Naprawa TouchBar MacBook

Komputery przenośne Apple są wspaniałe, ale czasami potrzebują ingerencji złotej rączki.

Wymiana tradycyjnych klawiszy funkcyjnych na TouchBar w MacBooku diametralnie zmieniła sposób używania tej części klawiatury i zwiększyła potencjał jaki w niej drzemie, jednak wpłynęła negatywnie na trwałość. OLED-owy panel dotykowy może się zepsuć  i wymaga naprawy w dużo większej liczbie przypadków niż tradycyjne klawisze.

Żeby nie tracić możliwości panelu, naprawa TouchBar w MacBooku powinna zostać przeprowadzona przez profesjonalistę. Serwisanci Flix mają sporo doświadczenia w tego typu akcjach serwisowych, które prowadzą od 2015 roku. Jesteśmy pewni, że nasze usługi przeprowadzane są wzorowo. Skorzystaj już teraz z oferty Flix i nie rezygnuj z TouchBara!

Zgłoś naprawę
Ekspresowe naprawy
Oryginalne części
12 miesięcy gwarancji
100k zadowolonych
Klientów
logo-google
Ocena 5.0
na podstawie
5557
opinii dla serwisu
w Warszawie przy ul. Okopowej
function does not exist

Naprawa TouchBar MacBook

Naprawa touchbara
* Drodzy Klienci, w sporadycznych przypadkach, przy dużej liczbie zgłoszeń przyjętych do serwisu lub braku dostępności części, czas naprawy może ulec wydłużeniu.
Przejdź do pełnego cennika

Wybierz Sposób Naprawy

Nie chcesz stać w kolejce?
Zarezerwuj termin naprawy.

Brak wolnego terminu nie wiąże się z brakiem obslugi.
Dołożymy wszelkich starań, by usługa została wykonana możliwie jak najszybciej.

Zarezerwuj termin usługi
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie wiesz o której godzinie przyjedziesz do naszego salonu? Przyjdź do nas bez rezerwacji.

Zrobimy wszystko, by usługa została wykonana ekspresowo!

Odwiedź nas w salonie
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie chcesz wychodzić z domu? Zamów darmowego kuriera!

Naprawa wysyłkowa
Cała Polska

Nasze serwisy

ul. Okopowa 59A
Parking obok lokalu (strefa)

Serwis stacjonarny czynny:
Poniedziałek – Piątek 10:00 – 19:00

Infolinia czynna:
Poniedziałek – Piątek – 9:00 – 19:00
Sobota – 9:00 – 16:00
Niedziela – nieczynne

Jak przebiega naprawa
urządzeń w serwisie Apple?

Niezależnie od tego, czy awarii uległ iPhone, Macbook, Apple Watch czy iPad, naprawy uszkodzonego sprzętu dokonujemy ekspresowo. Telefon, który oddajesz do serwisu, otrzymujesz z powrotem w zasadzie od ręki. Nie musisz czekać kilku tygodni aż ktoś w końcu zabierze Twoje urządzenie z magazynu.

Dla nas każda sprawa jest priorytetowa, dlatego nie zwlekamy z profesjonalnym zajęciem się sprzętem. Po tym, jak klient opowie nam, na czym polega problem – np. iPad nie chce się wyłączyć, laptop nie reaguje na komendy czy wyświetlacz/ekran telefonu nie działa – rozpoczynamy diagnostykę. Nasi fachowcy sprawdzają, gdzie leży źródło problemu.
Jeśli więc np. iPad nie chce się włączyć, zaczynamy od określenia, czy usterka nie jest mechaniczna, czyli czy w urządzeniu podczas upadku nie uszkodziła się żadna część. Kiedy już dowiemy się, skąd wynika problem, podejmujemy decyzję, czy wystarczy jedynie naprawa, czy konieczna będzie wymiana elementów. Niezależnie od tego, czy jest to naprawa tabletów Apple, naprawa komputerów Apple czy też każdego innego sprzętu tej marki, oferujemy oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki.

Naprawa TouchBar MacBook

Jeśli używasz TouchBara w swoim MacBooku, najpewniej robisz to dosyć często i intuicyjnie. Awaria tego elementu może być w takim wypadku naprawdę dotkliwa i wpłynąć negatywnie na efektywność pracy na laptopie. Co wtedy? Postaw na szybki i pewny serwis Apple — najlepiej Flix! 

Nasi serwisanci doskonale znają się na budowie wszelkich rodzajów urządzeń Apple — także MacBooków, starszych i nowszych. Dzięki ich wiedzy, indywidualnemu podejściu do każdego kolejnego urządzenia, a także bogatemu doświadczeniu płynącemu z dziesiątek tysięcy napraw, możesz mieć pewność najlepiej wykonanej usługi. 

Całości dopełniają najwyższej klasy oryginalne komponenty, które wykorzystuje nasz serwis. Nie szukamy oszczędności i nie montujemy w sprzętach tańszych zamienników wątpliwej jakości. Doskonale wiemy, że może to powodować przyszłe problemy, a Twoje urządzenie znowu może sprawiać problemy.

Dzięki takiemu podejściu tysiące naszych klientów zdecydowało się na skorzystanie z usług Flix, a potem wyrażenie swojej opinii, przez co Flix jest aktualnie najlepiej ocenianym serwisem urządzeń Apple w Polsce. Naprawa TouchBar w MacBooku, wymiana szybki, a może zwykła diagnoza? Już teraz umów naprawę online!

Czy podoba Ci się ta strona? Oceń nas!

ZAREZERWUJ
WIZYTĘ
ZAMÓW DARMOWEGO
KURIERA
ZADZWOŃ 
DO NAS
Strona używa plików cookies. Korzystając z niej, akceptujesz warunki przedstawione w polityce prywatności.
© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. Flix
crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram