Naprawa układu U2 iPhone

Każdy dzisiejszy sprzęt elektroniczny potrzebuje odpowiedniego sterowania zasilaniem. W przypadku iPhone jest to układ U2 (nazywany również Tristar), który niestety jest dosyć podatny na awarie.

Jak rozpoznać uszkodzenie układu U2? Najczęściej objawia się ono brakiem możliwości uruchomienia i naładowania telefonu, albo krótszym czasem działania na baterii i przegrzewaniem. Naprawa układu U2 w iPhone polega na wymianie całego układu. Jest to jedna z bardziej wymagających akcji serwisowych, która wymaga doświadczenia. Dzięki przeprowadzeniu dziesiątek tysięcy napraw fachowcy z Flix nie boją się tego wyzwania. Profesjonalny sprzęt i umiejętności pozwolą im na wymianę Tristara w ciągu 2 do 7 dni, a Ty będziesz mógł znów cieszyć się sprawnym iPhonem!

Zgłoś naprawę
Ekspresowe naprawy
Oryginalne części
12 miesięcy gwarancji
100k zadowolonych
Klientów
logo-google
Ocena 5.0
na podstawie
5557
opinii dla serwisu
w Warszawie przy ul. Okopowej
function does not exist

Naprawa układu U2 iPhone

Naprawa układu U2
Model Czas naprawy* Cena
2–7 dni 300 zł
2–7 dni 300 zł
2–7 dni 300 zł
2–7 dni 300 zł
2–7 dni 330 zł
2–7 dni 300 zł
2–7 dni 330 zł
2–7 dni 380 zł
2–7 dni 380 zł
2–7 dni 400 zł
2–7 dni 500 zł
2–7 dni 550 zł
2–7 dni 500 zł
2–7 dni 600 zł
2–7 dni 600 zł
2–7 dni 600 zł
2–7 dni 600 zł
* Drodzy Klienci, w sporadycznych przypadkach, przy dużej liczbie zgłoszeń przyjętych do serwisu lub braku dostępności części, czas naprawy może ulec wydłużeniu.
Przejdź do pełnego cennika

Wybierz Sposób Naprawy

Nie chcesz stać w kolejce?
Zarezerwuj termin naprawy.

Brak wolnego terminu nie wiąże się z brakiem obslugi.
Dołożymy wszelkich starań, by usługa została wykonana możliwie jak najszybciej.

Zarezerwuj termin usługi
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie wiesz o której godzinie przyjedziesz do naszego salonu? Przyjdź do nas bez rezerwacji.

Zrobimy wszystko, by usługa została wykonana ekspresowo!

Odwiedź nas w salonie
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie chcesz wychodzić z domu? Zamów darmowego kuriera!

Naprawa wysyłkowa
Cała Polska

Nasze serwisy

ul. Okopowa 59A
Parking obok lokalu (strefa)

Serwis stacjonarny czynny:
Poniedziałek – Piątek 10:00 – 19:00

Infolinia czynna:
Poniedziałek – Piątek – 9:00 – 19:00
Sobota – 9:00 – 16:00
Niedziela – nieczynne

Jak przebiega naprawa
urządzeń w serwisie Apple?

Niezależnie od tego, czy awarii uległ iPhone, Macbook, Apple Watch czy iPad, naprawy uszkodzonego sprzętu dokonujemy ekspresowo. Telefon, który oddajesz do serwisu, otrzymujesz z powrotem w zasadzie od ręki. Nie musisz czekać kilku tygodni aż ktoś w końcu zabierze Twoje urządzenie z magazynu.

Dla nas każda sprawa jest priorytetowa, dlatego nie zwlekamy z profesjonalnym zajęciem się sprzętem. Po tym, jak klient opowie nam, na czym polega problem – np. iPad nie chce się wyłączyć, laptop nie reaguje na komendy czy wyświetlacz/ekran telefonu nie działa – rozpoczynamy diagnostykę. Nasi fachowcy sprawdzają, gdzie leży źródło problemu.
Jeśli więc np. iPad nie chce się włączyć, zaczynamy od określenia, czy usterka nie jest mechaniczna, czyli czy w urządzeniu podczas upadku nie uszkodziła się żadna część. Kiedy już dowiemy się, skąd wynika problem, podejmujemy decyzję, czy wystarczy jedynie naprawa, czy konieczna będzie wymiana elementów. Niezależnie od tego, czy jest to naprawa tabletów Apple, naprawa komputerów Apple czy też każdego innego sprzętu tej marki, oferujemy oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki.

Naprawa układu U2 iPhone

Jeśli Twój iPhone się przegrzewa, działa zauważalnie krócej po naładowaniu, albo wręcz nie chce się ładować, bądź też włączyć, problem może stanowić doskonale znany serwisantom układ U2. Jest to element smartfona, który z czasem może ulegać różnym awariom i w skrajnych przypadkach wręcz uniemożliwia korzystanie z urządzenia. Co wtedy można zrobić? Postawić na sprawdzony serwis pogwarancyjny Apple - Flix! 

Nasi fachowcy doskonale znają się na naprawie iPhone’ów, w tym oczywiście także wymianie uszkodzonych układów U2 . Dzięki wiedzy i doświadczeniu, a także dbałości o najmniejsze detale wykonują oni swoją pracę odpowiedzialnie i na najwyższym poziomie, a sama naprawa układu U2 iPhone zajmie im zaledwie kilka dni. 

We Flix wykorzystujemy wyłącznie oryginalne części zamienne sprawdzonego pochodzenia i doskonale wiemy, że urządzenia naprawione przy użyciu najwyższej klasy komponentów będą działać bez zarzutu przez długi czas. Dzięki dbałości o elementy zamienne oraz dbałość naszych serwisantów możemy brać pełną odpowiedzialność za każdą świadczoną usługę.

Dołącz do grona tysięcy zadowolonych klientów, dzięki którym Flix może nazywać się najlepiej ocenianym serwisem pogwarancyjnym Apple w Polsce - już teraz umów naprawę online.

Czy podoba Ci się ta strona? Oceń nas!

ZAREZERWUJ
WIZYTĘ
ZAMÓW DARMOWEGO
KURIERA
ZADZWOŃ 
DO NAS
Strona używa plików cookies. Korzystając z niej, akceptujesz warunki przedstawione w polityce prywatności.
© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. Flix
crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram