Wymiana baterii Apple Watch

Bateria w smartwatchu powinna wytrzymywać relatywnie długo po naładowaniu. Jeśli jednak tak nie jest, warto zastanowić się nad jej kondycją.

Zbyt szybkie rozładowywanie się akumulatora w zegarku może skutecznie utrudniać życie, dlatego warto zastanowić się, czy wymiana baterii w Apple Watch nie byłaby działaniem wartym uwagi. Taka akcja serwisowa we Flix jest codziennością i zazwyczaj radzimy sobie z nią w ciągu kilku dni, a dzięki olbrzymiemu doświadczeniu w naprawie sprzętu Apple gwarantujemy, że nie przyniesie żadnych dodatkowych problemów. Uporaj się z uciążliwym rozładowywaniem i ciesz się zegarkiem jeszcze dłużej każdego dnia, umów naprawę online!

Zgłoś naprawę
Ekspresowe naprawy
Oryginalne części
12 miesięcy gwarancji
100k zadowolonych
Klientów
logo-google
Ocena 5.0
na podstawie
5557
opinii dla serwisu
w Warszawie przy ul. Okopowej
function does not exist

Wymiana baterii Apple Watch

Bateria zbyt szybko się rozładowuje, skoki poziomu naładowania
Model Czas naprawy* Cena
3-5 dni 199 zł
3-5 dni 249 zł
3-5 dni 279 zł
3-5 dni 299 zł
3-5 dni 299 zł
3-5 dni 349 zł
3-5 dni 349 zł
3-5 dni 399 zł
* Drodzy Klienci, w sporadycznych przypadkach, przy dużej liczbie zgłoszeń przyjętych do serwisu lub braku dostępności części, czas naprawy może ulec wydłużeniu.
Przejdź do pełnego cennika

Wybierz Sposób Naprawy

Nie chcesz stać w kolejce?
Zarezerwuj termin naprawy.

Brak wolnego terminu nie wiąże się z brakiem obslugi.
Dołożymy wszelkich starań, by usługa została wykonana możliwie jak najszybciej.

Zarezerwuj termin usługi
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie wiesz o której godzinie przyjedziesz do naszego salonu? Przyjdź do nas bez rezerwacji.

Zrobimy wszystko, by usługa została wykonana ekspresowo!

Odwiedź nas w salonie
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie chcesz wychodzić z domu? Zamów darmowego kuriera!

Naprawa wysyłkowa
Cała Polska

Nasze serwisy

ul. Okopowa 59A
Parking obok lokalu (strefa)

Serwis stacjonarny czynny:
Poniedziałek – Piątek 10:00 – 19:00

Infolinia czynna:
Poniedziałek – Piątek – 9:00 – 19:00
Sobota – 9:00 – 16:00
Niedziela – nieczynne

Jak przebiega naprawa
urządzeń w serwisie Apple?

Niezależnie od tego, czy awarii uległ iPhone, Macbook, Apple Watch czy iPad, naprawy uszkodzonego sprzętu dokonujemy ekspresowo. Telefon, który oddajesz do serwisu, otrzymujesz z powrotem w zasadzie od ręki. Nie musisz czekać kilku tygodni aż ktoś w końcu zabierze Twoje urządzenie z magazynu.

Dla nas każda sprawa jest priorytetowa, dlatego nie zwlekamy z profesjonalnym zajęciem się sprzętem. Po tym, jak klient opowie nam, na czym polega problem – np. iPad nie chce się wyłączyć, laptop nie reaguje na komendy czy wyświetlacz/ekran telefonu nie działa – rozpoczynamy diagnostykę. Nasi fachowcy sprawdzają, gdzie leży źródło problemu.
Jeśli więc np. iPad nie chce się włączyć, zaczynamy od określenia, czy usterka nie jest mechaniczna, czyli czy w urządzeniu podczas upadku nie uszkodziła się żadna część. Kiedy już dowiemy się, skąd wynika problem, podejmujemy decyzję, czy wystarczy jedynie naprawa, czy konieczna będzie wymiana elementów. Niezależnie od tego, czy jest to naprawa tabletów Apple, naprawa komputerów Apple czy też każdego innego sprzętu tej marki, oferujemy oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki.

Wymiana baterii Apple Watch

Zużywanie się baterii w urządzeniach elektronicznych to standard. Jednak o ile w telefonie raczej stale kontrolujemy i ładujemy sprzęt każdego dnia, o tyle w przypadku smartwatcha nie jest to takie oczywiste. Wtedy kiepska kondycja baterii może dać się nam we znaki wyjątkowo mocno i doprowadzać do częstego odcięcia dostępu do zegarka. 

Chcesz pozbyć się tego problemu? Chcesz, aby Twój zegarek wytrzymał tyle, ile wcześniej, zaraz po wypakowaniu z pudełka? Rozwiązaniem jest wymiana baterii Apple Watch w serwisie Flix.

Nasi serwisanci mają bogatą wiedzę, a także doświadczenie z dziesiątek tysięcy napraw. Przeprowadzają wszystkie naprawy z najwyższą dokładnością i starannością, a dzięki wyjątkowej wprawie nie potrzebują na to dużo czasu. W każdym naprawianym Apple Watch znajdą się wyłącznie oryginalne części zamienne wysokiej jakości, aby zminimalizować ryzyko późniejszych problemów. 

Ciesz się Apple Watch na nowo i już teraz dołącz do tysięcy zadowolonych klientów na terenie całej Polski!

Czy podoba Ci się ta strona? Oceń nas!

ZAREZERWUJ
WIZYTĘ
ZAMÓW DARMOWEGO
KURIERA
ZADZWOŃ 
DO NAS
Strona używa plików cookies. Korzystając z niej, akceptujesz warunki przedstawione w polityce prywatności.
© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. Flix
crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram