Serwis

Apple Watch 6

Apple Watch to najlepszy przyjaciel osób aktywnych, ale jak każdy często używany sprzęt, narażony jest na wiele sytuacji mogących spowodować uszkodzenie.

Jeśli Twój ulubiony smartwatch oberwał, nie martw się. Jesteśmy w stanie Ci pomóc.

Jako jedni z nielicznych serwisów Apple, oferujemy szeroki wachlarz napraw wszystkich modeli Apple Watch w przystępnych cenach.

Nasi eksperci mają wieloletnie doświadczenie w diagnozowaniu i naprawianiu tych urządzeń, więc bez względu na to, jak poważny jest Twój problem, przywrócimy Ci Apple Watch do działania tak szybko, jak to możliwe.

Zgłoś naprawę
Ekspresowe naprawy
Oryginalne części
12 miesięcy gwarancji
100k zadowolonych
Klientów
logo-google
Ocena 5.0
na podstawie
5657
opinii dla serwisu
w Warszawie przy ul. Okopowej
function does not exist

Cennik usług 

Apple Watch 6

Usługi Czas naprawy* Cena
Polerowanie szybki wyświetlacza Apple Watch 6
4-10 dni 400 zł
Wymiana szybki Apple Watch 6
2-5 dni 599 zł
Wymiana szybki z dotykiem Apple Watch 6
2-5 dni 649 zł
Wymiana wyświetlacza Apple Watch 6
2-5 dni 1099 zł
Wymiana baterii Apple Watch 6
3-5 dni 349 zł
Diagnoza usterki Apple Watch 6
1-7 dni 99 zł
Wymiana tylnej szybki Apple Watch 6
3-6 dni 599 zł
* Drodzy Klienci, w sporadycznych przypadkach, przy dużej liczbie zgłoszeń przyjętych do serwisu lub braku dostępności części, czas naprawy może ulec wydłużeniu.
Przejdź do pełnego cennika

Wybierz Sposób Naprawy

Nie chcesz stać w kolejce?
Zarezerwuj termin naprawy.

Brak wolnego terminu nie wiąże się z brakiem obslugi.
Dołożymy wszelkich starań, by usługa została wykonana możliwie jak najszybciej.

Zarezerwuj termin usługi
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie wiesz o której godzinie przyjedziesz do naszego salonu? Przyjdź do nas bez rezerwacji.

Zrobimy wszystko, by usługa została wykonana ekspresowo!

Odwiedź nas w salonie
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie chcesz wychodzić z domu? Zamów darmowego kuriera!

Naprawa wysyłkowa
Cała Polska

Nasze serwisy

ul. Okopowa 59A
Parking obok lokalu (strefa)

Serwis stacjonarny czynny:
poniedziałek – piątek 10:00 – 19:00
sobota 10:00 – 16:00

Infolinia czynna:
poniedziałek – piątek 9:00 – 19:00
sobota – 9:00 – 16:00
niedziela – nieczynne

FAQ

Czy Apple Watch 6 ma eSIM?

Apple Watch 6 dostępny jest w wariancie GPS, a także GPS + Cellular. Ta druga wersja umożliwia korzystanie z usługi eSIM, dzięki której zegarek korzysta z pełni możliwości nawet bez połączenia ze znajdującym się w pobliżu iPhone. 

Czy Apple Watch 6 mierzy ciśnienie?

Aktualnie żaden model Apple Watch nie ma funkcji mierzenia ciśnienia. Jest ona wciąż opracowywana przez firmę Apple, jednak zostanie wprowadzona najwcześniej w 2024 roku, według wypowiedzi producenta bardziej prawdopodobnym terminem jest rok 2025. 

Jak przebiega naprawa
urządzeń w serwisie Apple?

Niezależnie od tego, czy awarii uległ iPhone, Macbook, Apple Watch czy iPad, naprawy uszkodzonego sprzętu dokonujemy ekspresowo. Telefon, który oddajesz do serwisu, otrzymujesz z powrotem w zasadzie od ręki. Nie musisz czekać kilku tygodni aż ktoś w końcu zabierze Twoje urządzenie z magazynu.

Dla nas każda sprawa jest priorytetowa, dlatego nie zwlekamy z profesjonalnym zajęciem się sprzętem. Po tym, jak klient opowie nam, na czym polega problem – np. iPad nie chce się wyłączyć, laptop nie reaguje na komendy czy wyświetlacz/ekran telefonu nie działa – rozpoczynamy diagnostykę. Nasi fachowcy sprawdzają, gdzie leży źródło problemu.
Jeśli więc np. iPad nie chce się włączyć, zaczynamy od określenia, czy usterka nie jest mechaniczna, czyli czy w urządzeniu podczas upadku nie uszkodziła się żadna część. Kiedy już dowiemy się, skąd wynika problem, podejmujemy decyzję, czy wystarczy jedynie naprawa, czy konieczna będzie wymiana elementów. Niezależnie od tego, czy jest to naprawa tabletów Apple, naprawa komputerów Apple czy też każdego innego sprzętu tej marki, oferujemy oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki.

Serwis
Apple Watch 6

Apple Watch 6 jest najnowszym modelem multimedialnego zegarka, który łączy się ze wszystkimi urządzeniami marki Apple poprzez łączność bluetooth lub Wi-Fi. Kompatybilność, funkcjonalność i nienaganna stylistyka to tylko niektóre cechy wyróżniające ten model spośród innych dostępnych na rynku. Warto jednak wiedzieć, że zarówno Apple Watch 6, jak i inne urządzenia elektroniczne mogą ulegać uszkodzeniom. Najpopularniejszymi usterkami występującymi w smartwatchach, są: uszkodzone szybki, zepsuty dotyk, nadmierne zużyta bateria. Będąc naszym klientem można mieć pewność, że wszystkie prace serwisowe będą wykonywane jak najszybciej oraz z użyciem oryginalnych zamienników. 

Wymiana szybki Apple Watch 6

Cały proces, który dotyczy wymiany szybki w Apple Watch, rozpoczyna się od wyłączenia urządzenia oraz założenia opaski antystatycznej przez naszego serwisanta. Przystępując do właściwych prac oddzielamy ekran
z klejem od pozostałego korpusu zegarka. Zajmujemy się bezpiecznym wyciągnięciem baterii wraz z odpięciem jej taśmy oraz usunięciem wspornika głośnika. Po wykonaniu tego typu czynności możemy przystąpić do właściwej wymiany zepsutej szybki na nową. Szybki, które montujemy w Apple Watch 6, pochodzą od sprawdzonych dostawców oraz udzielamy na nie 9-miesięcznej gwarancji. Po wykonaniu czynności serwisowych ekran Apple Watch 6 posiada takie same właściwości, jak przed wykonaniem usługi. Warto wspomnieć, że dajemy możliwość skorzystania z naszych usług nie tylko w punkcie obsługi klienta, ale także za pośrednictwem wysyłki urządzeń firmą kurierską. Wszelkie naprawy związane z serwisem Apple Watch nie powinny przekraczać 15 minut od czasu zdiagnozowania usterki. Umożliwiamy też skorzystanie z naszych usług na odległość za pośrednictwem firmy kurierskiej. Dzięki temu każdy klient może bez problemu w bezpieczny sposób wysłać zepsute urządzenie do naszej firmy, a my po wykonaniu naprawy odeślemy je we wskazane przez klienta miejsce.

Wymiana wyświetlacza Apple Watch 6

Wyświetlacz, który montowany jest w urządzeniu, jakim jest Apple Watch 6 jest odporny na zarysowania
i punktowe uderzenia. Istnieją jednak sytuacje, w których może dojść do poważnego uszkodzenia ekranu OLED. Decydując się na wymianę wyświetlacza w swoim Apple Watch 6 w naszej firmie, można liczyć na kompleksowe doradztwo oraz gwarancję, która sięga aż 12 miesięcy od czasu wykonania usługi. Zatrudniamy najlepszych specjalistów posiadających doświadczenie w tym zakresie, dzięki czemu praktycznie każda usterka naprawiana jest w ciągu 15 minut od przyjęcia urządzenia w punkcie serwisowym. Warto zwrócić uwagę na fakt, że sprowadzamy wyłącznie oryginalne części zamienne oraz dedykowane zamienniki wyświetlaczy, które w żaden sposób nie odbiegają od uprzednio zamontowanych przez producenta. W przypadku naprawy ekranu w Apple Watch 6 zarówno czułość dotyku, jak i barwa ekranu nie ulega zmianie.

Wymiana baterii Apple Watch 6

Oprócz podstawowych usług związanych z wymianą ekranu lub szybki w Apple Watch 6 zajmujemy się też diagnostyką zużycia baterii. Serwisując urządzenia, dokładnie sprawdzamy poprawność ich działania po wykonaniu usługi. Wymiana baterii nie jest skomplikowanym procesem, jednakże trzeba zachować ostrożność podczas wykonywania tej czynności. Warto zdecydować się na nasze usługi, ponieważ zatrudniając doświadczonych serwisantów, możemy zapewnić najwyższą jakość wykonywanych prac. Wszelkie prace rozpoczynają się od audytu sprawności urządzenia. Jeśli mamy pewność, że smartwatch jest wyłączony, to możemy przystąpić do docelowej wymiany baterii. Na wymienioną część udzielamy 9-miesięcznej gwarancji, natomiast na usługę aż 12 miesięcy. Używamy tylko oryginalnych zamienników, dzięki którym urządzenie może działać poprawie przez kolejne lata bez potrzeby ponownego serwisu.

Dodatkowe usługi serwisowe Apple Watch 6

W zależności od potrzeb konsumenta, mamy też możliwość diagnostyki awarii czujnika tętna, który zamontowany jest w urządzeniu Apple Watch 6. Jego poprawne działanie jest bardzo ważne, gdyż ma wpływ na pozostałe funkcje smartwatcha. Wymiana przycisków bocznych i obudowy to usługi dodatkowe, które zawierają się w ofercie naszego serwisu. Niski koszt naprawy nie zawsze jest możliwy. Wpływ na to ma przede wszystkim stopień uszkodzenia urządzenia, jednakże staramy się, aby każdy klient decydujący się na współpracę w zakresie serwisu Apple Watch 6 był zadowolony.

Czy podoba Ci się ta strona? Oceń nas!

ZAREZERWUJ
WIZYTĘ
ZAMÓW DARMOWEGO
KURIERA
ZADZWOŃ 
DO NAS
Strona używa plików cookies. Korzystając z niej, akceptujesz warunki przedstawione w polityce prywatności.
© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. Flix
crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram