Naprawa mikrofonu iPhone

Zepsuty mikrofon w smartfonie? Rozmówcy mają problem, żeby zrozumieć, co mówisz, a wiadomości głosowe przestały być wygodną alternatywą? To żaden problem!

Naprawa mikrofonu w iPhone jest dla naszych serwisantów jedną z podstawowych napraw, a dzięki sporemu doświadczeniu możemy zagwarantować, że będzie ona wykonana poprawnie. W zależności od modelu powinna ona zająć jedyne 20 do 90 minut. Chcesz szybko i skutecznie pozbyć się problemu z rozmowami? Chcesz wrócić do komunikacji głosowej zamiast pisania? Nie zwlekaj i umów naprawę online!

Zgłoś naprawę
Ekspresowe naprawy
Oryginalne części
12 miesięcy gwarancji
100k zadowolonych
Klientów
logo-google
Ocena 5.0
na podstawie
5557
opinii dla serwisu
w Warszawie przy ul. Okopowej
function does not exist

Naprawa mikrofonu iPhone

Rozmówca słyszy mnie słabo lub nie słyszy wcale
* Drodzy Klienci, w sporadycznych przypadkach, przy dużej liczbie zgłoszeń przyjętych do serwisu lub braku dostępności części, czas naprawy może ulec wydłużeniu.
Przejdź do pełnego cennika

Wybierz Sposób Naprawy

Nie chcesz stać w kolejce?
Zarezerwuj termin naprawy.

Brak wolnego terminu nie wiąże się z brakiem obslugi.
Dołożymy wszelkich starań, by usługa została wykonana możliwie jak najszybciej.

Zarezerwuj termin usługi
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie wiesz o której godzinie przyjedziesz do naszego salonu? Przyjdź do nas bez rezerwacji.

Zrobimy wszystko, by usługa została wykonana ekspresowo!

Odwiedź nas w salonie
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie chcesz wychodzić z domu? Zamów darmowego kuriera!

Naprawa wysyłkowa
Cała Polska

Nasze serwisy

ul. Okopowa 59A
Parking obok lokalu (strefa)

Serwis stacjonarny czynny:
Poniedziałek – Piątek 10:00 – 19:00

Infolinia czynna:
Poniedziałek – Piątek – 9:00 – 19:00
Sobota – 9:00 – 16:00
Niedziela – nieczynne

Jak przebiega naprawa
urządzeń w serwisie Apple?

Niezależnie od tego, czy awarii uległ iPhone, Macbook, Apple Watch czy iPad, naprawy uszkodzonego sprzętu dokonujemy ekspresowo. Telefon, który oddajesz do serwisu, otrzymujesz z powrotem w zasadzie od ręki. Nie musisz czekać kilku tygodni aż ktoś w końcu zabierze Twoje urządzenie z magazynu.

Dla nas każda sprawa jest priorytetowa, dlatego nie zwlekamy z profesjonalnym zajęciem się sprzętem. Po tym, jak klient opowie nam, na czym polega problem – np. iPad nie chce się wyłączyć, laptop nie reaguje na komendy czy wyświetlacz/ekran telefonu nie działa – rozpoczynamy diagnostykę. Nasi fachowcy sprawdzają, gdzie leży źródło problemu.
Jeśli więc np. iPad nie chce się włączyć, zaczynamy od określenia, czy usterka nie jest mechaniczna, czyli czy w urządzeniu podczas upadku nie uszkodziła się żadna część. Kiedy już dowiemy się, skąd wynika problem, podejmujemy decyzję, czy wystarczy jedynie naprawa, czy konieczna będzie wymiana elementów. Niezależnie od tego, czy jest to naprawa tabletów Apple, naprawa komputerów Apple czy też każdego innego sprzętu tej marki, oferujemy oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki.

Naprawa mikrofonu iPhone

Niepoprawne działający mikrofon często jest po prostu zabrudzony lub jest to wynik zalania urządzenia. Rzadziej powodem jest wyeksploatowanie lub mechaniczne uszkodzenie. Mikrofon jest umiejscowiony na tej samej taśmie co gniazdo ładowania (złącze Lightning), miejsce do wpięcia głośnika, anteny oraz gniazdo wibracji.

Wymiana mikrofonu w iPhone jest poprzedzona wielopunktowym testem sprawności urządzenia. Następnie telefon jest otwierany a bateria i taśmy odpinane. Po demontażu wyświetlacze LCD, wibracji, głośnika oraz anteny. Podmieniana na sprawną jest taśma z niedziałającym mikrofonem. Wyświetlacz jest ponownie montowany, podobnie wibracja, głośnik oraz antena. Serwisant podpina baterię i taśmy oraz zamyka telefon. W trakcie wymiany telefon jest dokładnie czyszczony, po skończonym serwisie ponownie przechodzi audyt.

W urządzeniach marki Apple zazwyczaj znajdują się trzy mikrofony. Podstawowy używany do rozmów, notatek głosowych oraz zawsze podczas rozmowy przy użyciu FaceTime. Zintegrowany jest z taśmą portu Lightning. Mikrofon przedni stosowany w trakcie rozmów w trybie głośnomówiącym, nagrywania filmów kamerą przednią oraz obsłudze Siri. Zintegrowany jest on z przednią kamerą. Trzeci mikrofon używany jest podczas nagrywania filmów kamerą tylna. Zintegrowany z przyciskami głośności, blokady, switchem i latarką.

Można zminimalizować ryzyko konieczności wymiany mikrofonu w iPhone, dbając o to by urządzenie nie było wystawione na zbyt długie działanie takich czynników jak pył, kurz, brud i ciecz. Stosowanie szkła hartowanego, dobrze zaprojektowanego etui oraz oryginalnych akcesoriów przyczyni się do dłuższej żywotności urządzenia.

Czy podoba Ci się ta strona? Oceń nas!

ZAREZERWUJ
WIZYTĘ
ZAMÓW DARMOWEGO
KURIERA
ZADZWOŃ 
DO NAS
Strona używa plików cookies. Korzystając z niej, akceptujesz warunki przedstawione w polityce prywatności.
© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. Flix
crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram