Zwiększenie pamięci RAM iMac

Twój iMac działa odrobinę za wolno, albo nie jest w stanie uruchomić nieco bardziej wymagającego programu? Jednym z najprostszych i najoszczędniejszych rozwiązań może być zwiększenie ilości pamięci RAM w iMacu. Komputer dzięki dostępowi do większej pamięci operacyjnej może wykrzesać z siebie znacznie więcej.

Nasi fachowcy sprawdzą, czy faktycznie Twój iMac potrzebuje więcej RAMu, a jeśli faktycznie tak będzie, dobiorą i zamontują oryginalne części zapewniające lepsze działanie sprzętu. Jedna wizyta u fachowców Flix, nieraz zaledwie kilka dni oczekiwania i Twój iMac od razu przyspiesza!

Zgłoś naprawę
Ekspresowe naprawy
Oryginalne części
12 miesięcy gwarancji
100k zadowolonych
Klientów
logo-google
Ocena 5.0
na podstawie
5557
opinii dla serwisu
w Warszawie przy ul. Okopowej
function does not exist

Zwiększenie pamięci RAM iMac

MacBook działa wolniej, zacina się przy większej liczbie otwartych aplikacji
* Drodzy Klienci, w sporadycznych przypadkach, przy dużej liczbie zgłoszeń przyjętych do serwisu lub braku dostępności części, czas naprawy może ulec wydłużeniu.
Przejdź do pełnego cennika

Wybierz Sposób Naprawy

Nie chcesz stać w kolejce?
Zarezerwuj termin naprawy.

Brak wolnego terminu nie wiąże się z brakiem obslugi.
Dołożymy wszelkich starań, by usługa została wykonana możliwie jak najszybciej.

Zarezerwuj termin usługi
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie wiesz o której godzinie przyjedziesz do naszego salonu? Przyjdź do nas bez rezerwacji.

Zrobimy wszystko, by usługa została wykonana ekspresowo!

Odwiedź nas w salonie
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie chcesz wychodzić z domu? Zamów darmowego kuriera!

Naprawa wysyłkowa
Cała Polska

Nasze serwisy

ul. Okopowa 59A
Parking obok lokalu (strefa)

Serwis stacjonarny czynny:
Poniedziałek – Piątek 10:00 – 19:00

Infolinia czynna:
Poniedziałek – Piątek – 9:00 – 19:00
Sobota – 9:00 – 16:00
Niedziela – nieczynne

Jak przebiega naprawa
urządzeń w serwisie Apple?

Niezależnie od tego, czy awarii uległ iPhone, Macbook, Apple Watch czy iPad, naprawy uszkodzonego sprzętu dokonujemy ekspresowo. Telefon, który oddajesz do serwisu, otrzymujesz z powrotem w zasadzie od ręki. Nie musisz czekać kilku tygodni aż ktoś w końcu zabierze Twoje urządzenie z magazynu.

Dla nas każda sprawa jest priorytetowa, dlatego nie zwlekamy z profesjonalnym zajęciem się sprzętem. Po tym, jak klient opowie nam, na czym polega problem – np. iPad nie chce się wyłączyć, laptop nie reaguje na komendy czy wyświetlacz/ekran telefonu nie działa – rozpoczynamy diagnostykę. Nasi fachowcy sprawdzają, gdzie leży źródło problemu.
Jeśli więc np. iPad nie chce się włączyć, zaczynamy od określenia, czy usterka nie jest mechaniczna, czyli czy w urządzeniu podczas upadku nie uszkodziła się żadna część. Kiedy już dowiemy się, skąd wynika problem, podejmujemy decyzję, czy wystarczy jedynie naprawa, czy konieczna będzie wymiana elementów. Niezależnie od tego, czy jest to naprawa tabletów Apple, naprawa komputerów Apple czy też każdego innego sprzętu tej marki, oferujemy oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki.

Zwiększenie pamięci RAM iMac

Pamięć operacyjna RAM jest jednym z najbardziej oczywistych elementów gdy myślimy o prostej i taniej poprawie osiągów komputera. iMac nie jest w tej kwestii wyjątkiem. Dodanie mu większej ilości RAM potrafi zauważalnie wpłynąć na codziennie korzystanie z komputera.

Przy zbyt małej ilości pamięci iMac będzie zacinać się przy uruchomieniu większej ilości bądź bardziej wymagających aplikacji. W skrajnych przypadkach może on jednak nie działać płynnie nawet przy codziennym użytkowaniu.

Zwiększenie pamięci RAM iMaka to dla fachowców Flix bułka z masłem. Mają oni ogromne doświadczenie oraz wiedzę na temat urządzeń Apple. Naprawili ich dziesiątki tysięcy i doskonale wiedzą, jak robić to szybko i dokładnie.

W naszym serwisie wykorzystujemy wyłącznie najwyższej klasy oryginalne części zamienne, dzięki czemu zamontowany w urządzeniu dodatkowy RAM nie będzie odbiegać wydajnością od fabrycznie zastosowanych podzespołów.

Już teraz umów się do serwisu Flix, zwiększ RAM i daj kopa swojemu iMakowi. Dołącz do grona tysięcy zadowolonych klientów!

Czy podoba Ci się ta strona? Oceń nas!

ZAREZERWUJ
WIZYTĘ
ZAMÓW DARMOWEGO
KURIERA
ZADZWOŃ 
DO NAS
Strona używa plików cookies. Korzystając z niej, akceptujesz warunki przedstawione w polityce prywatności.
© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. Flix
crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram