Naprawa wibracji iPhone

Jednym z głównych sposobów komunikacji smartfona z użytkownikiem tuż obok obrazu i dźwięku jest system wibracji. Niestety układ odpowiedzialny za wibracje nie zawsze działa jak należy i czasem wymagana jest jego naprawa.

Naprawa wibracji w iPhone w serwisie Flix to kwestia bogatego doświadczenia, wprawy, odpowiednich narzędzi i zaledwie 15 minut! Dzięki profesjonalnemu podejściu naszych serwisantów każda naprawa wykonywana jest z pełną starannością i troską o dobro urządzenia klienta. Sprawdź ofertę Flix online!

Zgłoś naprawę
Ekspresowe naprawy
Oryginalne części
12 miesięcy gwarancji
100k zadowolonych
Klientów
logo-google
Ocena 5.0
na podstawie
5557
opinii dla serwisu
w Warszawie przy ul. Okopowej
function does not exist

Naprawa wibracji iPhone

Telefon nie wibruje
* Drodzy Klienci, w sporadycznych przypadkach, przy dużej liczbie zgłoszeń przyjętych do serwisu lub braku dostępności części, czas naprawy może ulec wydłużeniu.
Przejdź do pełnego cennika

Wybierz Sposób Naprawy

Nie chcesz stać w kolejce?
Zarezerwuj termin naprawy.

Brak wolnego terminu nie wiąże się z brakiem obslugi.
Dołożymy wszelkich starań, by usługa została wykonana możliwie jak najszybciej.

Zarezerwuj termin usługi
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie wiesz o której godzinie przyjedziesz do naszego salonu? Przyjdź do nas bez rezerwacji.

Zrobimy wszystko, by usługa została wykonana ekspresowo!

Odwiedź nas w salonie
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie chcesz wychodzić z domu? Zamów darmowego kuriera!

Naprawa wysyłkowa
Cała Polska

Nasze serwisy

ul. Okopowa 59A
Parking obok lokalu (strefa)

Serwis stacjonarny czynny:
Poniedziałek – Piątek 10:00 – 19:00

Infolinia czynna:
Poniedziałek – Piątek – 9:00 – 19:00
Sobota – 9:00 – 16:00
Niedziela – nieczynne

Jak przebiega naprawa
urządzeń w serwisie Apple?

Niezależnie od tego, czy awarii uległ iPhone, Macbook, Apple Watch czy iPad, naprawy uszkodzonego sprzętu dokonujemy ekspresowo. Telefon, który oddajesz do serwisu, otrzymujesz z powrotem w zasadzie od ręki. Nie musisz czekać kilku tygodni aż ktoś w końcu zabierze Twoje urządzenie z magazynu.

Dla nas każda sprawa jest priorytetowa, dlatego nie zwlekamy z profesjonalnym zajęciem się sprzętem. Po tym, jak klient opowie nam, na czym polega problem – np. iPad nie chce się wyłączyć, laptop nie reaguje na komendy czy wyświetlacz/ekran telefonu nie działa – rozpoczynamy diagnostykę. Nasi fachowcy sprawdzają, gdzie leży źródło problemu.
Jeśli więc np. iPad nie chce się włączyć, zaczynamy od określenia, czy usterka nie jest mechaniczna, czyli czy w urządzeniu podczas upadku nie uszkodziła się żadna część. Kiedy już dowiemy się, skąd wynika problem, podejmujemy decyzję, czy wystarczy jedynie naprawa, czy konieczna będzie wymiana elementów. Niezależnie od tego, czy jest to naprawa tabletów Apple, naprawa komputerów Apple czy też każdego innego sprzętu tej marki, oferujemy oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki.

Naprawa wibracji iPhone

Uszkodzony system wibracji w telefonie czasem może być naprawdę niewygodny. Zdarza się, że mimo wyciszonego dzwonka, wciąż chcemy wiedzieć o nadchodzących połączeniach, albo powiadomieniach. Niektórym jest też wygodniej pisać gdy czują wibracje po uderzeniu w przycisk klawiatury. Co zrobić gdy wibracje w iPhone nie działają? Wybrać Flix.

Nasi fachowcy doskonale znają problem braku wibracji w iPhone - podobnie jak każdy inny trapiący telefony Apple. Dzięki ich wiedzy, a także tysiącom przeprowadzonych napraw, przywrócenie wibracji w iPhone to kwestia zaledwie 15 minut w rękach jednego ze specjalistów Flix.

Już teraz postaw na sprawdzony i pewny serwis urządzeń Apple, w którym wykorzystuje się wyłącznie najwyższej klasy oryginalne części zamienne. Dzięki dbaniu o szczegóły na każdym etapie naprawy nie boimy się brać pełnej odpowiedzialności za świadczone usługi i jesteśmy pewni, że każdy z naszych klientów będzie cieszył się ulubionym sprzętem jeszcze długi czas.

Już teraz napraw wibracje w iPhone z Flix - umów się online na naszej stronie!

Czy podoba Ci się ta strona? Oceń nas!

ZAREZERWUJ
WIZYTĘ
ZAMÓW DARMOWEGO
KURIERA
ZADZWOŃ 
DO NAS
Strona używa plików cookies. Korzystając z niej, akceptujesz warunki przedstawione w polityce prywatności.
© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. Flix
crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram