Wymiana szybki Apple Watch

Ile razy zdarzyło Ci się przypadkowo uderzyć w coś zegarkiem? Zapewne więcej niż raz i jest to raczej normalne. Niestety o ile tradycyjny zegarek raczej znosi dzielnie taki żywot, o tyle Apple Watch okazuje się dość delikatny.

Niestety stłuczona szybka w inteligentnym zegarku odbiera mu wiele radości z użytkowania, a także walory wizualne. Chcesz znów komfortowo korzystać z zegarka? Chcesz, aby robił wrażenie, komponując się z Twoim ulubionym strojem? Wymiana szybki w Apple Watch to rozwiązanie problemów. Już teraz umów się na naprawę w najlepiej ocenianym serwisie pogwarancyjnym Apple!

Zgłoś naprawę
Ekspresowe naprawy
Oryginalne części
12 miesięcy gwarancji
100k zadowolonych
Klientów
logo-google
Ocena 5.0
na podstawie
5557
opinii dla serwisu
w Warszawie przy ul. Okopowej
function does not exist

Wymiana szybki Apple Watch

Wyświetlacz działa, uszkodzona jest jedynie szybka. Mogą występować problemy z dotykiem.
Model Czas naprawy* Cena
2-5 dni 399 zł
2-5 dni 399 zł
2-5 dni 399 zł
2-5 dni 499 zł
2-5 dni 499 zł
2-5 dni 449 zł
2-5 dni 549 zł
2-5 dni 599 zł
2-5 dni 699 zł
2-5 dni 799 zł
* Drodzy Klienci, w sporadycznych przypadkach, przy dużej liczbie zgłoszeń przyjętych do serwisu lub braku dostępności części, czas naprawy może ulec wydłużeniu.
Przejdź do pełnego cennika

Wybierz Sposób Naprawy

Nie chcesz stać w kolejce?
Zarezerwuj termin naprawy.

Brak wolnego terminu nie wiąże się z brakiem obslugi.
Dołożymy wszelkich starań, by usługa została wykonana możliwie jak najszybciej.

Zarezerwuj termin usługi
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie wiesz o której godzinie przyjedziesz do naszego salonu? Przyjdź do nas bez rezerwacji.

Zrobimy wszystko, by usługa została wykonana ekspresowo!

Odwiedź nas w salonie
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie chcesz wychodzić z domu? Zamów darmowego kuriera!

Naprawa wysyłkowa
Cała Polska

Nasze serwisy

ul. Okopowa 59A
Parking obok lokalu (strefa)

Serwis stacjonarny czynny:
Poniedziałek – Piątek 10:00 – 19:00

Infolinia czynna:
Poniedziałek – Piątek – 9:00 – 19:00
Sobota – 9:00 – 16:00
Niedziela – nieczynne

Jak przebiega naprawa
urządzeń w serwisie Apple?

Niezależnie od tego, czy awarii uległ iPhone, Macbook, Apple Watch czy iPad, naprawy uszkodzonego sprzętu dokonujemy ekspresowo. Telefon, który oddajesz do serwisu, otrzymujesz z powrotem w zasadzie od ręki. Nie musisz czekać kilku tygodni aż ktoś w końcu zabierze Twoje urządzenie z magazynu.

Dla nas każda sprawa jest priorytetowa, dlatego nie zwlekamy z profesjonalnym zajęciem się sprzętem. Po tym, jak klient opowie nam, na czym polega problem – np. iPad nie chce się wyłączyć, laptop nie reaguje na komendy czy wyświetlacz/ekran telefonu nie działa – rozpoczynamy diagnostykę. Nasi fachowcy sprawdzają, gdzie leży źródło problemu.
Jeśli więc np. iPad nie chce się włączyć, zaczynamy od określenia, czy usterka nie jest mechaniczna, czyli czy w urządzeniu podczas upadku nie uszkodziła się żadna część. Kiedy już dowiemy się, skąd wynika problem, podejmujemy decyzję, czy wystarczy jedynie naprawa, czy konieczna będzie wymiana elementów. Niezależnie od tego, czy jest to naprawa tabletów Apple, naprawa komputerów Apple czy też każdego innego sprzętu tej marki, oferujemy oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki.

Wymiana szybki Apple Watch

Jeżeli szybka w Twoim Apple Watch uległa uszkodzeniu, nie tylko tracisz na codziennym komforcie korzystania z zegarka i widoczności ekranu. Zegarek z potłuczonym szkłem może być narażony na warunki atmosferyczne, a samo szkło jeśli jest pokruszone może wręcz skaleczyć palca przy używaniu zegarka. Co więc zrobić? Postawić na naprawę we Flix.

Profesjonaliści z naszego serwisu mają olbrzymią wiedzę, a także doświadczenie zdobyte przy dziesiątkach tysięcy naprawionych urządzeń. Wymiana szybki Apple Watch nie jest dla nich żadnym wyzwaniem. Po zaledwie 2-5 dniach od przyjęcia zegarka na serwis, wygląda on jak nowy, a szybka połyskuje nieskazitelną gładkością.

Serwisanci Flix na każdym kroku dbają o istotne detale, żeby każdy klient był zadowolony z przeprowadzonej naprawy. Dotyczy to nie tylko samej wymiany elementów, ale także jakości montowanych podzespołów - wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości oryginalne zamienniki, które działają długo i nie powodują problemów z urządzeniem.

Już teraz skorzystaj z oferty najlepiej ocenianego serwisu Apple w całej Polsce i umów naprawę online!

Czy podoba Ci się ta strona? Oceń nas!

ZAREZERWUJ
WIZYTĘ
ZAMÓW DARMOWEGO
KURIERA
ZADZWOŃ 
DO NAS
Strona używa plików cookies. Korzystając z niej, akceptujesz warunki przedstawione w polityce prywatności.
© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. Flix
crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram