Serwis

Apple Watch 1

Apple Watch to najlepszy przyjaciel osób aktywnych, ale jak każdy często używany sprzęt, narażony jest na wiele sytuacji mogących spowodować uszkodzenie.

Jeśli Twój ulubiony smartwatch oberwał, nie martw się. Jesteśmy w stanie Ci pomóc.

Jako jedni z nielicznych serwisów Apple, oferujemy szeroki wachlarz napraw wszystkich modeli Apple Watch w przystępnych cenach.

Nasi eksperci mają wieloletnie doświadczenie w diagnozowaniu i naprawianiu tych urządzeń, więc bez względu na to, jak poważny jest Twój problem, przywrócimy Ci Apple Watch do działania tak szybko, jak to możliwe.

Zgłoś naprawę
Ekspresowe naprawy
Oryginalne części
12 miesięcy gwarancji
100k zadowolonych
Klientów
logo-google
Ocena 5.0
na podstawie
5659
opinii dla serwisu
w Warszawie przy ul. Okopowej
function does not exist

Cennik usług 

Apple Watch 1

Usługi Czas naprawy* Cena
Polerowanie szybki wyświetlacza Apple Watch 1
4-10 dni 400 zł
Wymiana szybki Apple Watch 1
2-5 dni 399 zł
Wymiana szybki z dotykiem Apple Watch 1
2-5 dni 449 zł
Wymiana wyświetlacza Apple Watch 1
2-5 dni 499 zł
Diagnoza usterki Apple Watch 1
1-7 dni 99 zł
Wymiana tylnej szybki Apple Watch 1
3-6 dni 399 zł
* Drodzy Klienci, w sporadycznych przypadkach, przy dużej liczbie zgłoszeń przyjętych do serwisu lub braku dostępności części, czas naprawy może ulec wydłużeniu.
Przejdź do pełnego cennika

Wybierz Sposób Naprawy

Nie chcesz stać w kolejce?
Zarezerwuj termin naprawy.

Brak wolnego terminu nie wiąże się z brakiem obslugi.
Dołożymy wszelkich starań, by usługa została wykonana możliwie jak najszybciej.

Zarezerwuj termin usługi
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie wiesz o której godzinie przyjedziesz do naszego salonu? Przyjdź do nas bez rezerwacji.

Zrobimy wszystko, by usługa została wykonana ekspresowo!

Odwiedź nas w salonie
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie chcesz wychodzić z domu? Zamów darmowego kuriera!

Naprawa wysyłkowa
Cała Polska

Nasze serwisy

ul. Okopowa 59A
Parking obok lokalu (strefa)

Serwis stacjonarny czynny:
poniedziałek – piątek 10:00 – 19:00
sobota 10:00 – 16:00

Infolinia czynna:
poniedziałek – piątek 9:00 – 19:00
sobota – 9:00 – 16:00
niedziela – nieczynne

FAQ

Jak sprawdzić jaki mam model Apple Watch?

Najprostszym i najszybszym sposobem jest zdjęcie zegarka i spojrzenie na tył koperty: znajduje się tam grawerunek informujący o serii zegarka, a także o rozmiarze koperty i materiale, z którego została wykonana. 

Czemu Apple Watch świeci na zielono?

Zielone diody LED w zegarku Apple Watch wykorzystywane są przy mierzeniu tętna. Pomiar ten jest wykonywany, chociażby w czasie treningu i sesji oddechowych, a także przy określaniu średniego tętna w trakcie treningu. 

Jak przebiega naprawa
urządzeń w serwisie Apple?

Niezależnie od tego, czy awarii uległ iPhone, Macbook, Apple Watch czy iPad, naprawy uszkodzonego sprzętu dokonujemy ekspresowo. Telefon, który oddajesz do serwisu, otrzymujesz z powrotem w zasadzie od ręki. Nie musisz czekać kilku tygodni aż ktoś w końcu zabierze Twoje urządzenie z magazynu.

Dla nas każda sprawa jest priorytetowa, dlatego nie zwlekamy z profesjonalnym zajęciem się sprzętem. Po tym, jak klient opowie nam, na czym polega problem – np. iPad nie chce się wyłączyć, laptop nie reaguje na komendy czy wyświetlacz/ekran telefonu nie działa – rozpoczynamy diagnostykę. Nasi fachowcy sprawdzają, gdzie leży źródło problemu.
Jeśli więc np. iPad nie chce się włączyć, zaczynamy od określenia, czy usterka nie jest mechaniczna, czyli czy w urządzeniu podczas upadku nie uszkodziła się żadna część. Kiedy już dowiemy się, skąd wynika problem, podejmujemy decyzję, czy wystarczy jedynie naprawa, czy konieczna będzie wymiana elementów. Niezależnie od tego, czy jest to naprawa tabletów Apple, naprawa komputerów Apple czy też każdego innego sprzętu tej marki, oferujemy oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki.

Serwis
Apple Watch 1

Zegarek typu Apple Watch występował w dwóch wersjach rozmiarowych wykonanych ze stali nierdzewnej
w kolorze gwiezdnej czerni. Pierwszy model został dopuszczony do sprzedaży już 2015 roku i zyskał serca wielu klientów. Własny, dokładnie dopracowany system operacyjny WatchOS jest kompatybilny ze wszystkim urządzeniami marki Apple. Szybkie parowanie, długotrwały czas pracy bez konieczności ładowania oraz intuicyjna obsługa to podstawowe aspekty, którymi wyróżnia się Apple Watch pierwszej generacji. 

Jesteśmy profesjonalnym serwisem zajmującym się naprawą i wymianą podzespołów w Apple Watch. Podstawowe usterki, które występują w tym modelu to: uszkodzona szybka ochronna, popsuty dotyk oraz zużyte ogniwa bateryjne. Wybierając nasz serwis można mieć pewność, że na wszystkie wykonane usługi udzielona zostanie stosowna gwarancja, a czas realizacji zlecenia zazwyczaj nie przekroczy 15 minut. Działamy na terenie Warszawy, Katowic, Lublina i Krakowa, a także przyjmujemy uszkodzone urządzenia wysyłane do nas za pośrednictwem firmy kurierskiej. 

Wymiana szybki Apple Watch

Warto wiedzieć, że Apple Watch tak samo, jak inne urządzenia elektroniczne tej marki są narażone na mechaniczne uszkodzenia, które występują np. w wyniku upadku. Wymiana szybki w tym modelu jest stosunkowo prosta, a więc czas wykonania wszelkich prac z tym związanych nie przekracza zazwyczaj 15 minut od czasu przyjęcia sprzętu do serwisu. Cały proces wymiany uszkodzonej szybki w Apple Watch jest dość prosty, jednakże wymaga od naszych serwisantów precyzji i zachowania podstawowych zasad bezpieczeństwa. Po zabezpieczeniu się opaską elektrostatyczną nasi pracownicy przystępują do właściwych prac serwisowych.  Wymianę szybki Apple Watch serwisant zaczyna od wyłączenia urządzenia oraz zakłada opaskę antystatyczną. Przed otwarciem urządzenia przeprowadza test sprawności. Rozpoczyna oddzielanie ekranu i kleju od korpusu zegarka uważając, na kable wyciąga baterie i odpina jej taśmę. Usuwa wspornik głośnika i odpina taśmy odpowiedzialne za przesyłanie danych i digitizer. Wymienia stłuczona szybkę na nową, po czym ponownie podpina taśmy i baterie. Następnie ostrożnie składa zegarek. Urządzenie jest w międzyczasie dokładnie czyszczone a po serwisie ponownie sprawdzanie.

Zachowujemy najwyższe standardy podczas wymiany szybek w Apple Watch, dzięki czemu nasi klienci mogą być pewni, że cała procedura przebiegnie pomyślnie. Przyjmujemy popsute urządzenia zarówno w naszych filiach, jak i te wysłane za pośrednictwem firmy kurierskiej dedykowanej przez naszą firmę.

Wymiana wyświetlacza Apple Watch

Wyświetlacz z powłoką oleofobową jest wysoce odporny na uszkodzenia oraz pozostawianie odcisków palców przez użytkownika. Istnieje jednak ryzyko, że nawet najwytrzymalsze sprzętu ulegną awarii wynikającej np.
z upadku na ziemię. Pęknięty wyświetlacz w Apple Watch uniemożliwia komfortowe korzystanie ze sprzętu, dlatego w takiej sytuacji trzeba bezzwłocznie udać się do naszego serwisu celem jego szybkiej wymiany. Decydując się na nasze usługi serwisowe, można liczyć na 9-miesięczną gwarancję na oryginalne podzespoły. Wszelkie prace serwisowe związane z wymianą wyświetlacza dotykowego w Apple Watch nie trwają średnio dłużej niż 15 minut. Wymianę wyświetlacza Apple Watch serwisant zaczyna od wyłączenia urządzenia oraz zakłada opaskę antystatyczną. Przed otwarciem urządzenia przeprowadza test sprawności. Oddziela ekran z klejem od korpusu zegarka uważając na kable wyciąga baterie i odpina jej taśmę. Usuwa wspornik głośnika i odpina taśmy odpowiedzialne za przesyłanie danych i digitizer. Wymienia stłuczony wyświetlacz na nowy, po czym ponownie podpina taśmy i baterie.

Następnie ostrożnie składa zegarek. Urządzenie jest w międzyczasie dokładnie czyszczone a po serwisie ponownie sprawdzanie. Mimo że wymiana ekranu Apple Watch wydaje się prosta, są to zwykłe pozory. Wnętrze zegarka jest idealnie spasowane i dokładnie zlutowane. Wymieniany wyświetlacz Apple Watch w naszym serwisie jest częścią oryginalną i jest na nią udzielana 9-miesięczna gwarancja. Po wymianie odwzorowanie kolorów zostaje niezmienione. Tak samo reakcja na dotyk czy własności powłoki oleofobowej.

 

Wymiana baterii Apple Watch

Wymiana baterii Apple Watch jest rzadką naprawą. Bateria w smartwatch jest przygotowana na nawet codzienne ładowanie. Mimo jej wytrzymałości z czasem może dojść do zwykłego wyeksploatowania.
Serwisant wymianę baterii Apple Watch rozpoczyna od audytu sprawności urządzenia. Po upewnieniu się, że smartwatch jest wyłączony, przystępuje do oddzielenia ekranu od korpusu i kleju. Ostrożnie — ze względu na znajdujące się obok kable — wyjmuje baterie. Odpina taśmę, która łączy część z płytą główną. Zastępuje wymieniona część, sprawną, odpina ją i wkłada do korpusu. W trakcie wymiany zegarek jest czyszczony. Po upewnieniu się, że bateria i wszystkie taśmy są podpięte, serwisant zamyka Apple Watch. Po zakończonej wymianie urządzenie jest testowane. Podczas Wymiany baterii Apple Watch używana jest nowa i oryginalna część. Udzielamy na nią 9-miesięcznej gwarancji. Warto pamiętać, że żywotność urządzenia można przedłużyć, używając oryginalnych akcesoriów- szczególnie tych do zasilania urządzenia.

Bateria w pierwszym modelu Apple Watch ma pojemność około 240mAh, co w połączeniu z niewielkim wyświetlaczem daje możliwość użytkowania urządzenia przez wiele godzin bez konieczności ładowania. Zajmujemy się kompleksową diagnostyką, która pozwala wykryć, czy ogniwa bateryjne rzeczywiście są uszkodzone i kwalifikują się do wymiany w naszym serwisie. Pomimo tego, że wymiana baterii w Apple Watch nie jest skomplikowaną czynnością, to jednak trzeba pamiętać, aby zachowywać należytą ostrożność podczas jej wymiany. Nasi serwisanci z wieloletnim doświadczeniem kompleksowo zajmują się diagnostyką, wymianą podzespołów oraz sprawdzeniem poprawności działania zegarka po akcji serwisowej. 

Dodatkowe usługi serwisowe Apple Watch

Do naszej oferty serwisowej włączyliśmy także pozostałe usługi, które dotyczą np. wymiany czujnika tętna, portu ładowania lub przycisków funkcyjnych. Warto wiedzieć, że wyżej wspomniany czujnik tętna jest jednym
z najważniejszych elementów znajdujących się na pokładzie Apple Watch, dlatego, by zachować pełną funkcjonalność urządzenia, warto zdecydować się na jego naprawę w przypadku uszkodzenia. Wymiana obudowy i przycisków bocznych to także naprawy, jakich się podejmujemy. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksową pomoc w zakresie diagnostyki, wyceny naprawy, a także wymiany uszkodzonych podzespołów. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług, krótki czas realizacji prac serwisowych w Apple Watch oraz bezpieczeństwo, o które dbają nasi serwisanci.

Czy podoba Ci się ta strona? Oceń nas!

ZAREZERWUJ
WIZYTĘ
ZAMÓW DARMOWEGO
KURIERA
ZADZWOŃ 
DO NAS
Strona używa plików cookies. Korzystając z niej, akceptujesz warunki przedstawione w polityce prywatności.
© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. Flix
crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram