Wymiana szkła tylnego aparatu iPhone

iPhone od dawna znany był z raczej dobrego aparatu, którego obiektyw jest pokryty szkłem. A szkło jak to szkło - może się potłuc. Na szczęście wymiana szkła tylnego aparatu iPhone’a nie jest niemożliwa, a nawet dość prosta. Przynajmniej dla serwisantów Flix.

Mamy spore doświadczenie w wymianie szkła obiektywu i doskonale wiemy jak uniknąć późniejszych problemów takich jak zbieranie się wilgoci na obiektywie. Dzięki naszej wiedzy po kilkudziesięciu tysiącach przeprowadzonych napraw utrzymujemy status najlepiej ocenianego serwisu pogwarancyjnego Apple w Polsce! Nie ryzykuj problemów z aparatem i wymień szkło we Flix już teraz!

Zgłoś naprawę
Ekspresowe naprawy
Oryginalne części
12 miesięcy gwarancji
100k zadowolonych
Klientów
logo-google
Ocena 5.0
na podstawie
5557
opinii dla serwisu
w Warszawie przy ul. Okopowej
function does not exist

Wymiana szkła tylnego aparatu iPhone

Pęknięte, porysowane, uszkodzone szkło aparatu tylnego
Model Czas naprawy* Cena
45 min 129 zł
45 min 129 zł
45 min 129 zł
45 min 149 zł
45 min 149 zł
45 min 149 zł
45 min 159 zł
45 min 159 zł
45 min 169 zł
45 min 169 zł
45 min 169 zł
45 min 169 zł
45 min 199 zł
45 min 199 zł
45 min 199 zł
45 min 199 zł
45 min 199 zł
45 min 249 zł
45 min 249 zł
45 min 249 zł
45min 299 zł
45min 299 zł
45min 299 zł
45min 299 zł
45min 299 zł
45min 299 zł
45min 349 zł
45min 349 zł
45min 399 zł
45min 399 zł
45min 449 zł
45min 449 zł
45min 449 zł
45min 449 zł
45 min 499 zł
45 min 499 zł
* Drodzy Klienci, w sporadycznych przypadkach, przy dużej liczbie zgłoszeń przyjętych do serwisu lub braku dostępności części, czas naprawy może ulec wydłużeniu.
Przejdź do pełnego cennika

Wybierz Sposób Naprawy

Nie chcesz stać w kolejce?
Zarezerwuj termin naprawy.

Brak wolnego terminu nie wiąże się z brakiem obslugi.
Dołożymy wszelkich starań, by usługa została wykonana możliwie jak najszybciej.

Zarezerwuj termin usługi
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie wiesz o której godzinie przyjedziesz do naszego salonu? Przyjdź do nas bez rezerwacji.

Zrobimy wszystko, by usługa została wykonana ekspresowo!

Odwiedź nas w salonie
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie chcesz wychodzić z domu? Zamów darmowego kuriera!

Naprawa wysyłkowa
Cała Polska

Nasze serwisy

ul. Okopowa 59A
Parking obok lokalu (strefa)

Serwis stacjonarny czynny:
Poniedziałek – Piątek 10:00 – 19:00

Infolinia czynna:
Poniedziałek – Piątek – 9:00 – 19:00
Sobota – 9:00 – 16:00
Niedziela – nieczynne

Jak przebiega naprawa
urządzeń w serwisie Apple?

Niezależnie od tego, czy awarii uległ iPhone, Macbook, Apple Watch czy iPad, naprawy uszkodzonego sprzętu dokonujemy ekspresowo. Telefon, który oddajesz do serwisu, otrzymujesz z powrotem w zasadzie od ręki. Nie musisz czekać kilku tygodni aż ktoś w końcu zabierze Twoje urządzenie z magazynu.

Dla nas każda sprawa jest priorytetowa, dlatego nie zwlekamy z profesjonalnym zajęciem się sprzętem. Po tym, jak klient opowie nam, na czym polega problem – np. iPad nie chce się wyłączyć, laptop nie reaguje na komendy czy wyświetlacz/ekran telefonu nie działa – rozpoczynamy diagnostykę. Nasi fachowcy sprawdzają, gdzie leży źródło problemu.
Jeśli więc np. iPad nie chce się włączyć, zaczynamy od określenia, czy usterka nie jest mechaniczna, czyli czy w urządzeniu podczas upadku nie uszkodziła się żadna część. Kiedy już dowiemy się, skąd wynika problem, podejmujemy decyzję, czy wystarczy jedynie naprawa, czy konieczna będzie wymiana elementów. Niezależnie od tego, czy jest to naprawa tabletów Apple, naprawa komputerów Apple czy też każdego innego sprzętu tej marki, oferujemy oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki.

Wymiana szkła tylnego aparatu iPhone

Potłuczone oraz porysowane szkiełko aparatu skutkuje znacznym pogorszeniem jakości wykonywanych telefonem ujęć. Zdjęcia są niewyraźne i widoczna jest na nich mgła. Urządzenie ma problem z prawidłowym ustawieniem auto-focusa.

Kolory są widocznie mniej nasycone. Poprzez pękniecie, na wykonywanych zdjęciach pojawiają się refleksy światła, są one prześwietlone lub niedoświetlone w różnych miejscach.

Wymiana szkiełka aparatu iPhone rozpoczyna się od wielopunktowego testu sprawności urządzenia. Serwisant otwiera telefon, odpina baterie oraz taśm. Demontuje wyświetlacz LCD oraz aparat tylny. Usuwa uszkodzone szkło. Przed oczyszczeniem ramki na obiektyw z kleju i brudu telefon jest dokładnie czyszczony. Serwisant odtłuszcza nowe szkło obiektywu, czyści aparat a następnie go składa.

Po wymianie szybki obiektywu iPhone wyświetlacz LCD jest ponownie zakładany a taśmy i bateria są podpinane. Po skończonych czynnościach serwisowych jest ponownie przeprowadzany audyt ogólnej sprawności telefonu.
Na wymienione szkło aparatu jest udzielana dziewięciomiesięczna gwarancja. Wymieniane cześć jest oryginalna. Od wizyty w serwisie może nas ochronić - -w pewnym stopniu – dobrze skonstruowane etui. Jest to taki case, którego krawędź wystaje ponad aparat. Jest on w stanie zamortyzować sile uderzenia, od którego mogłaby pęknąć szybka aparatu.

Czy podoba Ci się ta strona? Oceń nas!

ZAREZERWUJ
WIZYTĘ
ZAMÓW DARMOWEGO
KURIERA
ZADZWOŃ 
DO NAS
Strona używa plików cookies. Korzystając z niej, akceptujesz warunki przedstawione w polityce prywatności.
© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. Flix
crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram