Wymiana szybki tylnej iPhone

Potłuczony ekran jest dosyć częstym zjawiskiem, a odkąd standardem w smartfonach z wyższej półki stały się szklane plecki, także tylna szybka urządzenia ulega wypadkom całkiem często.

Co prawda stłuczony tył urządzenia nie powoduje większych problemów z jego użytkowaniem, jednak nie wygląda estetycznie, a dodatkowo powoduje ryzyko wykruszenia elementów obudowy. W takiej sytuacji wnętrze iPhone’a jest narażone na warunki zewnętrzne. Dlatego też wymiana szybki tylnej w iPhone jest naprawą wartą uwagi — szczególnie w serwisie Flix, który ma ogromne doświadczenie w takich akcjach serwisowych. W końcu mamy ich za sobą już kilkadziesiąt tysięcy! Umów się już teraz!

Zgłoś naprawę
Ekspresowe naprawy
Oryginalne części
12 miesięcy gwarancji
100k zadowolonych
Klientów
logo-google
Ocena 5.0
na podstawie
5659
opinii dla serwisu
w Warszawie przy ul. Okopowej
function does not exist

Wymiana szybki tylnej iPhone

Zbite szkło tylne
* Drodzy Klienci, w sporadycznych przypadkach, przy dużej liczbie zgłoszeń przyjętych do serwisu lub braku dostępności części, czas naprawy może ulec wydłużeniu.
Przejdź do pełnego cennika

Wybierz Sposób Naprawy

Nie chcesz stać w kolejce?
Zarezerwuj termin naprawy.

Brak wolnego terminu nie wiąże się z brakiem obslugi.
Dołożymy wszelkich starań, by usługa została wykonana możliwie jak najszybciej.

Zarezerwuj termin usługi
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie wiesz o której godzinie przyjedziesz do naszego salonu? Przyjdź do nas bez rezerwacji.

Zrobimy wszystko, by usługa została wykonana ekspresowo!

Odwiedź nas w salonie
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie chcesz wychodzić z domu? Zamów darmowego kuriera!

Naprawa wysyłkowa
Cała Polska

Nasze serwisy

ul. Okopowa 59A
Parking obok lokalu (strefa)

Serwis stacjonarny czynny:
Poniedziałek – Piątek 10:00 – 19:00

Infolinia czynna:
Poniedziałek – Piątek – 9:00 – 19:00
Sobota – 9:00 – 16:00
Niedziela – nieczynne

Jak przebiega naprawa
urządzeń w serwisie Apple?

Niezależnie od tego, czy awarii uległ iPhone, Macbook, Apple Watch czy iPad, naprawy uszkodzonego sprzętu dokonujemy ekspresowo. Telefon, który oddajesz do serwisu, otrzymujesz z powrotem w zasadzie od ręki. Nie musisz czekać kilku tygodni aż ktoś w końcu zabierze Twoje urządzenie z magazynu.

Dla nas każda sprawa jest priorytetowa, dlatego nie zwlekamy z profesjonalnym zajęciem się sprzętem. Po tym, jak klient opowie nam, na czym polega problem – np. iPad nie chce się wyłączyć, laptop nie reaguje na komendy czy wyświetlacz/ekran telefonu nie działa – rozpoczynamy diagnostykę. Nasi fachowcy sprawdzają, gdzie leży źródło problemu.
Jeśli więc np. iPad nie chce się włączyć, zaczynamy od określenia, czy usterka nie jest mechaniczna, czyli czy w urządzeniu podczas upadku nie uszkodziła się żadna część. Kiedy już dowiemy się, skąd wynika problem, podejmujemy decyzję, czy wystarczy jedynie naprawa, czy konieczna będzie wymiana elementów. Niezależnie od tego, czy jest to naprawa tabletów Apple, naprawa komputerów Apple czy też każdego innego sprzętu tej marki, oferujemy oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki.

Wymiana szybki tylnej iPhone

Przy naprawie bez wykwalifikowanego pracownika czy specjalistycznego sprzętu może dojść do uszkodzenia ładowania indukcyjnego, czy kłopotów z płatnością ApplePay. Zdarza się tak, gdy szkło jest podgrzewane, następnie zrywane a pozostałości ręcznie dłutowane.

Przed wymianą szybki tylnej iPhone, przeprowadzany 16 punktowy audyt ogólnej kondycji urządzenia. Serwisant otwiera telefon oraz wyjmuje jego front (wyświetlacz LCD oraz moduł flex). Odpina zarówno baterię, jak i kamerę tylną. Umieszcza iPhone na podstawce, zabezpiecza go by stabilnie leżał. Następnie uruchamia software lasera, który ma za zadanie zmapować miejsca z klejem.

Po skończonej procedurze wiązka lasera wypala miejsca, w których szybka tylna jest przyklejona do reszty obudowy. Dzięki wcześniejszemu mapowaniu wiązka jest idealnej długości oraz szerokości, więc nie ma możliwości, by doszło do uszkodzenia płyty głównej. Gdy zakończony jest proces wypalania, Serwisant podważa spudgerem odklejoną szybę.

Nakłada nowy klej oraz nową szybkę tylną. Montuje zaciski, w których telefon będzie umieszczony przez kilka lub nawet kilkanaście godzin. Na koniec zakładane są ponownie kamera tylna, bateria oraz front. W trakcie montażu urządzenie jest dokładnie czyszczone. Po skończonej naprawie urządzenie jest ponownie testowane.
Użyta przy wymianie szybki tylnej w iPhone część jest nowa oraz jest na nią udzielana 9-miesięczna gwarancja. Dobre nawyki mogą przyczynić się do dłuższej żywotności urządzenia. Wystarczy pamiętać o etui ochronnym, którego brzegi będą wystawać ponad krawędź ekranu, a także o wysokiej klasy szkle hartowanym. Żadna elektronika nie powinna być zbyt długo narażona na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych takich jak kurz, opiłki, ciecz oraz duże wahania temperatur.

Czy podoba Ci się ta strona? Oceń nas!

ZAREZERWUJ
WIZYTĘ
ZAMÓW DARMOWEGO
KURIERA
ZADZWOŃ 
DO NAS
Strona używa plików cookies. Korzystając z niej, akceptujesz warunki przedstawione w polityce prywatności.
© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. Flix
crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram