Wymiana TouchPad MacBook

TouchPad stanowi kolejne rozwiązanie ułatwiające używanie komputera poza domem, a przynajmniej do momentu, w którym się zepsuje. Niestety w przeciwieństwie do myszy, jego wymiana na nowy nie jest tak bezproblemowa.

Wymiana TouchPada w MacBooku powinna zostać wykonana przez osobę, która wie, jak należy to zrobić. Fachowcy Flix dzięki odpowiedniemu doświadczeniu przeprowadzą taką naprawę w zaledwie kilka dni, a wymieniony TouchPad nie będzie sprawiać problemów z obsługą (jak na przykład przerywanie czy zacinanie). Sprawdź sam już teraz!

Zgłoś naprawę
Ekspresowe naprawy
Oryginalne części
12 miesięcy gwarancji
100k zadowolonych
Klientów
logo-google
Ocena 5.0
na podstawie
5659
opinii dla serwisu
w Warszawie przy ul. Okopowej
function does not exist

Wymiana TouchPad MacBook

Gładzik nie działa, zacina się, kursor nie reaguje, przerywa
Model Czas naprawy* Cena
2-5 dni 420 zł
2-5 dni 420 zł
2-5 dni 420 zł
2-5 dni 420 zł
2-5 dni 420 zł
2-5 dni 420 zł
2-5 dni 420 zł
2-5 dni 420 zł
2-5 dni 550 zł
2-5 dni 750 zł
2-5 dni 750 zł
2-5 dni 550 zł
2-5 dni 550 zł
2-5 dni 600 zł
2-5 dni 700 zł
2-5 dni 700 zł
2-5 dni 750 zł
2-5 dni 750 zł
2-5 dni 750 zł
2-5 dni 800 zł
2-5 dni 800 zł
2-5 dni 800 zł
2-5 dni 800 zł
2-5 dni 850 zł
2-5 dni 630 zł
2-5 dni 630 zł
* Drodzy Klienci, w sporadycznych przypadkach, przy dużej liczbie zgłoszeń przyjętych do serwisu lub braku dostępności części, czas naprawy może ulec wydłużeniu.
Przejdź do pełnego cennika

Wybierz Sposób Naprawy

Nie chcesz stać w kolejce?
Zarezerwuj termin naprawy.

Brak wolnego terminu nie wiąże się z brakiem obslugi.
Dołożymy wszelkich starań, by usługa została wykonana możliwie jak najszybciej.

Zarezerwuj termin usługi
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie wiesz o której godzinie przyjedziesz do naszego salonu? Przyjdź do nas bez rezerwacji.

Zrobimy wszystko, by usługa została wykonana ekspresowo!

Odwiedź nas w salonie
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie chcesz wychodzić z domu? Zamów darmowego kuriera!

Naprawa wysyłkowa
Cała Polska

Nasze serwisy

ul. Okopowa 59A
Parking obok lokalu (strefa)

Serwis stacjonarny czynny:
Poniedziałek – Piątek 10:00 – 19:00

Infolinia czynna:
Poniedziałek – Piątek – 9:00 – 19:00
Sobota – 9:00 – 16:00
Niedziela – nieczynne

Jak przebiega naprawa
urządzeń w serwisie Apple?

Niezależnie od tego, czy awarii uległ iPhone, Macbook, Apple Watch czy iPad, naprawy uszkodzonego sprzętu dokonujemy ekspresowo. Telefon, który oddajesz do serwisu, otrzymujesz z powrotem w zasadzie od ręki. Nie musisz czekać kilku tygodni aż ktoś w końcu zabierze Twoje urządzenie z magazynu.

Dla nas każda sprawa jest priorytetowa, dlatego nie zwlekamy z profesjonalnym zajęciem się sprzętem. Po tym, jak klient opowie nam, na czym polega problem – np. iPad nie chce się wyłączyć, laptop nie reaguje na komendy czy wyświetlacz/ekran telefonu nie działa – rozpoczynamy diagnostykę. Nasi fachowcy sprawdzają, gdzie leży źródło problemu.
Jeśli więc np. iPad nie chce się włączyć, zaczynamy od określenia, czy usterka nie jest mechaniczna, czyli czy w urządzeniu podczas upadku nie uszkodziła się żadna część. Kiedy już dowiemy się, skąd wynika problem, podejmujemy decyzję, czy wystarczy jedynie naprawa, czy konieczna będzie wymiana elementów. Niezależnie od tego, czy jest to naprawa tabletów Apple, naprawa komputerów Apple czy też każdego innego sprzętu tej marki, oferujemy oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki.

Wymiana TouchPad MacBook

Nie używasz myszy do obsługi MacBooka, a TouchPad nagle przestał działać? Nie możesz normalnie korzystać z laptopa? Nie musisz się z tym godzić — wystarczy, że postawisz na Flix. Profesjonalna wymiana TouchPada w MacBooku? Tylko u nas! 

Flix to zespół fachowców, którzy naprawili już dziesiątki tysięcy sprzętów Apple, dzięki czemu dysponują nie tylko obszerną wiedzą o nich, ale także bogatym doświadczeniem. Nie oznacza to jednak, że napraw nie dokonują, podchodząc do urządzeń indywidualnie i z dbałością o każdy detal — wręcz przeciwnie! Dzięki ich ciężkiej pracy, a także wykorzystaniu najlepszej klasy oryginalnych części zamiennych ze sprawdzonego źródła, jesteśmy w stanie cały czas świadczyć najwyższej jakości usługi.

Już teraz dołącz do grona tysięcy zadowolonych klientów, którzy zaufali Flix i podzielili się pozytywną opinią o naszym serwisie, dzięki czemu możemy poszczycić się tytułem najlepiej ocenianego pogwarancyjnego serwisu urządzeń Apple w całej Polsce! 

Już teraz dołącz do grona osób, które postawiły na Flix i umów naprawę w jednym z naszych punktów, albo zamów bezpłatnego kuriera pod wskazany adres!

Czy podoba Ci się ta strona? Oceń nas!

ZAREZERWUJ
WIZYTĘ
ZAMÓW DARMOWEGO
KURIERA
ZADZWOŃ 
DO NAS
Strona używa plików cookies. Korzystając z niej, akceptujesz warunki przedstawione w polityce prywatności.
© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. Flix
crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram