Naprawa Face ID iPhone

Funkcja Face ID w Twoim urządzeniu nie działa tak, jak trzeba? Rezygnujesz z bezpiecznej i wygodnej metody przez usterkę? Wcale nie musi tak być.

Naprawa Face ID nie należy do najprostszych, jednak fachowcy Flix w większości przypadków sobie z nią poradzą. Dzięki swojemu doświadczeniu są oni w stanie bez większego problemu sprawić, że odblokowanie urządzenia przy użyciu twarzy znów będzie działać. Nie będziesz zmuszony korzystać z mniej bezpiecznych i przede wszystkim mniej wygodnych rozwiązań. Napraw Face ID i znowu ciesz się użytkowaniem sprzętu na najwyższym poziomie. Już teraz sprawdź, w jaki sposób możemy Ci pomóc!

Zgłoś naprawę
Ekspresowe naprawy
Oryginalne części
12 miesięcy gwarancji
100k zadowolonych
Klientów
logo-google
Ocena 5.0
na podstawie
5577
opinii dla serwisu
w Warszawie przy ul. Okopowej
function does not exist

Naprawa Face ID iPhone

Naprawa Face ID
Model Czas naprawy* Cena
1 - 5 dni 319 zł
1 - 5 dni 319 zł
1 - 5 dni 349 zł
1 - 5 dni 349 zł
1 - 5 dni 389 zł
1 - 5 dni 439 zł
1 - 5 dni 439 zł
1 - 5 dni 539 zł
1 - 5 dni 539 zł
1 - 5 dni 539 zł
1 - 5 dni 639 zł
4-7 dni 1299 zł
4-7 dni 1299 zł
4-7 dni 1299 zł
4-7 dni 1399 zł
4-7 dni 1299 zł
4-7 dni 1399 zł
4-7 dni 1299 zł
4-7 dni 1399 zł
* Drodzy Klienci, w sporadycznych przypadkach, przy dużej liczbie zgłoszeń przyjętych do serwisu lub braku dostępności części, czas naprawy może ulec wydłużeniu.
Przejdź do pełnego cennika

Wybierz Sposób Naprawy

Nie chcesz stać w kolejce?
Zarezerwuj termin naprawy.

Brak wolnego terminu nie wiąże się z brakiem obslugi.
Dołożymy wszelkich starań, by usługa została wykonana możliwie jak najszybciej.

Zarezerwuj termin usługi
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie wiesz o której godzinie przyjedziesz do naszego salonu? Przyjdź do nas bez rezerwacji.

Zrobimy wszystko, by usługa została wykonana ekspresowo!

Odwiedź nas w salonie
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie chcesz wychodzić z domu? Zamów darmowego kuriera!

Naprawa wysyłkowa
Cała Polska

Nasze serwisy

ul. Okopowa 59A
Parking obok lokalu (strefa)

Serwis stacjonarny czynny:
Poniedziałek – Piątek 10:00 – 19:00

Infolinia czynna:
Poniedziałek – Piątek – 9:00 – 19:00
Sobota – 9:00 – 16:00
Niedziela – nieczynne

Jak przebiega naprawa
urządzeń w serwisie Apple?

Niezależnie od tego, czy awarii uległ iPhone, Macbook, Apple Watch czy iPad, naprawy uszkodzonego sprzętu dokonujemy ekspresowo. Telefon, który oddajesz do serwisu, otrzymujesz z powrotem w zasadzie od ręki. Nie musisz czekać kilku tygodni aż ktoś w końcu zabierze Twoje urządzenie z magazynu.

Dla nas każda sprawa jest priorytetowa, dlatego nie zwlekamy z profesjonalnym zajęciem się sprzętem. Po tym, jak klient opowie nam, na czym polega problem – np. iPad nie chce się wyłączyć, laptop nie reaguje na komendy czy wyświetlacz/ekran telefonu nie działa – rozpoczynamy diagnostykę. Nasi fachowcy sprawdzają, gdzie leży źródło problemu.
Jeśli więc np. iPad nie chce się włączyć, zaczynamy od określenia, czy usterka nie jest mechaniczna, czyli czy w urządzeniu podczas upadku nie uszkodziła się żadna część. Kiedy już dowiemy się, skąd wynika problem, podejmujemy decyzję, czy wystarczy jedynie naprawa, czy konieczna będzie wymiana elementów. Niezależnie od tego, czy jest to naprawa tabletów Apple, naprawa komputerów Apple czy też każdego innego sprzętu tej marki, oferujemy oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki.

Naprawa Face ID iPhone

Zastosowanie Face ID jako podstawową metodę autoryzacji niezależnie od aplikacji znacząco poprawiło komfort korzystania z iPhone. Tym bardziej bolesny jest moment, w którym funkcja ta ze względu na usterkę przestanie działać. Co wtedy można zrobić? Wpisywać żmudnie hasła, albo… Postawić na najlepiej oceniany serwis pogwarancyjny Apple w całej Polsce.

Naprawa Face ID w iPhone to dla naszych fachowców żadne wyzwanie — robili to niezliczoną ilość razy i dzięki wiedzy i doświadczeniu są w stanie wykonać tę usługę szybko i dokładnie. Nigdy nie pozwalają sobie na żadne uchybienia i tutaj nie ma wyjątku.

Jeśli szukasz godnego zaufania serwisu iPhone, które naprawi Face ID w Twoim urządzeniu, dobrze trafiłeś. Flix ma za sobą dziesiątki tysięcy naprawionych urządzeń, a także tysiące pozytywnych opinii od zadowolonych klientów, dzięki czemu nie mamy sobie równych w całym kraju!

Już teraz postaw na sprawdzony i pewny serwis Apple — umów naprawę online i odwiedź jeden z naszych punktów, albo zamów bezpłatnego kuriera wprost pod swoje drzwi!

Czy podoba Ci się ta strona? Oceń nas!

ZAREZERWUJ
WIZYTĘ
ZAMÓW DARMOWEGO
KURIERA
ZADZWOŃ 
DO NAS
Strona używa plików cookies. Korzystając z niej, akceptujesz warunki przedstawione w polityce prywatności.
© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. Flix
crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram