Wymiana obudowy iPhone

Szykujesz iPhone do sprzedaży czy po prostu chcesz odświeżyć jego wygląd? W zasadzie nieistotne: wymiana obudowy iPhone'a to jeden z pierwszych kroków, które należy podjąć, aby poprawić telefon od strony wizualnej.

Wymiana w serwisie Flix to gwarancja oryginalnych części, a także solidnie przeprowadzonej naprawy. Dzięki doświadczeniu serwisantów smartfony z wymienioną obudową nie tracą na swojej szczelności, nie przegrzewają się i nie pojawiają się w nich żadne inne oznaki źle przeprowadzonej naprawy. Chcesz poprawić wygląd swojego iPhone? Umów się na wymianę obudowy już teraz!

Zgłoś naprawę
Ekspresowe naprawy
Oryginalne części
12 miesięcy gwarancji
100k zadowolonych
Klientów
logo-google
Ocena 5.0
na podstawie
5550
opinii dla serwisu
w Warszawie przy ul. Okopowej
function does not exist

Wymiana obudowy iPhone

Zniszczona, porysowana obudowa
* Drodzy Klienci, w sporadycznych przypadkach, przy dużej liczbie zgłoszeń przyjętych do serwisu lub braku dostępności części, czas naprawy może ulec wydłużeniu.
Przejdź do pełnego cennika

Wybierz Sposób Naprawy

Nie chcesz stać w kolejce?
Zarezerwuj termin naprawy.

Brak wolnego terminu nie wiąże się z brakiem obslugi.
Dołożymy wszelkich starań, by usługa została wykonana możliwie jak najszybciej.

Zarezerwuj termin usługi
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie wiesz o której godzinie przyjedziesz do naszego salonu? Przyjdź do nas bez rezerwacji.

Zrobimy wszystko, by usługa została wykonana ekspresowo!

Odwiedź nas w salonie
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie chcesz wychodzić z domu? Zamów darmowego kuriera!

Naprawa wysyłkowa
Cała Polska

Nasze serwisy

ul. Okopowa 59A
Parking obok lokalu (strefa)

Serwis stacjonarny czynny:
Poniedziałek – Piątek 10:00 – 19:00

Infolinia czynna:
Poniedziałek – Piątek – 9:00 – 19:00
Sobota – 9:00 – 16:00
Niedziela – nieczynne

Jak przebiega naprawa
urządzeń w serwisie Apple?

Niezależnie od tego, czy awarii uległ iPhone, Macbook, Apple Watch czy iPad, naprawy uszkodzonego sprzętu dokonujemy ekspresowo. Telefon, który oddajesz do serwisu, otrzymujesz z powrotem w zasadzie od ręki. Nie musisz czekać kilku tygodni aż ktoś w końcu zabierze Twoje urządzenie z magazynu.

Dla nas każda sprawa jest priorytetowa, dlatego nie zwlekamy z profesjonalnym zajęciem się sprzętem. Po tym, jak klient opowie nam, na czym polega problem – np. iPad nie chce się wyłączyć, laptop nie reaguje na komendy czy wyświetlacz/ekran telefonu nie działa – rozpoczynamy diagnostykę. Nasi fachowcy sprawdzają, gdzie leży źródło problemu.
Jeśli więc np. iPad nie chce się włączyć, zaczynamy od określenia, czy usterka nie jest mechaniczna, czyli czy w urządzeniu podczas upadku nie uszkodziła się żadna część. Kiedy już dowiemy się, skąd wynika problem, podejmujemy decyzję, czy wystarczy jedynie naprawa, czy konieczna będzie wymiana elementów. Niezależnie od tego, czy jest to naprawa tabletów Apple, naprawa komputerów Apple czy też każdego innego sprzętu tej marki, oferujemy oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki.

Wymiana obudowy iPhone

W wyniku mikropęknięć rozkleja się, zaczynają się problemy z poprawnym reagowaniem dotyku lub ekran pęka. Tak samo wewnątrz płyty głównej urządzenia pojawiają się mikropęknięcia, a także problem z modułem GSM (odpowiedzialnym za zasięg).

Telefon przed wymianą obudowy iPhone jest bardziej awaryjny a jego wartość rynkowa wyraźnie spada. Po naprawie wygląda on jak świeżo zakupiony. Sama naprawa rozpoczyna się od audytu sprawności telefonu. Serwisant otwiera telefon, odpina baterie oraz wszystkie taśmy. Rozpoczyna demontaż wszystkich podzespołów: wibracji, głośnika, portu ładowania, płyty głównej, taśm, przycisków oraz zaczepów. Przed umiejscowieniem ich w nowej obudowie dokładnie je czyści, po czym ostrożnie je montuje. Po podpięciu wszystkich taśm i zamknięciu telefonu Serwisant ponownie przeprowadza test sprawności urządzenia.

Warto pamiętać, że odpowiednio skonstruowane etui (z brzegami wystającymi ponad krawędź ekranu) jest w stanie uchronić przed konsekwencjami wielu uszkodzeń mechanicznych. Kompletem ochronnym jest używanie wysokiej jakości szkła hartowanego. Dobrą praktyką jest zawsze ochrona telefonu przed czynnikami zewnętrznymi – brudem, pyłem, opiłkami i cieczą. 

Czy podoba Ci się ta strona? Oceń nas!

ZAREZERWUJ
WIZYTĘ
ZAMÓW DARMOWEGO
KURIERA
ZADZWOŃ 
DO NAS
Strona używa plików cookies. Korzystając z niej, akceptujesz warunki przedstawione w polityce prywatności.
© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. Flix
crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram