Diagnoza usterki Apple Watch

Czy wiesz, że bateria w Twoim Apple Watch może szybciej się rozładowywać przez to, że jest już zużyta? A czy potrafisz określić, kiedy nadchodzi pora jej wymiany? Albo, kiedy naprawa ekranu ogranicza się wyłącznie do szybki — bez konieczności wymiany dotyku i wyświetlacza? Dlatego właśnie jest Flix — serwis Apple, którego jednym z zadań jest właśnie diagnoza Apple Watch. Nasi pracownicy dokładnie sprawdzą Twój inteligentny zegarek i wskażą źródło problemu, możliwe jego rozwiązania, a także podadzą potencjalny koszt oraz czas naprawy.

Zgłoś naprawę
Ekspresowe naprawy
Oryginalne części
12 miesięcy gwarancji
100k zadowolonych
Klientów
logo-google
Ocena 5.0
na podstawie
5560
opinii dla serwisu
w Warszawie przy ul. Okopowej
function does not exist

Diagnoza usterki Apple Watch

Nieznana, nietypowa usterka. Opłata naliczana jest tylko w przypadku rezygnacji z naprawy po naszej diagnozie.
* Drodzy Klienci, w sporadycznych przypadkach, przy dużej liczbie zgłoszeń przyjętych do serwisu lub braku dostępności części, czas naprawy może ulec wydłużeniu.
Przejdź do pełnego cennika

Wybierz Sposób Naprawy

Nie chcesz stać w kolejce?
Zarezerwuj termin naprawy.

Brak wolnego terminu nie wiąże się z brakiem obslugi.
Dołożymy wszelkich starań, by usługa została wykonana możliwie jak najszybciej.

Zarezerwuj termin usługi
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie wiesz o której godzinie przyjedziesz do naszego salonu? Przyjdź do nas bez rezerwacji.

Zrobimy wszystko, by usługa została wykonana ekspresowo!

Odwiedź nas w salonie
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie chcesz wychodzić z domu? Zamów darmowego kuriera!

Naprawa wysyłkowa
Cała Polska

Nasze serwisy

ul. Okopowa 59A
Parking obok lokalu (strefa)

Serwis stacjonarny czynny:
Poniedziałek – Piątek 10:00 – 19:00

Infolinia czynna:
Poniedziałek – Piątek – 9:00 – 19:00
Sobota – 9:00 – 16:00
Niedziela – nieczynne

Jak przebiega naprawa
urządzeń w serwisie Apple?

Niezależnie od tego, czy awarii uległ iPhone, Macbook, Apple Watch czy iPad, naprawy uszkodzonego sprzętu dokonujemy ekspresowo. Telefon, który oddajesz do serwisu, otrzymujesz z powrotem w zasadzie od ręki. Nie musisz czekać kilku tygodni aż ktoś w końcu zabierze Twoje urządzenie z magazynu.

Dla nas każda sprawa jest priorytetowa, dlatego nie zwlekamy z profesjonalnym zajęciem się sprzętem. Po tym, jak klient opowie nam, na czym polega problem – np. iPad nie chce się wyłączyć, laptop nie reaguje na komendy czy wyświetlacz/ekran telefonu nie działa – rozpoczynamy diagnostykę. Nasi fachowcy sprawdzają, gdzie leży źródło problemu.
Jeśli więc np. iPad nie chce się włączyć, zaczynamy od określenia, czy usterka nie jest mechaniczna, czyli czy w urządzeniu podczas upadku nie uszkodziła się żadna część. Kiedy już dowiemy się, skąd wynika problem, podejmujemy decyzję, czy wystarczy jedynie naprawa, czy konieczna będzie wymiana elementów. Niezależnie od tego, czy jest to naprawa tabletów Apple, naprawa komputerów Apple czy też każdego innego sprzętu tej marki, oferujemy oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki.

Diagnoza usterki Apple Watch

Dobrze, ale czy wtedy będziesz zmuszony naprawić swoje urządzenie we Flix? Oczywiście, że nie! Diagnoza Apple Watch skupia się na podaniu Ci podstawowych informacji o usterce i nie zobowiązuje Cię zupełnie do niczego! Jeśli poznasz koszt naprawy i stwierdzisz, że wolisz wymienić sprzęt, możesz to, jak najbardziej zrobić. Jeśli jednak chcesz naprawić swój ulubiony zegarek, możemy się tym zająć.

Dlaczego my? Ponieważ jesteśmy najlepiej ocenianym serwisem w Polsce. Możemy chwalić się tysiącami pozytywnych opinii od zadowolonych klientów, a także dziesiątkami tysięcy przeprowadzonych napraw, co w połączeniu z olbrzymią wiedzą naszych serwisantów daje odpowiednie możliwości do profesjonalnej diagnozy i naprawy. Wybierając Flix, wybierasz pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdej naprawy. Nasi serwisanci wkładają całe serce w to, co robią, efekty czego widać między innymi w opiniach klientów. Dołącz do tego grona już dziś umawiając diagnozę Apple Watch online już teraz!

Czy podoba Ci się ta strona? Oceń nas!

ZAREZERWUJ
WIZYTĘ
ZAMÓW DARMOWEGO
KURIERA
ZADZWOŃ 
DO NAS
Strona używa plików cookies. Korzystając z niej, akceptujesz warunki przedstawione w polityce prywatności.
© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. Flix
crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram