Diagnoza usterki iPhone

iPhone nie działa tak, jak należy? Nie reaguje na dotyk, głośnik kiepsko brzmi, albo ma problemy z ładowaniem? Wydaje się, że rozwiązanie jest proste: naprawa przez serwis Apple. Nie zawsze jednak chcemy od razu zlecać takie zadanie. Wiele osób chce najpierw dowiedzieć się co dokładnie powoduje problemy w działaniu smartfona, jak można to naprawić i w danym przypadku ile kosztuje naprawa iPhone. Jakie jest najlepsze możliwe rozwiązanie? Diagnoza iPhone w serwisie Flix! Umów się na sprawdzenie Twojego sprzętu Apple już teraz!

Zgłoś naprawę
Ekspresowe naprawy
Oryginalne części
12 miesięcy gwarancji
100k zadowolonych
Klientów
logo-google
Ocena 5.0
na podstawie
5577
opinii dla serwisu
w Warszawie przy ul. Okopowej
function does not exist

Diagnoza usterki iPhone

Nieznana, nietypowa usterka. Opłata naliczana jest tylko w przypadku rezygnacji z naprawy po naszej diagnozie.
* Drodzy Klienci, w sporadycznych przypadkach, przy dużej liczbie zgłoszeń przyjętych do serwisu lub braku dostępności części, czas naprawy może ulec wydłużeniu.
Przejdź do pełnego cennika

Wybierz Sposób Naprawy

Nie chcesz stać w kolejce?
Zarezerwuj termin naprawy.

Brak wolnego terminu nie wiąże się z brakiem obslugi.
Dołożymy wszelkich starań, by usługa została wykonana możliwie jak najszybciej.

Zarezerwuj termin usługi
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie wiesz o której godzinie przyjedziesz do naszego salonu? Przyjdź do nas bez rezerwacji.

Zrobimy wszystko, by usługa została wykonana ekspresowo!

Odwiedź nas w salonie
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie chcesz wychodzić z domu? Zamów darmowego kuriera!

Naprawa wysyłkowa
Cała Polska

Nasze serwisy

ul. Okopowa 59A
Parking obok lokalu (strefa)

Serwis stacjonarny czynny:
Poniedziałek – Piątek 10:00 – 19:00

Infolinia czynna:
Poniedziałek – Piątek – 9:00 – 19:00
Sobota – 9:00 – 16:00
Niedziela – nieczynne

Jak przebiega naprawa
urządzeń w serwisie Apple?

Niezależnie od tego, czy awarii uległ iPhone, Macbook, Apple Watch czy iPad, naprawy uszkodzonego sprzętu dokonujemy ekspresowo. Telefon, który oddajesz do serwisu, otrzymujesz z powrotem w zasadzie od ręki. Nie musisz czekać kilku tygodni aż ktoś w końcu zabierze Twoje urządzenie z magazynu.

Dla nas każda sprawa jest priorytetowa, dlatego nie zwlekamy z profesjonalnym zajęciem się sprzętem. Po tym, jak klient opowie nam, na czym polega problem – np. iPad nie chce się wyłączyć, laptop nie reaguje na komendy czy wyświetlacz/ekran telefonu nie działa – rozpoczynamy diagnostykę. Nasi fachowcy sprawdzają, gdzie leży źródło problemu.
Jeśli więc np. iPad nie chce się włączyć, zaczynamy od określenia, czy usterka nie jest mechaniczna, czyli czy w urządzeniu podczas upadku nie uszkodziła się żadna część. Kiedy już dowiemy się, skąd wynika problem, podejmujemy decyzję, czy wystarczy jedynie naprawa, czy konieczna będzie wymiana elementów. Niezależnie od tego, czy jest to naprawa tabletów Apple, naprawa komputerów Apple czy też każdego innego sprzętu tej marki, oferujemy oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki.

Diagnoza usterki iPhone

Nie musisz wiedzieć, że skoki poziomu naładowania to najprawdopodobniej zbliżająca się wymiana baterii iPhone, a problemy z trybem głośnomówiącym naprawi wymiana siateczki głośnika. Nasi serwisanci doskonale znają się na urządzeniach Apple, a szybka i dokładna diagnoza iPhone to bułka z masłem. Dzięki dziesiątkom tysięcy naprawionych sprzętów jesteśmy w stanie określić wszystko, co Cię interesuje: źródło problemu, sposoby usunięcia usterki, potencjalny koszt oraz czas naprawy.

Dzięki tym informacjom możesz bez problemu samodzielnie zdecydować czy chcesz naprawić iPhone, a także, kiedy i w jaki sposób. Pamiętaj, że diagnoza nie jest w żaden sposób zobowiązująca — to ciągle Twój telefon i to Ty decydujesz co dalej. My pomagamy odkryć źródło problemu, a jeśli będziesz chciał, to się go pozbywamy.

Umów się na diagnozę swojego iPhone w jednym z naszych punktów serwisowych na terenie całej Polski! Postaw na najlepiej oceniany pogwarancyjny serwis Apple i nie ryzykuj! Już teraz dołącz do tysięcy osób, którym pomogliśmy z ich sprzętem.

Czy podoba Ci się ta strona? Oceń nas!

ZAREZERWUJ
WIZYTĘ
ZAMÓW DARMOWEGO
KURIERA
ZADZWOŃ 
DO NAS
Strona używa plików cookies. Korzystając z niej, akceptujesz warunki przedstawione w polityce prywatności.
© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. Flix
crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram