Serwis

MacBook Air 13" M1 2020 / A2337

Zdarzają się sprzęty, których koszt zakupu jest na tyle niski, że bardziej opłaca się je wymienić na nowe, niż naprawić. W żadnym stopniu nie dotyczy to jednak MacBooków, które znacznie łatwiej niż zmienić na nowe, jest naprawić w profesjonalnym serwisie takim jak Flix. Mamy za sobą dziesiątki tysięcy naprawionych urządzeń Apple, a nasi serwisanci to profesjonaliści. Korzystamy z oryginalnych części zamiennych i do każdego etapu naprawy przykładamy mnóstwo uwagi. Nasz serwis MacBook Air 13" M1 2020 / A2337 zbiera mnóstwo pozytywnych komentarzy od klientów — przekonaj się sam i umów naprawę online już teraz!

Zgłoś naprawę
Ekspresowe naprawy
Oryginalne części
12 miesięcy gwarancji
100k zadowolonych
Klientów
logo-google
Ocena 5.0
na podstawie
5659
opinii dla serwisu
w Warszawie przy ul. Okopowej
function does not exist

Cennik usług 

MacBook Air 13" M1 2020 / A2337

Usługi Czas naprawy* Cena
Wymiana baterii MacBook Air 13" M1 2020 / A2337
90 min 900 zł
Wymiana klawiatury MacBook Air 13" M1 2020 / A2337
1 dzień
Czas naprawy uzależniony jest od natężenia ruchu w danym dniu i lokalizacji. Dołożymy wszelkich starań, żeby usługa została zrealizowana ekspresowo, ale nie jesteśmy tego w stanie zagwarantować. W przypadku tej usługi zalecamy kontakt z naszą infolinią w celu potwierdzenia dostępności części w danym serwisie.
950 zł
Naprawa układu chłodzenia MacBook Air 13" M1 2020 / A2337
od 3 godzin
W większości przypadków wystarczy regeneracja układu chłodzenia. Wtedy czas naprawy wynosi 3 godziny.
od 300
W większości przypadków wystarczy regeneracja układu chłodzenia. Wtedy koszt naprawy wynosi 150 zł.
Czyszczenie po zalaniu MacBook Air 13" M1 2020 / A2337
1-2 dni 300 zł
Naprawa po zalaniu MacBook Air 13" M1 2020 / A2337
2-7 dni od 300
Wymiana matrycy MacBook Air 13" M1 2020 / A2337
1-5 dni
Czas naprawy uzależniony jest głownie od lokalizacji. Ten typ usługi najszybciej realizowany jest w naszym centrum serwisowym w Warszawie przy ulicy Okopowej 59A. Usługa może zostać zrealizowana ekspresowo również w innych lokalizacjach, jeśli wizyta zostanie zapowiedziana na naszej infolinii z dwudniowym wyprzedzeniem. *Wpływ na realizację zamówienia może mieć rownież dostępność części.
2270 zł
Wymiana TouchPad MacBook Air 13" M1 2020 / A2337
2-5 dni 750 zł
Wymiana wentylatora MacBook Air 13" M1 2020 / A2337
2-5 dni -
Diagnoza usterki MacBook Air 13" M1 2020 / A2337
1-7 dni 99 zł
Wymiana głośnika MacBook Air 13" M1 2020 / A2337
1-5 dni -
* Drodzy Klienci, w sporadycznych przypadkach, przy dużej liczbie zgłoszeń przyjętych do serwisu lub braku dostępności części, czas naprawy może ulec wydłużeniu.
Przejdź do pełnego cennika

Wybierz Sposób Naprawy

Nie chcesz stać w kolejce?
Zarezerwuj termin naprawy.

Brak wolnego terminu nie wiąże się z brakiem obslugi.
Dołożymy wszelkich starań, by usługa została wykonana możliwie jak najszybciej.

Zarezerwuj termin usługi
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie wiesz o której godzinie przyjedziesz do naszego salonu? Przyjdź do nas bez rezerwacji.

Zrobimy wszystko, by usługa została wykonana ekspresowo!

Odwiedź nas w salonie
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie chcesz wychodzić z domu? Zamów darmowego kuriera!

Naprawa wysyłkowa
Cała Polska

Nasze serwisy

ul. Okopowa 59A
Parking obok lokalu (strefa)

Serwis stacjonarny czynny:
poniedziałek – piątek 10:00 – 19:00
sobota 10:00 – 16:00

Infolinia czynna:
poniedziałek – piątek 9:00 – 19:00
sobota – 9:00 – 16:00
niedziela – nieczynne

FAQ

Dlaczego MacBook się grzeje?

Przy wyższym obciążeniu podzespoły laptopa mogą się nagrzewać. Jeśli jednak temperatura jest zbyt wysoka przy codziennym użytkowaniu, otwory wlotu powietrza mogą być zapchane (np. kurzem), albo układ chłodzenia jest uszkodzony.

Dlaczego MacBook nie widzi iPhone’a?

Jeżeli MacBook nie widzi iPhone w aplikacji iTunes, bądź Finder, spróbuj zaktualizować oprogramowanie obu urządzeń. Jeśli to nie pomoże, spróbuj skorzystać z innego portu bądź przewodu. Możesz też skorzystać z diagnozy usterki w zaufanym serwisie.

Jak przebiega naprawa
urządzeń w serwisie Apple?

Niezależnie od tego, czy awarii uległ iPhone, Macbook, Apple Watch czy iPad, naprawy uszkodzonego sprzętu dokonujemy ekspresowo. Telefon, który oddajesz do serwisu, otrzymujesz z powrotem w zasadzie od ręki. Nie musisz czekać kilku tygodni aż ktoś w końcu zabierze Twoje urządzenie z magazynu.

Dla nas każda sprawa jest priorytetowa, dlatego nie zwlekamy z profesjonalnym zajęciem się sprzętem. Po tym, jak klient opowie nam, na czym polega problem – np. iPad nie chce się wyłączyć, laptop nie reaguje na komendy czy wyświetlacz/ekran telefonu nie działa – rozpoczynamy diagnostykę. Nasi fachowcy sprawdzają, gdzie leży źródło problemu.
Jeśli więc np. iPad nie chce się włączyć, zaczynamy od określenia, czy usterka nie jest mechaniczna, czyli czy w urządzeniu podczas upadku nie uszkodziła się żadna część. Kiedy już dowiemy się, skąd wynika problem, podejmujemy decyzję, czy wystarczy jedynie naprawa, czy konieczna będzie wymiana elementów. Niezależnie od tego, czy jest to naprawa tabletów Apple, naprawa komputerów Apple czy też każdego innego sprzętu tej marki, oferujemy oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki.

Serwis
MacBook Air 13" M1 2020 / A2337

W Twoim MacBooku bateria jest już mocno wysłużona i nie wytrzymuje tyle, co wcześniej? A może potrzebna jest wymiana klawiatury, albo uszkodzonej matrycy? Wykonujemy profesjonalną diagnozę wszelkich usterek w MacBookach i podajemy klientowi informacje na temat uszkodzeń oraz kosztów naprawy, a jeśli będzie zainteresowany — podejmujemy się naprawy urządzenia, nawet po zalaniu.

O najwyższą jakość naprawy dbają nasi serwisanci — mistrzowie w swoim fachu, którzy przy każdej naprawie okazują indywidualne podejście, największą dbałość o detale i staranność. Mogą się pochwalić olbrzymim doświadczeniem (nasz serwis naprawił dziesiątki tysięcy urządzeń Apple), a także doskonałą wiedzą na temat budowy każdego ze sprzętów.

To właśnie ich staranność w połączeniu ze stosowanymi przez Flix najlepszej jakości oryginalnymi częściami zamiennymi sprawiają, że nie musimy się bać i bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za świadczone przez nas usługi.

Już teraz dołącz do grona tysięcy zadowolonych użytkowników Flix i ciesz się MacBookiem jak nowy — postaw na sprawdzony serwis MacBook Air 13" M1 2020 / A2337!

Czy podoba Ci się ta strona? Oceń nas!

ZAREZERWUJ
WIZYTĘ
ZAMÓW DARMOWEGO
KURIERA
ZADZWOŃ 
DO NAS
Strona używa plików cookies. Korzystając z niej, akceptujesz warunki przedstawione w polityce prywatności.
© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. Flix
crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram