Wymiana wentylatora MacBook

Uszkodzony układ chłodzenia laptopa może objawiać się na różne sposoby: czasem można to poznać wyłącznie, sprawdzając temperaturę urządzenia, w innych wypadkach zepsuty wentylator sam da o sobie znać czy to działając cały czas z pełną mocą, czy też generując niepokojący hałas.

Nie należy bagatelizować tego problemu, ale zająć się naprawą w miarę wcześnie, aby uniknąć problemów spowodowanych pracą w zbyt wysokiej temperaturze. Dla pewności wymiana wentylatora MacBooka powinna zostać wykonana przez wykwalifikowanego serwisanta, chociażby z serwisu Flix. Nasi fachowcy dzięki ogromnemu doświadczeniu przeprowadzą naprawę w ciągu zaledwie paru dni i będą w stanie zagwarantować poprawne działanie układu. Sprawdź sam już teraz!

Zgłoś naprawę
Ekspresowe naprawy
Oryginalne części
12 miesięcy gwarancji
100k zadowolonych
Klientów
logo-google
Ocena 5.0
na podstawie
5560
opinii dla serwisu
w Warszawie przy ul. Okopowej
function does not exist

Wymiana wentylatora MacBook

Wentylator terkocze, buczy, działa nieprzerwanie na najwyższych obrotach
Model Czas naprawy* Cena
2-5 dni -
2-5 dni -
2-5 dni -
2-5 dni -
2-5 dni -
2-5 dni -
2-5 dni -
2-5 dni -
2-5 dni -
2-5 dni -
2-5 dni -
2-5 dni -
2-5 dni -
2-5 dni -
2-5 dni -
2-5 dni -
2-5 dni -
2-5 dni -
2-5 dni -
2-5 dni -
2-5 dni -
2-5 dni -
2-5 dni -
2-5 dni -
2-5 dni -
2-5 dni -
2-5 dni -
* Drodzy Klienci, w sporadycznych przypadkach, przy dużej liczbie zgłoszeń przyjętych do serwisu lub braku dostępności części, czas naprawy może ulec wydłużeniu.
Przejdź do pełnego cennika

Wybierz Sposób Naprawy

Nie chcesz stać w kolejce?
Zarezerwuj termin naprawy.

Brak wolnego terminu nie wiąże się z brakiem obslugi.
Dołożymy wszelkich starań, by usługa została wykonana możliwie jak najszybciej.

Zarezerwuj termin usługi
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie wiesz o której godzinie przyjedziesz do naszego salonu? Przyjdź do nas bez rezerwacji.

Zrobimy wszystko, by usługa została wykonana ekspresowo!

Odwiedź nas w salonie
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie chcesz wychodzić z domu? Zamów darmowego kuriera!

Naprawa wysyłkowa
Cała Polska

Nasze serwisy

ul. Okopowa 59A
Parking obok lokalu (strefa)

Serwis stacjonarny czynny:
Poniedziałek – Piątek 10:00 – 19:00

Infolinia czynna:
Poniedziałek – Piątek – 9:00 – 19:00
Sobota – 9:00 – 16:00
Niedziela – nieczynne

Jak przebiega naprawa
urządzeń w serwisie Apple?

Niezależnie od tego, czy awarii uległ iPhone, Macbook, Apple Watch czy iPad, naprawy uszkodzonego sprzętu dokonujemy ekspresowo. Telefon, który oddajesz do serwisu, otrzymujesz z powrotem w zasadzie od ręki. Nie musisz czekać kilku tygodni aż ktoś w końcu zabierze Twoje urządzenie z magazynu.

Dla nas każda sprawa jest priorytetowa, dlatego nie zwlekamy z profesjonalnym zajęciem się sprzętem. Po tym, jak klient opowie nam, na czym polega problem – np. iPad nie chce się wyłączyć, laptop nie reaguje na komendy czy wyświetlacz/ekran telefonu nie działa – rozpoczynamy diagnostykę. Nasi fachowcy sprawdzają, gdzie leży źródło problemu.
Jeśli więc np. iPad nie chce się włączyć, zaczynamy od określenia, czy usterka nie jest mechaniczna, czyli czy w urządzeniu podczas upadku nie uszkodziła się żadna część. Kiedy już dowiemy się, skąd wynika problem, podejmujemy decyzję, czy wystarczy jedynie naprawa, czy konieczna będzie wymiana elementów. Niezależnie od tego, czy jest to naprawa tabletów Apple, naprawa komputerów Apple czy też każdego innego sprzętu tej marki, oferujemy oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki.

Wymiana wentylatora MacBook

Przegrzanie komputera jest trzecim najczęściej spotykanym powodem uszkodzeń. Częstą przyczyną takiego stanu jest uszkodzenie wentylatora. Jeśli Twój MacBook zbytnio się grzeje, albo wydaje niepokojący hałas, oddaj go do sprawdzonego serwisu - takiego jak Flix!

Nasi serwisanci naprawili już dziesiątki tysięcy urządzeń i wymiana wentylatora w MacBooku to dla nich żadne wyzwanie. Doskonale znają oni budowę każdego ze sprzętów marki Apple, a do każdej naprawy podchodzą indywidualnie i zwracają uwagę na detale, dzięki którym utrzymują najwyższą jakość usług.

Dzięki ciężkiej pracy specjalistów, a także zastosowaniu najwyższej klasy oryginalnych elementów zamiennych pewnego pochodzenia, możemy wziąć pełną odpowiedzialność za wykonywane naprawy. Jesteśmy pewni, że każdy sprzęt opuszczający Flix jest sprawny, nie straci na komforcie użytkowania i będzie działać przez długi czas.

Już teraz dołącz do grona tysięcy zadowolonych klientów najlepiej ocenianego serwisu pogwarancyjnego Apple w Polsce i umów naprawę swojego urządzenia!

Czy podoba Ci się ta strona? Oceń nas!

ZAREZERWUJ
WIZYTĘ
ZAMÓW DARMOWEGO
KURIERA
ZADZWOŃ 
DO NAS
Strona używa plików cookies. Korzystając z niej, akceptujesz warunki przedstawione w polityce prywatności.
© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. Flix
crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram