Serwis

Apple Watch 2

Apple Watch to najlepszy przyjaciel osób aktywnych, ale jak każdy często używany sprzęt, narażony jest na wiele sytuacji mogących spowodować uszkodzenie.

Jeśli Twój ulubiony smartwatch oberwał, nie martw się. Jesteśmy w stanie Ci pomóc.

Jako jedni z nielicznych serwisów Apple, oferujemy szeroki wachlarz napraw wszystkich modeli Apple Watch w przystępnych cenach.

Nasi eksperci mają wieloletnie doświadczenie w diagnozowaniu i naprawianiu tych urządzeń, więc bez względu na to, jak poważny jest Twój problem, przywrócimy Ci Apple Watch do działania tak szybko, jak to możliwe.

Zgłoś naprawę
Ekspresowe naprawy
Oryginalne części
12 miesięcy gwarancji
100k zadowolonych
Klientów
logo-google
Ocena 5.0
na podstawie
5560
opinii dla serwisu
w Warszawie przy ul. Okopowej
function does not exist

Cennik usług 

Apple Watch 2

Usługi Czas naprawy* Cena
Polerowanie szybki wyświetlacza Apple Watch 2
4-10 dni 400 zł
Wymiana szybki Apple Watch 2
2-5 dni 399 zł
Wymiana szybki z dotykiem Apple Watch 2
2-5 dni 449 zł
Wymiana wyświetlacza Apple Watch 2
2-5 dni 699 zł
Wymiana baterii Apple Watch 2
3-5 dni 199 zł
Diagnoza usterki Apple Watch 2
1-7 dni 99 zł
Wymiana tylnej szybki Apple Watch 2
3-6 dni 399 zł
* Drodzy Klienci, w sporadycznych przypadkach, przy dużej liczbie zgłoszeń przyjętych do serwisu lub braku dostępności części, czas naprawy może ulec wydłużeniu.
Przejdź do pełnego cennika

Wybierz Sposób Naprawy

Nie chcesz stać w kolejce?
Zarezerwuj termin naprawy.

Brak wolnego terminu nie wiąże się z brakiem obslugi.
Dołożymy wszelkich starań, by usługa została wykonana możliwie jak najszybciej.

Zarezerwuj termin usługi
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie wiesz o której godzinie przyjedziesz do naszego salonu? Przyjdź do nas bez rezerwacji.

Zrobimy wszystko, by usługa została wykonana ekspresowo!

Odwiedź nas w salonie
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie chcesz wychodzić z domu? Zamów darmowego kuriera!

Naprawa wysyłkowa
Cała Polska

Nasze serwisy

ul. Okopowa 59A
Parking obok lokalu (strefa)

Serwis stacjonarny czynny:
poniedziałek – piątek 10:00 – 19:00
sobota 10:00 – 16:00

Infolinia czynna:
poniedziałek – piątek 9:00 – 19:00
sobota – 9:00 – 16:00
niedziela – nieczynne

FAQ

Czemu Apple Watch się nie ładuje?

Jeżeli Twój Apple Watch 2 się nie ładuje, upewnij się, że usunąłeś plastikową folię zabezpieczającą z zegarka oraz ładowarki, a także czy na żadnej części nie ma nadmiaru brudu. Jeśli wszystko jest okej, spróbuj zrestartować urządzenie, a jeśli i to nie pomoże, skorzystaj z usług serwisu Apple.

Jak założyć Apple Watch?

Apple Watch zakładamy i nosimy dokładnie tak, jak tradycyjny zegarek: przy pomocy paska zapinamy go na wierzchniej części ręki, tuż nad nadgarstkiem. Dla prawidłowego funkcjonowania musi on dobrze przylegać, jednocześnie nie powodując dyskomfortu oraz pozwalając skórze oddychać. 

Jak przebiega naprawa
urządzeń w serwisie Apple?

Niezależnie od tego, czy awarii uległ iPhone, Macbook, Apple Watch czy iPad, naprawy uszkodzonego sprzętu dokonujemy ekspresowo. Telefon, który oddajesz do serwisu, otrzymujesz z powrotem w zasadzie od ręki. Nie musisz czekać kilku tygodni aż ktoś w końcu zabierze Twoje urządzenie z magazynu.

Dla nas każda sprawa jest priorytetowa, dlatego nie zwlekamy z profesjonalnym zajęciem się sprzętem. Po tym, jak klient opowie nam, na czym polega problem – np. iPad nie chce się wyłączyć, laptop nie reaguje na komendy czy wyświetlacz/ekran telefonu nie działa – rozpoczynamy diagnostykę. Nasi fachowcy sprawdzają, gdzie leży źródło problemu.
Jeśli więc np. iPad nie chce się włączyć, zaczynamy od określenia, czy usterka nie jest mechaniczna, czyli czy w urządzeniu podczas upadku nie uszkodziła się żadna część. Kiedy już dowiemy się, skąd wynika problem, podejmujemy decyzję, czy wystarczy jedynie naprawa, czy konieczna będzie wymiana elementów. Niezależnie od tego, czy jest to naprawa tabletów Apple, naprawa komputerów Apple czy też każdego innego sprzętu tej marki, oferujemy oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki.

Serwis
Apple Watch 2

Apple Watch drugiej generacji został wyposażony w innowacyjny moduł GPS oraz klasę wodoodporności pozwalającą na jego bezpieczne zanurzenie do poziomu 50-metrów. Wbudowany dwurdzeniowy procesor, o wiele jaśniejszy ekran oraz nowy system WatchOS 3 pozwala na długotrwałe użytkowanie urządzenia. Cała koperta wykonana z aluminium lub stali nierdzewnej zapewnia wysoki komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo. Apple Watch 2 występuje w dwóch rozmiarach: 42 oraz 38 mm. Czujnik oświetlenia zewnętrznego, żyroskop, czujnik tętna oraz łączność Bluetooth 4.0 to podstawowe elementy wyposażenia tego sprzętu. Warto jednak wiedzieć, iż każde z powyższych, a dodatkowo szybka ochronna i wyświetlacz mogą ulegać uszkodzeniom. Najczęściej spowodowane są one upadkiem z wysokości, dlatego warto zapoznać się z ofertą naszego serwisu, aby w krótkim czasie pozbyć się popsutych podzespołów. 

Zajmujemy się kompleksową diagnostyką i wymianą podzespołów w urządzeniach marki Apple. Nasza oferta skierowana do użytkowników Apple Watch 2 dotyczy głównie wymiany szybki, pękniętego wyświetlacza oraz nadmiernie zużytej baterii. Działamy na terenie Warszawy, Krakowa, Katowic oraz Lublina świadcząc usługi najwyższej jakości. Przyjmujemy też zegarki, które wysyłane są do nas za pośrednictwem firmy kurierskiej. Stosujemy tylko oryginalne części zamienne, na które udzielamy 9-miesięcznej gwarancji. Każda akcja serwisowa wykonywana w naszej firmie jest zabezpieczona miesięczną gwarancją na samą usługę. Czas realizacji jakiejkolwiek naprawy związanej z Apple Watch 2 nie przekracza zazwyczaj 15 minut od czasu przyjęcia uszkodzonego sprzętu przez serwisanta. Najnowsze zaplecze narzędziowe i wieloletnie doświadczenie pozwala na wykonywanie napraw w krótkim czasie oraz z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Wymiana szybki Apple Watch 2

Apple Watch 2 wyróżnia się nieskomplikowaną konstrukcją, dzięki której wszelkie wymiany szybki nie są czasochłonne i nad wyraz kosztowne. Warto wiedzieć, że uszkodzona szybka ochronna nie sprawia, że zegarek nie będzie nadawać się do użytku, jednakże komfort pracy znacznie spadnie. Pojawiająca się pajęczynka na powierzchni ekranu znacznie ujmuje charakteru temu urządzeniu. Wymiana tego podzespołu w naszym serwisie nie trwa średnio dłużej niż 15 minut, a zastosowane części zamienne pochodzą bezpośrednio od producenta. Na wymienioną szybkę udzielamy 9-miesięcznej gwarancji. Zapewniamy bezpieczeństwo podczas prac serwisowych, poprzez stosowanie opasek antystatycznych neutralizujących ryzyko występowania jakichkolwiek przepięć elektrycznych mogących uszkodzić płytę główną zegarka. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, zainwestowaliśmy w najnowsze zaplecze narzędziowe pozwalające na wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych napraw. Wysoki standard usług, które posiadamy w ofercie to gwarancja poprawności działania urządzenia przez długi czas od daty zrealizowania akcji serwisowej.

Wymiana wyświetlacza Apple Watch 2

W zegarku Apple Watch 2 został zastosowany nowoczesny wyświetlacz OLED Retina, który jest o wiele jaśniejszy niż w poprzednim modelu. Szkło szafirowe na jego powierzchni zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, jednakże nawet, dzięki czemu bardzo często nie da się uniknąć jego uszkodzeniu. Jeśli na powierzchni matrycy występują przebarwienia, pęknięcia oraz problemy z działaniem warstwy dotykowej, to można przyjąć, że cały wyświetlacz uległ uszkodzeniu i wymaga kompleksowej wymiany. Zajmujemy się profesjonalną diagnostyką uszkodzeń oraz wymianą podzespołów, na takie, które są dedykowane przez producenta. Dzięki temu możemy udzielić 9-miesięcznej gwarancji na wymienione elementy oraz 12-miesięcznej gwarancji na samą usługę serwisową. Zatrudniając doświadczonych serwisantów, zapewniamy, że wszelkie prace związane z wymianą wyświetlacza w Apple Watch 2, nie trwają średnio dłużej niż 15 minut, a podczas realizacji zlecenia zachowywane są wszelkie standardy bezpieczeństwa. Warto wspomnieć, że komfort użytkowania zegarka, jego czułość oraz barwy nie ulegają pogorszeniu po wymianie podzespołu w naszym serwisie, który znajduje się na terenie kilku miast w Polsce.

Wymiana baterii Apple Watch 2

Apple Watch 2 został wyposażony w wydajną baterię, która zapewnia możliwość użytkowania zegarka aż do 18 godzin bez ładowania. Akumulator litowo-jonowy może jednak ulegać zużyciu wraz z biegiem czasu lub w wyniku nieprawidłowego użytkowania sprzętu. Jeśli zegarek będzie narażony na oddziaływanie zbyt wysokich lub zbyt niskich temperatur, to wysoce ryzykowne jest nadmierne zużycie ogniwa zasilającego. Podstawowymi objawami, które wskazują na taką usterkę to znacznie krótszy czas działania urządzenia, problemy z ładowaniem oraz niespodziewane wyłączanie się sprzętu. Wymieniając baterię w naszym serwisie Apple, można liczyć na udzielenie 9-miesięcznej gwarancji na wymienione podzespoły oraz 12-miesięcznej gwarancji na samą usługę realizowaną przez naszych doświadczonych serwisantów. Nadmieniamy, iż wszystkie prace serwisowe związane z wymianą ogniwa bateryjnego realizujemy najczęściej w czasie nie dłuższym niż 15 minut oraz utrzymujemy najwyższe standardy dotyczące bezpieczeństwa.

Dodatkowe usługi serwisowe Apple Watch 2

Wybierając nasz serwis działający na terenie Warszawy, Krakowa, Lublina i Katowic można także liczyć na wykonanie dodatkowych usług serwisowych związanych z Apple Watch 2. Zajmujemy się także wymianą czujnika tętna, modułu GPS, obudowy i przycisków funkcyjnych. Przed przystąpieniem do właściwych czynności serwisowych, wykonujemy wieloetapowy audyt sprawdzający poprawność działania wszystkich podzespołów zegarka. Dzięki temu wykluczamy wszystkie usterki i dajemy pewność, że odbierając sprzęt z naszego serwisu, będzie on w 100% sprawny. Wszystkie prace serwisowe realizujemy w czasie nie dłuższym niż 15 minut, a na wykonaną usługę udzielamy 12-miesięcznej gwarancji niezależnie od stopnia uszkodzenia zegarka. Klienci posiadający Apple Watch 2 mogą być spokojni o los swoich urządzeń oddanych w ręce naszych serwisantów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą podstawową oraz dodatkową, która pozwala na szybką naprawę zegarka Apple Watch 2.

Czy podoba Ci się ta strona? Oceń nas!

ZAREZERWUJ
WIZYTĘ
ZAMÓW DARMOWEGO
KURIERA
ZADZWOŃ 
DO NAS
Strona używa plików cookies. Korzystając z niej, akceptujesz warunki przedstawione w polityce prywatności.
© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. Flix
crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram