Serwis

Apple Watch 3

Apple Watch to najlepszy przyjaciel osób aktywnych, ale jak każdy często używany sprzęt, narażony jest na wiele sytuacji mogących spowodować uszkodzenie.

Jeśli Twój ulubiony smartwatch oberwał, nie martw się. Jesteśmy w stanie Ci pomóc.

Jako jedni z nielicznych serwisów Apple, oferujemy szeroki wachlarz napraw wszystkich modeli Apple Watch w przystępnych cenach.

Nasi eksperci mają wieloletnie doświadczenie w diagnozowaniu i naprawianiu tych urządzeń, więc bez względu na to, jak poważny jest Twój problem, przywrócimy Ci Apple Watch do działania tak szybko, jak to możliwe.

Zgłoś naprawę
Ekspresowe naprawy
Oryginalne części
12 miesięcy gwarancji
100k zadowolonych
Klientów
logo-google
Ocena 5.0
na podstawie
5550
opinii dla serwisu
w Warszawie przy ul. Okopowej
function does not exist

Cennik usług 

Apple Watch 3

Usługi Czas naprawy* Cena
Polerowanie szybki wyświetlacza Apple Watch 3
4-10 dni 400 zł
Wymiana szybki Apple Watch 3
2-5 dni 399 zł
Wymiana szybki z dotykiem Apple Watch 3
2-5 dni 499 zł
Wymiana wyświetlacza Apple Watch 3
2-5 dni 799 zł
Wymiana baterii Apple Watch 3
3-5 dni 249 zł
Diagnoza usterki Apple Watch 3
1-7 dni 99 zł
Wymiana tylnej szybki Apple Watch 3
3-6 dni 449 zł
* Drodzy Klienci, w sporadycznych przypadkach, przy dużej liczbie zgłoszeń przyjętych do serwisu lub braku dostępności części, czas naprawy może ulec wydłużeniu.
Przejdź do pełnego cennika

Wybierz Sposób Naprawy

Nie chcesz stać w kolejce?
Zarezerwuj termin naprawy.

Brak wolnego terminu nie wiąże się z brakiem obslugi.
Dołożymy wszelkich starań, by usługa została wykonana możliwie jak najszybciej.

Zarezerwuj termin usługi
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie wiesz o której godzinie przyjedziesz do naszego salonu? Przyjdź do nas bez rezerwacji.

Zrobimy wszystko, by usługa została wykonana ekspresowo!

Odwiedź nas w salonie
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie chcesz wychodzić z domu? Zamów darmowego kuriera!

Naprawa wysyłkowa
Cała Polska

Nasze serwisy

ul. Okopowa 59A
Parking obok lokalu (strefa)

Serwis stacjonarny czynny:
poniedziałek – piątek 10:00 – 19:00
sobota 10:00 – 16:00

Infolinia czynna:
poniedziałek – piątek 9:00 – 19:00
sobota – 9:00 – 16:00
niedziela – nieczynne

FAQ

Czy Apple Watch 3 można płacić?

Apple Watch Series 3 jest pierwszym smartwatchem Apple, który oferuje wygodne płatności Apple Pay. Jest to jedyna forma płatności obsługiwana przez zegarki producenta, która działa praktycznie tak samo, jak w przypadku płatności iPhone. 

Czy Apple Watch 3 ma wsparcie?

Parę dni po premierze Apple Watch Series 8, użytkownicy inteligentnych zegarków Apple otrzymali nową wersję systemu — watchOS 9. System trafia jednak na modele od Apple Watch 4 w górę. Tym samym zakończyło się wsparcie Apple Watch 3, który nie dostanie kolejnych aktualizacji. 

Jak przebiega naprawa
urządzeń w serwisie Apple?

Niezależnie od tego, czy awarii uległ iPhone, Macbook, Apple Watch czy iPad, naprawy uszkodzonego sprzętu dokonujemy ekspresowo. Telefon, który oddajesz do serwisu, otrzymujesz z powrotem w zasadzie od ręki. Nie musisz czekać kilku tygodni aż ktoś w końcu zabierze Twoje urządzenie z magazynu.

Dla nas każda sprawa jest priorytetowa, dlatego nie zwlekamy z profesjonalnym zajęciem się sprzętem. Po tym, jak klient opowie nam, na czym polega problem – np. iPad nie chce się wyłączyć, laptop nie reaguje na komendy czy wyświetlacz/ekran telefonu nie działa – rozpoczynamy diagnostykę. Nasi fachowcy sprawdzają, gdzie leży źródło problemu.
Jeśli więc np. iPad nie chce się włączyć, zaczynamy od określenia, czy usterka nie jest mechaniczna, czyli czy w urządzeniu podczas upadku nie uszkodziła się żadna część. Kiedy już dowiemy się, skąd wynika problem, podejmujemy decyzję, czy wystarczy jedynie naprawa, czy konieczna będzie wymiana elementów. Niezależnie od tego, czy jest to naprawa tabletów Apple, naprawa komputerów Apple czy też każdego innego sprzętu tej marki, oferujemy oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki.

Serwis
Apple Watch 3

Trzecia generacja zegarków interaktywnych firmy Apple została wyposażona w komunikację NFC, Wi-Fi oraz Bluetooth 4.2 Niezmieniający się system operacyjny WatchOS, bateria o pojemności 279mAh oraz niewielkie wymiary urządzenia przekładają się na jego funkcjonalność, oraz długotrwałą pracę bez konieczności ładowania. Ciekawostką jest fakt, że Apple Watch 3 umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych po sparowaniu go ze smartfonem. Model ten cieszy się dużą popularnością wśród konsumentów ze względu na atrakcyjną cenę oraz doskonałą jakość wykonania.

Trzeba jednak pamiętać, że każde urządzenie elektroniczne może ulec uszkodzeniu np. w wyniku upadku. Jesteśmy profesjonalnym serwisem Apple posiadającym w ofercie szereg usług umożliwiających naprawę uszkodzonego Apple Watch’a. Zapewniamy, że podczas regeneracji zegarków wykorzystujemy wyłącznie oryginalne części zamienne dedykowane przez producenta. Na wymienione podzespoły udzielamy aż
9-miesięcznej gwarancji, natomiast na wszystkie usługi aż 12-miesięcy okresu ochronnego. Z naszych usług serwisowych można skorzystać na terenie Katowic, Krakowa, Warszawy oraz Lublina. Przyjmujemy także wszystkie uszkodzone Apple Watch’e, które przesyłane są do nas za pośrednictwem firmy kurierskiej. Zatrudniając doświadczony zespół serwisantów, możemy zrealizować wszystkie prace serwisowe w średnim czasie wynoszącym około 15 minut od czasu przyjęcia sprzętu do serwisu. Wszelkie prace wykonujemy
z zachowaniem zasad dotyczących bezpieczeństwa oraz zaleceń producenta.

Wymiana szybki Apple Watch 3

Wiele posiadaczy modelu Apple Watch 3 ma problemy z pękniętą szybką ochronną wyświetlacza. Pomimo tego, że nie uniemożliwia to korzystania z zegarka, to jednak znacznie zmniejsza komfort pracy na urządzeniu. Najczęstszym powodem uszkodzenia samej szybki jest uderzenie jej powierzchnią w twarde podłoże.
W naszym serwisie można w krótkim czasie dokonać wymiany uszkodzonego elementu, uzyskując także na niego 9-miesięczną gwarancję. Realizując wszelkie prace serwisowe związane z zegarkami Apple Watch 3, dokładamy wszelkich starań, aby cały proces przebiegł pomyślnie i w jak najkrótszym czasie. Możemy pochwalić się średnim czasem działania na poziomie 15 minut od czasu przyjęcia uszkodzonego urządzenia, a najwyższą jakość świadczonych usług zapewnia nasza wykwalifikowana kadra serwisantów. Biorąc pod uwagę bezpieczeństwo urządzenia podczas wykonywanych prac serwisowych, stosujemy bezpieczne opaski antystatyczne oraz wysokiej klasy narzędzia serwisowe, które umożliwiają wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych działań. Po wymianie uszkodzonej szybki przeprowadzamy kompleksowy audyt poprawności działania zegarka Apple Watch 3, aby mieć pewność, że będzie on działać w 100% bez zarzutu.

Wymiana wyświetlacza Apple Watch 3

Uszkodzenie wyświetlacza w Apple Watch 3 to nieco poważniejsza usterka, która powoduje, że korzystanie
z zegarka staje się praktycznie niemożliwe. Liczne odbarwienia na matrycy, problemy z działaniem panelu dotykowego bądź całkowity brak reakcji na włączanie się urządzenia to główne objawy świadczące o poważnym uszkodzeniu wyświetlacza. Realizujemy kompleksowo wszelkie prace serwisowe związane z wymianą podzespołów ekranu, poprzedzając je wieloetapową diagnostyką zegarka w celu wyeliminowania wszelkich innych usterek. Stosujemy tylko oryginalne części zamienne dedykowane przez producenta oraz udzielamy na nie 9-miesięcznej gwarancji. Jeśli chodzi o samą usługę serwisową, to można liczyć na okres ochrony wynoszący aż 12-miesięcy. Klienci, dla których liczy się czas, mogą być pewni, że wszelkie naprawy w naszym serwisie realizowane są ze średnim czasem wynoszącym 15 minut od czasu przyjęcia urządzenia przez naszego pracownika. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę serwisantów, którzy dokładają wszelkich starań, by jakość świadczonych usług utrzymana była na jak najwyższym poziomie. Nawet po wymianie kompletu podzespołów w naszym serwisie, można być pewnym, że komfort użytkowana zegarka oraz barwy jego wyświetlacza nie ulegną pogorszeniu.

Wymiana baterii Apple Watch 3

Nawet w przypadku najnowocześniejszych urządzeń ogniwa baterii mogą ulegać zużyciu po upływie pewnego czasu. Warto wiedzieć, że każda bateria ma określoną żywotność, która dotyczy ilości cykli rozładowania
i naładowania. Najczęściej w ciągu 2 lat od czasu zakupu nowego zegarka Apple Watch 3, może okazać się, że konieczna jest wymiana baterii na nową. Szybsze uszkodzenie ogniw może także być spowodowane narażeniem zegarka na oddziaływanie na niego zbyt wysokich lub zbyt niskich temperatur, a także zbyt częstego ładowania. Do objawów, które wskazują na uszkodzenie baterii, zaliczamy: nietypowe wyłączanie się zegarka, problemy
z ładowaniem oraz przegrzewanie się urządzenia. W naszym serwisie zajmujemy się wymianą baterii, która poprzedzona jest diagnostyką i wykryciem wszelkich usterek Apple Watch’a 3. Na wymienioną baterię udzielamy też 9-miesięcznej gwarancji, a wszelkie prace realizujemy zazwyczaj nie dłużej niż w ciągu 15 minut. Zachowujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa, dzięki czemu jakość świadczonych przez nas usług cieszy się uznaniem większości konsumentów.

Dodatkowe usługi serwisowe Apple Watch 3

Działając na terenie Warszawy, Krakowa, Katowic oraz Lublina możemy wykonywać kompleksowo wszelkie prace związane z serwisem i wymianą podzespołów w Apple Watch 3. W naszej ofercie można znaleźć także dodatkowe usługi, które dotyczą wymiany nieco mniej popularnych podzespołów występujących w zegarkach marki Apple. Trzecia generacja smartwatch’ów została wyposażona w czujnik tętna, moduł NFC, Bluetooth oraz Wi-Fi, a także aluminiową obudowę. Każdy z powyższych podlega wymianie w naszym serwisie jeśli występuje takowa potrzeba. Uszkodzenie któregokolwiek z podzespołów może skutkować unieruchomieniem zegarka, dlatego ważne jest, by na czas zdecydować się na skorzystanie z naszych usług. Wszelkie prace realizujemy już w ciągu 15 minut, udzielamy stosownej gwarancji na wymienione podzespoły, a także przyjmujemy uszkodzone urządzenia wysłane do nas za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Czy podoba Ci się ta strona? Oceń nas!

ZAREZERWUJ
WIZYTĘ
ZAMÓW DARMOWEGO
KURIERA
ZADZWOŃ 
DO NAS
Strona używa plików cookies. Korzystając z niej, akceptujesz warunki przedstawione w polityce prywatności.
© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. Flix
crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram