Wymiana gniazda zasilania MacBook

MacBook się nie ładuje? A może przerywa w trakcie? Albo wtyczka siedzi luźno w gnieździe i wymaga ustawienia pod idealnym kątem? Wszystkie te objawy najprawdopodobniej oznaczają jedno: konieczna jest wymiana gniazda zasilania w MacBooku.

Jeśli Twój Mac odmówił posłuszeństwa, a Ty nie jesteś gotowy na zakup nowego, podaruj mu drugie życie z Wykorzystaj pełny potencjał swojego komputera, nie bądź ograniczony dostępem do gniazdka przez przerwy w ładowaniu baterii i nie ryzykuj całkowitego uszkodzenia gniazda. Już teraz skorzystaj z serwisu MacBook, w którym zespół profesjonalistów od lat naprawia sprzęty Apple! Nie czekaj, wymień gniazdo, zanim MacBook przestanie się włączać.

Zgłoś naprawę
Ekspresowe naprawy
Oryginalne części
12 miesięcy gwarancji
100k zadowolonych
Klientów
logo-google
Ocena 5.0
na podstawie
5560
opinii dla serwisu
w Warszawie przy ul. Okopowej
Przejdź do pełnego cennika

Wybierz Sposób Naprawy

Nie chcesz stać w kolejce?
Zarezerwuj termin naprawy.

Brak wolnego terminu nie wiąże się z brakiem obslugi.
Dołożymy wszelkich starań, by usługa została wykonana możliwie jak najszybciej.

Zarezerwuj termin usługi
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie wiesz o której godzinie przyjedziesz do naszego salonu? Przyjdź do nas bez rezerwacji.

Zrobimy wszystko, by usługa została wykonana ekspresowo!

Odwiedź nas w salonie
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie chcesz wychodzić z domu? Zamów darmowego kuriera!

Naprawa wysyłkowa
Cała Polska

Nasze serwisy

ul. Okopowa 59A
Parking obok lokalu (strefa)

Serwis stacjonarny czynny:
Poniedziałek – Piątek 10:00 – 19:00

Infolinia czynna:
Poniedziałek – Piątek – 9:00 – 19:00
Sobota – 9:00 – 16:00
Niedziela – nieczynne

Jak przebiega naprawa
urządzeń w serwisie Apple?

Niezależnie od tego, czy awarii uległ iPhone, Macbook, Apple Watch czy iPad, naprawy uszkodzonego sprzętu dokonujemy ekspresowo. Telefon, który oddajesz do serwisu, otrzymujesz z powrotem w zasadzie od ręki. Nie musisz czekać kilku tygodni aż ktoś w końcu zabierze Twoje urządzenie z magazynu.

Dla nas każda sprawa jest priorytetowa, dlatego nie zwlekamy z profesjonalnym zajęciem się sprzętem. Po tym, jak klient opowie nam, na czym polega problem – np. iPad nie chce się wyłączyć, laptop nie reaguje na komendy czy wyświetlacz/ekran telefonu nie działa – rozpoczynamy diagnostykę. Nasi fachowcy sprawdzają, gdzie leży źródło problemu.
Jeśli więc np. iPad nie chce się włączyć, zaczynamy od określenia, czy usterka nie jest mechaniczna, czyli czy w urządzeniu podczas upadku nie uszkodziła się żadna część. Kiedy już dowiemy się, skąd wynika problem, podejmujemy decyzję, czy wystarczy jedynie naprawa, czy konieczna będzie wymiana elementów. Niezależnie od tego, czy jest to naprawa tabletów Apple, naprawa komputerów Apple czy też każdego innego sprzętu tej marki, oferujemy oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki.

Wymiana gniazda zasilania MacBook

Dla wielu osób problemem w używaniu laptopa staje się zużyta bateria, przez którą komputer działa znacznie krócej po naładowaniu i trzeba go częściej podłączać do zasilania. Dużo bardziej przeszkadza jednak usterka, przez którą naładowanie go staje się niemożliwe.

Gdy pomimo podłączenia zasilacza MacBook się nie ładuje, albo przerywa w trakcie, warto zainteresować się stanem samego gniazda. Wymiana gniazda zasilania MacBooka jest często prostym rozwiązaniem tego problemu.

Nasi fachowcy dzięki wiedzy i doświadczeniu są w stanie wymienić uszkodzone gniazdo w zaledwie kilka dni zachowując przy tym najwyższą staranność. W każdym przypadku podchodzą oni do naprawy indywidualnie i nie pozwalają sobie na żadne uchybienia.

Wykorzystywane przez nas części zamienne to oryginały sprawdzonego pochodzenia, dzięki czemu po naprawie nie musisz martwić się o poprawne działanie MacBooka przez długi czas.

Już teraz zamów bezpłatnego kuriera na wskazany adres, albo umów wizytę w jednym z naszych punktów na terenie całego kraju i dołącz do grona tysięcy zadowolonych klientów cieszących się sprzętem jak nowy.

Czy podoba Ci się ta strona? Oceń nas!

ZAREZERWUJ
WIZYTĘ
ZAMÓW DARMOWEGO
KURIERA
ZADZWOŃ 
DO NAS
Strona używa plików cookies. Korzystając z niej, akceptujesz warunki przedstawione w polityce prywatności.
© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. Flix
crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram