Zgłoś naprawę
Ekspresowe naprawy
Oryginalne części
12 miesięcy gwarancji
100k zadowolonych
Klientów
logo-google
Ocena 5.0
na podstawie
5557
opinii dla serwisu
w Warszawie przy ul. Okopowej
function does not exist

Cennik usług 

Apple Watch 5

Usługi Czas naprawy* Cena
Polerowanie szybki wyświetlacza Apple Watch 5
4-10 dni 400 zł
Wymiana szybki Apple Watch 5
2-5 dni 499 zł
Wymiana szybki z dotykiem Apple Watch 5
2-5 dni 599 zł
Wymiana wyświetlacza Apple Watch 5
2-5 dni 999 zł
Wymiana baterii Apple Watch 5
3-5 dni 299 zł
Diagnoza usterki Apple Watch 5
1-7 dni 99 zł
Wymiana tylnej szybki Apple Watch 5
3-6 dni 499 zł
* Drodzy Klienci, w sporadycznych przypadkach, przy dużej liczbie zgłoszeń przyjętych do serwisu lub braku dostępności części, czas naprawy może ulec wydłużeniu.
Przejdź do pełnego cennika

Wybierz Sposób Naprawy

Nie chcesz stać w kolejce?
Zarezerwuj termin naprawy.

Brak wolnego terminu nie wiąże się z brakiem obslugi.
Dołożymy wszelkich starań, by usługa została wykonana możliwie jak najszybciej.

Zarezerwuj termin usługi
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie wiesz o której godzinie przyjedziesz do naszego salonu? Przyjdź do nas bez rezerwacji.

Zrobimy wszystko, by usługa została wykonana ekspresowo!

Odwiedź nas w salonie
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie chcesz wychodzić z domu? Zamów darmowego kuriera!

Naprawa wysyłkowa
Cała Polska

Nasze serwisy

ul. Okopowa 59A
Parking obok lokalu (strefa)

Serwis stacjonarny czynny:
poniedziałek – piątek 10:00 – 19:00
sobota 10:00 – 16:00

Infolinia czynna:
poniedziałek – piątek 9:00 – 19:00
sobota – 9:00 – 16:00
niedziela – nieczynne

FAQ

Jak pływać z Apple Watch 5?

Aby korzystać z możliwości Apple Watch 5 przy pływaniu, należy uruchomić aplikację Trening, a następnie z listy wybrać funkcję Pływanie (basen), albo Pływanie (otwarty akwen) w zależności od charakteru treningu — czy jest to pokonywanie długości basenu, czy pływanie po otwartej wodzie. 

Apple Watch 5 czy Apple Watch SE?

Apple Watch Series 5 oraz Apple Watch SE korzystają z tego samego procesora (co oznacza taką samą wydajność), posiadają taką samą pojemność (32 GB) i taki sam czas działania po naładowaniu. Na korzyść Series 5 przemawia czujnik EKG oraz funkcja Always-on-Display, których nie posiada Apple Watch SE (1 gen.)

Jak przebiega naprawa
urządzeń w serwisie Apple?

Niezależnie od tego, czy awarii uległ iPhone, Macbook, Apple Watch czy iPad, naprawy uszkodzonego sprzętu dokonujemy ekspresowo. Telefon, który oddajesz do serwisu, otrzymujesz z powrotem w zasadzie od ręki. Nie musisz czekać kilku tygodni aż ktoś w końcu zabierze Twoje urządzenie z magazynu.

Dla nas każda sprawa jest priorytetowa, dlatego nie zwlekamy z profesjonalnym zajęciem się sprzętem. Po tym, jak klient opowie nam, na czym polega problem – np. iPad nie chce się wyłączyć, laptop nie reaguje na komendy czy wyświetlacz/ekran telefonu nie działa – rozpoczynamy diagnostykę. Nasi fachowcy sprawdzają, gdzie leży źródło problemu.
Jeśli więc np. iPad nie chce się włączyć, zaczynamy od określenia, czy usterka nie jest mechaniczna, czyli czy w urządzeniu podczas upadku nie uszkodziła się żadna część. Kiedy już dowiemy się, skąd wynika problem, podejmujemy decyzję, czy wystarczy jedynie naprawa, czy konieczna będzie wymiana elementów. Niezależnie od tego, czy jest to naprawa tabletów Apple, naprawa komputerów Apple czy też każdego innego sprzętu tej marki, oferujemy oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki.

Serwis
Apple Watch 5

Będąc posiadaczem Apple Watch trzeba mieć na uwadze, iż może ono ulec uszkodzeniu nawet w wyniku nierozważnego użytkowania. Uderzenie, upadek lub zalanie to główne powody, które wpływają na usterki zegarków inteligentnych marki Apple. Jako profesjonalny serwis zajmujemy się kompleksową diagnostyką, wymianą podzespołów oraz audytem poprawności działania urządzenia po wykonanej usłudze serwisowej. Stosujemy tylko oryginalne części zamienne, na które udzielamy 9-miesięcznej gwarancji. Pracujemy na terenie Warszawy, Krakowa, Katowic oraz Lublina, a także przyjmujemy uszkodzone zegarki wysyłane do nas za pośrednictwem dedykowanej firmy kurierskiej. Wszelkie działania związane z wymianą szybki, wyświetlacza lub baterii wykonujemy średnio w ciągu 15 minut od czasu przyjęcia sprzętu przez naszego pracownika. Posiadamy nowoczesne zaplecze narzędziowe oraz doświadczonych serwisantów, którzy są w stanie poradzić sobie nawet
z najbardziej skomplikowanymi usterkami. 

Wymiana szybki Apple Watch 5

Stłuczenie szybki w zegarku Apple Watch 5 wcale nie jest rzadkością. Może to zdarzyć się każdemu, na przykład podczas zdejmowania go z ręki. Tarcza smartwatcha jest bardzo przejrzysta ze względu na duży wyświetlacz, umożliwiający sprawną obsługę urządzenia. W tego typu zegarkach powierzchnia jest niezwykle delikatna – szkło na tarczy stale narażone jest na kontakt z różnym podłożem. Na szczęście nie zawsze zbicie szybki w Apple Watch 5 oznacza konieczność pożegnania się z zegarkiem. Jeśli wyświetlacz i dotyk wciąż działają bezawaryjnie, a jedynym śladem po niefortunnym wypadku jest charakterystyczna pajęczyna na szkle, wówczas wymiana szybki Apple Watch 5 będzie wystarczająco, aby Twój zegarek działał w pełni sprawnie. Nasz serwis oferuje usługę wymiany szybki w smartwatchach firmy Apple. Twoim zegarkiem zajmą się fachowcy, którzy profesjonalnie ocenią stan szkód i precyzyjnie zdejmą starą oraz nałożą nową szybkę. Wymiana szybki w Apple Watch 5 zagwarantuje, że Twój zegarek posłuży Ci jeszcze przez wiele długich lat, a Ty zaoszczędzisz sporo środków.

Wymiana wyświetlacza Apple Watch 5

Wyświetlacz nowej generacji OLED zastosowany w Apple Watch 5 charakteryzuje się sporym rozmiarem oraz bardzo dobrą rozdzielczością. Pomimo zastosowania warstwy ochronnej w postaci szybki, element ten jest stale narażony na uszkodzenia. Objawami, które świadczą o uszkodzeniu matrycy z dotykiem, są: problemy z wykryciem dotyku, przebarwienia na powierzchni wyświetlacza, brak reakcji na włączanie się urządzenia. Oddając swój Apple Watch 5 do naszego serwisu, można liczyć na profesjonalną diagnostykę uszkodzeń, wymianę podzespołów oraz analizę poprawności ich działania po montażu. Jako serwis wykorzystujemy wyłącznie oryginalne części dedykowane przez producenta, dzięki czemu udzielamy 9-miesięcznej gwarancji na każdy element podlegający akcji serwisowej. Na samą usługę jesteśmy w stanie zaoferować 12-miesieczny okres bezpieczeństwa. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych narzędzi zapewniamy wysoki poziom bezpieczeństwa podczas wszelkich prac związanych z wymianą wyświetlacza w Apple Watch 5. Zadowolenie klienta stawiamy zawsze na pierwszym miejscu, dlatego dokładamy wszelkich starań, by wszystkie prace były realizowane ze średnim czasem nieprzekraczającym 15 minut od czasu przyjęcia zegarka na stół serwisowy. Wybierając nasz serwis w celu wymiany uszkodzonego wyświetlacza, można być pewnym, że komfort użytkowania zegarka po przeprowadzeniu prac będzie taki sam, jak przed wystąpieniem usterki.

Wymiana baterii Apple Watch 5

Bateria pozwalająca na pracę zegarka bez przerwy przez 18 godzin musi być mocna, wytrzymała i posiadać duża pojemność. Warto jednak pamiętać, że im bardziej wysilona jednostka zasilania, tym krótsza będzie jej żywotność. Jeśli użytkownik zbyt często doładowuje urządzenie, naraża go na oddziaływanie zimnego i ciepłego powietrza oraz wilgoci, to może przyczynić się do szybszego zużycia ogniw bateryjnych. Jeśli podczas użytkowania Apple Watch’a 5 występują problemy z jego ładowaniem lub czas pracy znacząco się skrócił, to może okazać się, że konieczna będzie wymiana baterii na nową. Wybierając nasz serwis, można liczyć na kompleksową diagnostykę, wycenę oraz wymianę podzespołów na oryginalne, polecane przez producenta. Na wszystkie wymienione elementy udzielamy 9-miesięcznej gwarancji, podczas gdy usługi serwisowe są objęte 12-miesięczną gwarancją. Wszelkie prace polegające na wymianie baterii realizujemy tylko z zachowaniem odpowiednich zasad bezpieczeństwa, do których zalicza się np. używanie opasek antystatycznych. Średni czas realizacji wynoszący 15-minut pozwala na przyjęcie sporej liczby uszkodzonych sprzętów przez nasze oddziały.

Dodatkowe usługi serwisowe Apple Watch 5

Im urządzenie jest nowsze i bardziej zaawansowane technologicznie, tym więcej modułów elektronicznych posiada. Każdy z nich może ulegać uszkodzeniom, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, rozbudowaliśmy swoją ofertę o pozostałe usługi dotyczące Apple Watch 5. Będąc właścicielem tego nowoczesnego sprzętu, można liczyć na takie usługi, jak:

  • Wymiana modułu GPS, Wi-Fi oraz Bluetooth
  • Wymiana obudowy
  • Wymiana czujnika tętna

Wszystkie podzespoły, jakie montujemy w ramach powyższych prac, są nowe i pochodzące wyłącznie od producenta. Dzięki temu możemy udzielić gwarancję na ich działanie, która wynosi aż 9-miesięcy. Stale inwestujemy w rozwój naszych serwisantów oraz coraz nowsze narzędzia serwisowe, dzięki czemu jakość świadczonych przez nas usług ciągle wzrasta. Gwarantujemy, że oddając popsutego Apple Watch’a 5 w nasze ręce, nie trzeba obawiać się o jego losy oraz pomyślność naprawy.

Czy podoba Ci się ta strona? Oceń nas!

ZAREZERWUJ
WIZYTĘ
ZAMÓW DARMOWEGO
KURIERA
ZADZWOŃ 
DO NAS
Strona używa plików cookies. Korzystając z niej, akceptujesz warunki przedstawione w polityce prywatności.
© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. Flix
crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram