Serwis

Apple Watch SE

Apple Watch to najlepszy przyjaciel osób aktywnych, ale jak każdy często używany sprzęt, narażony jest na wiele sytuacji mogących spowodować uszkodzenie.

Jeśli Twój ulubiony smartwatch oberwał, nie martw się. Jesteśmy w stanie Ci pomóc.

Zgłoś naprawę
Ekspresowe naprawy
Oryginalne części
12 miesięcy gwarancji
100k zadowolonych
Klientów
logo-google
Ocena 5.0
na podstawie
5577
opinii dla serwisu
w Warszawie przy ul. Okopowej
function does not exist

Cennik usług 

Apple Watch SE

Usługi Czas naprawy* Cena
Polerowanie szybki wyświetlacza Apple Watch SE
4-10 dni 400 zł
Wymiana szybki Apple Watch SE
2-5 dni 449 zł
Wymiana szybki z dotykiem Apple Watch SE
2-5 dni 549 zł
Wymiana wyświetlacza Apple Watch SE
2-5 dni 999 zł
Wymiana baterii Apple Watch SE
3-5 dni 299 zł
Diagnoza usterki Apple Watch SE
1-7 dni 99 zł
Wymiana tylnej szybki Apple Watch SE
3-6 dni 499 zł
* Drodzy Klienci, w sporadycznych przypadkach, przy dużej liczbie zgłoszeń przyjętych do serwisu lub braku dostępności części, czas naprawy może ulec wydłużeniu.
Przejdź do pełnego cennika

Wybierz Sposób Naprawy

Nie chcesz stać w kolejce?
Zarezerwuj termin naprawy.

Brak wolnego terminu nie wiąże się z brakiem obslugi.
Dołożymy wszelkich starań, by usługa została wykonana możliwie jak najszybciej.

Zarezerwuj termin usługi
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie wiesz o której godzinie przyjedziesz do naszego salonu? Przyjdź do nas bez rezerwacji.

Zrobimy wszystko, by usługa została wykonana ekspresowo!

Odwiedź nas w salonie
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie chcesz wychodzić z domu? Zamów darmowego kuriera!

Naprawa wysyłkowa
Cała Polska

Nasze serwisy

ul. Okopowa 59A
Parking obok lokalu (strefa)

Serwis stacjonarny czynny:
poniedziałek – piątek 10:00 – 19:00
sobota 10:00 – 16:00

Infolinia czynna:
poniedziałek – piątek 9:00 – 19:00
sobota – 9:00 – 16:00
niedziela – nieczynne

FAQ

Czy Apple Watch SE ma ładowarkę?

Apple Watch SE początkowo był oferowany z ładowarką magnetyczną ze złączem USB-A. Po pewnym czasie jednak firma Apple postanowiła to zmienić i do kolejnych egzemplarzy wprowadzanych do sprzedaży w pudełku dołączała ładowarkę ze złączem USB-C.

Czy Apple Watch SE ma niegasnący ekran?

Funkcja Always-on-Display umożliwiająca stałe włączenie ekranu zarezerwowana jest dla flagowych modeli smartwatchy Apple i nie jest dostępna w tańszym odpowiedniku w postaci Apple Watch SE. 

Jak przebiega naprawa
urządzeń w serwisie Apple?

Niezależnie od tego, czy awarii uległ iPhone, Macbook, Apple Watch czy iPad, naprawy uszkodzonego sprzętu dokonujemy ekspresowo. Telefon, który oddajesz do serwisu, otrzymujesz z powrotem w zasadzie od ręki. Nie musisz czekać kilku tygodni aż ktoś w końcu zabierze Twoje urządzenie z magazynu.

Dla nas każda sprawa jest priorytetowa, dlatego nie zwlekamy z profesjonalnym zajęciem się sprzętem. Po tym, jak klient opowie nam, na czym polega problem – np. iPad nie chce się wyłączyć, laptop nie reaguje na komendy czy wyświetlacz/ekran telefonu nie działa – rozpoczynamy diagnostykę. Nasi fachowcy sprawdzają, gdzie leży źródło problemu.
Jeśli więc np. iPad nie chce się włączyć, zaczynamy od określenia, czy usterka nie jest mechaniczna, czyli czy w urządzeniu podczas upadku nie uszkodziła się żadna część. Kiedy już dowiemy się, skąd wynika problem, podejmujemy decyzję, czy wystarczy jedynie naprawa, czy konieczna będzie wymiana elementów. Niezależnie od tego, czy jest to naprawa tabletów Apple, naprawa komputerów Apple czy też każdego innego sprzętu tej marki, oferujemy oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki.

Serwis
Apple Watch SE

Apple Watch SE to model, który występuje w kilku rodzajach kolorystycznych oraz z wieloma nowoczesnymi funkcjami. Zegarek w tym wydaniu wyróżnia się wodoszczelnością do poziomu aż 50-metrów, optycznym czujnikiem tętna, żyroskopem oraz czujnikiem oświetlenia zewnętrznego. Wbudowany kompas, wysokościomierz oraz mikrofon to dodatkowe elementy wpływające na komfort użytkowania Apple Watch’a SE. Elementy obudowy wykonane z ceramiki oraz szkła szafirowego wpływają nie tylko na wygodę noszenia, ale także dużą wytrzymałość urządzenia. 

Pomimo sporych udogodnień, jakie występują w modelu Apple Watch SE, trzeba jednak pamiętać, iż mogą występować różne usterki, które w różnym stopniu wpływają na komfort korzystania z urządzenia. Do podstawowych uszkodzeń zaliczamy: pękniętą szybkę, uszkodzony wyświetlacz, nadmiernie zużytą baterię, bądź zepsute moduły łączności bezprzewodowej. Jako profesjonalny serwis Apple zajmujemy się kompleksową diagnostyką usterek i wymianą podzespołów na oryginalne, na które udzielamy aż 9-miesięcznej gwarancji. Swoje usługi świadczymy na terenie Warszawy, Krakowa, Katowic oraz Lublina, a także podejmujemy się napraw uszkodzonego sprzętu, który został wysłany do nas za pośrednictwem dedykowanego kuriera. Jako jedni
z nielicznych na rynku możemy pochwalić się średnim czasem realizacji akcji serwisowych wynoszącym zaledwie 15 minut. Posiadamy nowoczesne zaplecze narzędziowe oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, dzięki czemu wszystkie naprawy przeprowadzamy zgodnie z zasadami bezpieczeństwa oraz wymogami producenta.

Wymiana szybki Apple Watch SE

Szybka, która pełni funkcję warstwy ochronnej, jest bardzo ważnym elementem budowy każdego multimedialnego zegarka. Warto mieć na uwadze, iż ten element może ulegać znacznym uszkodzeniom w wyniku np. upadku na ziemię. W celu pozbycia się problemu pękniętej szybki można zdecydować się na usługi naszego serwisu Apple. Wszyscy posiadacze Apple Watch SE doskonale wiedzą, że uszkodzona szybka to o wiele mniejszy komfort płynący z użytkowania zegarka na co dzień. Podczas wymiany pękniętej szybki stosujemy tylko nowe
i oryginalne części zamienne, na które udzielamy 9-miesięcznej gwarancji. Sam proces wymiany realizujemy już w ciągu 15 minut od czasu przyjęcia popsutego sprzętu do serwisu. Po wymianie uszkodzonego elementu zegarka przeprowadzamy wieloetapowy audyt sprawdzający poprawność działania nowego podzespołu oraz wszystkich innych, by wykluczyć wszelkie występujące usterki i oddać w 100% sprawne urządzenie w ręce naszego klienta. 

Wymiana wyświetlacza Apple Watch SE

Zastosowanie nowoczesnego wyświetlacza Retina OLED LTPO pozwoliło osiągnąć jasność ekranu na poziomie 1000 nitów. Warto jednak wiedzieć, że w przypadku uszkodzenia matrycy, może okazać się, że niezbędna będzie jej wymiana w naszym serwisie Apple. Uszkodzenie wyświetlacza może objawiać się: brakiem reakcji na dotyk, problemem z wyświetlaniem obrazu, a także przebarwieniami na jego powierzchni. W takiej sytuacji warto zdecydować się na natychmiastową wymianę podzespołu na nowy, aby uniknąć dalszych usterek. Zegarek Apple Watch SE, który zostanie oddany w nasze ręce każdorazowo, będzie podlegać wieloetapowej diagnozie pozwalającej wykryć wszystkie usterki, wycenie oraz docelowo wymianie uszkodzonych podzespołów. Jako profesjonalny serwis zajmujemy się podmianą popsutego wyświetlacza na nowy, pochodzący od producenta. Wszystkie elementy, które montujemy, są objęte 9-miesieczną gwarancją. Korzystając z naszych usług, można także liczyć na fachowe doradztwo oraz najlepsze ceny w zakresie wymiany uszkodzonego wyświetlacza. Istotny jest fakt, że wszelkie naprawy przeprowadzamy już w ciągu 15 minut od czasu przyjęcia zgłoszenia od klienta.

Wymiana baterii Apple Watch SE

Zastosowanie wysokiej klasy baterii, która jest w stanie utrzymać urządzenie przy życiu nawet przez 18 godzin bez konieczności ładowania, musi posiadać pewne minusy. Jednym z nich jest znacznie szybsze zużycie się ogniw bateryjnych, które mogą po pewnym czasie podlegać wymianie na nowe w naszym serwisie. Objawy, które wskazują na konieczność wymiany baterii, to: nagłe wyłączanie się urządzenia, problemy z ładowaniem oraz przegrzewanie się tylnej powierzchni zegarka. Wpływ na zbyt szybkie zużycie się ogniw może mieć także zbyt częste przeprowadzanie cykli ładowania i oddziaływanie zbyt niskich lub zbyt wysokich temperatur. Jeśli czas pracy Apple Watch’a SE znacząco się skrócił, to można podejrzewać, że występują pewne problemy z jego źródłem zasilania. W naszym serwisie można liczyć na kompleksową diagnostykę oraz wymianę zużytych ogniw bateryjnych na nowe, pochodzące bezpośrednio od producenta. Na wymieniony element udzielamy
9-miesięcznej gwarancji, która jest zabezpieczeniem dla każdego klienta. Działania serwisu polegające na wymianie baterii nie trwają zazwyczaj dłużej niż 15 minut, a dzięki zastosowaniu nowoczesnego zaplecza narzędziowego, możemy zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas realizacji zadań serwisowych.

Dodatkowe usługi serwisowe Apple Watch SE

Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych i modułów elektrycznych na pokładzie Apple Watch’a SE spowodowało, że włączyliśmy do swojej oferty pewne usługi dodatkowe związane z wymianą pozostałych podzespołów urządzenia. Główne elementy narażone na usterki to moduły GPS, Wi-Fi oraz Bluetooth. Klienci często potrzebują też wymiany samej obudowy, przycisków funkcyjnych oraz elementów odpowiedzialnych za wykrywanie tętna użytkownika. Jako profesjonalny serwis zajmujemy się kompleksową wymianą wszystkich podzespołów, udzielając aż 9-miesięcznej gwarancji. Wszelkie działania realizujemy już w ciągu 15-minut, a nasze usługi dostępne są na terenie kilku dużych miast na terenie Polski. Inwestujemy w najnowsze zaplecze serwisowe oraz zatrudniamy doświadczonych serwisantów, dzięki czemu gwarantujemy najwyższy poziom świadczonych usług i bezpieczeństwo serwisowania zegarków Apple Watch SE.

Czy podoba Ci się ta strona? Oceń nas!

ZAREZERWUJ
WIZYTĘ
ZAMÓW DARMOWEGO
KURIERA
ZADZWOŃ 
DO NAS
Strona używa plików cookies. Korzystając z niej, akceptujesz warunki przedstawione w polityce prywatności.
© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. Flix
crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram