Serwis

iPhone 15 Pro

Rozwój telefonów sprawił, że dzisiejsze smartfony to nie proste urządzenia do komunikacji, ale pełnoprawne komputery mogące zmieścić się w kieszeni. Niestety każdy kij ma dwa końce i większa złożoność dzisiejszych telefonów wiąże się z większą ilością potencjalnych usterek. 

Na szczęście w Flix doskonale wiemy, że każde uszkodzenie smartfona może znacząco utrudnić życie. Dlatego też oferujemy najwyższej klasy serwis iPhone 15 Pro, dzięki któremu możesz szybko i bezpiecznie dać drugie życie swojemu urządzeniu!

Zgłoś naprawę
Ekspresowe naprawy
Oryginalne części
12 miesięcy gwarancji
100k zadowolonych
Klientów
logo-google
Ocena 5.0
na podstawie
5557
opinii dla serwisu
w Warszawie przy ul. Okopowej
function does not exist

Cennik usług 

iPhone 15 Pro

Usługi Czas naprawy* Cena
Wymiana szybki iPhone 15 Pro
1-4 dni robocze
Oryginalny OLED 1349 zł
Najwyższa, fabryczna jakość.
Wymiana baterii iPhone 15 Pro
wkrótce -
Wymiana szybki tylnej iPhone 15 Pro
1-2 dni 949 zł
Wymiana szkła tylnego aparatu iPhone 15 Pro
45 min 499 zł
* Drodzy Klienci, w sporadycznych przypadkach, przy dużej liczbie zgłoszeń przyjętych do serwisu lub braku dostępności części, czas naprawy może ulec wydłużeniu.
Przejdź do pełnego cennika

Wybierz Sposób Naprawy

Nie chcesz stać w kolejce?
Zarezerwuj termin naprawy.

Brak wolnego terminu nie wiąże się z brakiem obslugi.
Dołożymy wszelkich starań, by usługa została wykonana możliwie jak najszybciej.

Zarezerwuj termin usługi
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie wiesz o której godzinie przyjedziesz do naszego salonu? Przyjdź do nas bez rezerwacji.

Zrobimy wszystko, by usługa została wykonana ekspresowo!

Odwiedź nas w salonie
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie chcesz wychodzić z domu? Zamów darmowego kuriera!

Naprawa wysyłkowa
Cała Polska

Nasze serwisy

ul. Okopowa 59A
Parking obok lokalu (strefa)

Serwis stacjonarny czynny:
poniedziałek – piątek 10:00 – 19:00
sobota 10:00 – 16:00

Infolinia czynna:
poniedziałek – piątek 9:00 – 19:00
sobota – 9:00 – 16:00
niedziela – nieczynne

Jak przebiega naprawa
urządzeń w serwisie Apple?

Niezależnie od tego, czy awarii uległ iPhone, Macbook, Apple Watch czy iPad, naprawy uszkodzonego sprzętu dokonujemy ekspresowo. Telefon, który oddajesz do serwisu, otrzymujesz z powrotem w zasadzie od ręki. Nie musisz czekać kilku tygodni aż ktoś w końcu zabierze Twoje urządzenie z magazynu.

Dla nas każda sprawa jest priorytetowa, dlatego nie zwlekamy z profesjonalnym zajęciem się sprzętem. Po tym, jak klient opowie nam, na czym polega problem – np. iPad nie chce się wyłączyć, laptop nie reaguje na komendy czy wyświetlacz/ekran telefonu nie działa – rozpoczynamy diagnostykę. Nasi fachowcy sprawdzają, gdzie leży źródło problemu.
Jeśli więc np. iPad nie chce się włączyć, zaczynamy od określenia, czy usterka nie jest mechaniczna, czyli czy w urządzeniu podczas upadku nie uszkodziła się żadna część. Kiedy już dowiemy się, skąd wynika problem, podejmujemy decyzję, czy wystarczy jedynie naprawa, czy konieczna będzie wymiana elementów. Niezależnie od tego, czy jest to naprawa tabletów Apple, naprawa komputerów Apple czy też każdego innego sprzętu tej marki, oferujemy oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki.

Serwis
iPhone 15 Pro

Zaufaj tysiącom klientów i wybierz Flix 

Nie wiesz, czy pogwarancyjny serwis urządzeń Apple to dobre rozwiązanie? Nie musisz ufać nam na słowo — jesteśmy najlepiej ocenianym serwisem w całej Polsce i możemy pochwalić się tysiącami pozytywnych opinii od naszych zadowolonych klientów. 

Przez ręce naszych serwisantów przewinęły się dziesiątki tysięcy sprzętów. Są to nie tylko profesjonaliści z olbrzymią wiedzą na temat budowy, działania i potencjalnych usterek urządzeń Apple, ale także osoby wkładające całe serce w to, co robią. 

Nie pozwalają sobie na żadne uchybienia i pomijanie detali. To właśnie ich dokładność, w połączeniu z wykorzystaniem wyłącznie oryginalnych części zamiennych od naszych sprawdzonych dostawców są w stanie stale zapewniać, że w Flix gwarantujemy najwyższą możliwą jakość usług i nie boimy się brać pełnej odpowiedzialności za każdą naprawę. 

Począwszy od profesjonalnej, bezpłatnej diagnozy usterki poprzez oszacowanie czasu i potencjalnego kosztu naprawy sprzętu, aż do zwrócenia w pełni sprawnego urządzenia kolejnemu zadowolonemu klientowi – na każdym kroku stawiamy sobie wysokie wymagania i robimy wszystko, aby je spełnić i mieć pewność, że każda osoba powierzająca nam swojego smartfona będzie mogła spać spokojnie zarówno w trakcie naprawy, jak i długo po niej.  

Zamów bezpłatnego kuriera już teraz! 

Wybierz najdogodniejszą dla siebie formę — odwiedź nasz serwis iPhone 15 Pro w jednym z naszych salonów na terenie całego kraju, albo zamów bezpłatnego kuriera pod wskazany adres i już wkrótce będziesz cieszyć się swoim nowym ulubionym narzędziem! 

Czy podoba Ci się ta strona? Oceń nas!

ZAREZERWUJ
WIZYTĘ
ZAMÓW DARMOWEGO
KURIERA
ZADZWOŃ 
DO NAS
Strona używa plików cookies. Korzystając z niej, akceptujesz warunki przedstawione w polityce prywatności.
© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. Flix
crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram