Wymiana szyby iMac

Ekrany w iMakach naprawdę robią wrażenie — a przynajmniej do momentu, w którym taki ekran pęknie, albo się porysuje. Wtedy pozostaje nam wymiana szyby iMaka na nową. Jest to dość delikatny element. Warto wybrać serwis, który ma doświadczenie w tego typu naprawach i nie korzysta z tanich zamienników. Inaczej mówiąc: warto wybrać Flix.

Mamy olbrzymie doświadczenie w serwisowaniu każdego ze sprzętów Apple i doskonale wiemy jak naprawić iMaka. Dzięki nam będziesz mógł na nowo cieszyć oko perfekcyjnym obrazem. Sprawdzisz?

Zgłoś naprawę
Ekspresowe naprawy
Oryginalne części
12 miesięcy gwarancji
100k zadowolonych
Klientów
logo-google
Ocena 5.0
na podstawie
5577
opinii dla serwisu
w Warszawie przy ul. Okopowej
function does not exist

Wymiana szyby iMac

Zniszczona, pęknięta, porysowana szyba ekranu
* Drodzy Klienci, w sporadycznych przypadkach, przy dużej liczbie zgłoszeń przyjętych do serwisu lub braku dostępności części, czas naprawy może ulec wydłużeniu.
Przejdź do pełnego cennika

Wybierz Sposób Naprawy

Nie chcesz stać w kolejce?
Zarezerwuj termin naprawy.

Brak wolnego terminu nie wiąże się z brakiem obslugi.
Dołożymy wszelkich starań, by usługa została wykonana możliwie jak najszybciej.

Zarezerwuj termin usługi
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie wiesz o której godzinie przyjedziesz do naszego salonu? Przyjdź do nas bez rezerwacji.

Zrobimy wszystko, by usługa została wykonana ekspresowo!

Odwiedź nas w salonie
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie chcesz wychodzić z domu? Zamów darmowego kuriera!

Naprawa wysyłkowa
Cała Polska

Nasze serwisy

ul. Okopowa 59A
Parking obok lokalu (strefa)

Serwis stacjonarny czynny:
Poniedziałek – Piątek 10:00 – 19:00

Infolinia czynna:
Poniedziałek – Piątek – 9:00 – 19:00
Sobota – 9:00 – 16:00
Niedziela – nieczynne

Jak przebiega naprawa
urządzeń w serwisie Apple?

Niezależnie od tego, czy awarii uległ iPhone, Macbook, Apple Watch czy iPad, naprawy uszkodzonego sprzętu dokonujemy ekspresowo. Telefon, który oddajesz do serwisu, otrzymujesz z powrotem w zasadzie od ręki. Nie musisz czekać kilku tygodni aż ktoś w końcu zabierze Twoje urządzenie z magazynu.

Dla nas każda sprawa jest priorytetowa, dlatego nie zwlekamy z profesjonalnym zajęciem się sprzętem. Po tym, jak klient opowie nam, na czym polega problem – np. iPad nie chce się wyłączyć, laptop nie reaguje na komendy czy wyświetlacz/ekran telefonu nie działa – rozpoczynamy diagnostykę. Nasi fachowcy sprawdzają, gdzie leży źródło problemu.
Jeśli więc np. iPad nie chce się włączyć, zaczynamy od określenia, czy usterka nie jest mechaniczna, czyli czy w urządzeniu podczas upadku nie uszkodziła się żadna część. Kiedy już dowiemy się, skąd wynika problem, podejmujemy decyzję, czy wystarczy jedynie naprawa, czy konieczna będzie wymiana elementów. Niezależnie od tego, czy jest to naprawa tabletów Apple, naprawa komputerów Apple czy też każdego innego sprzętu tej marki, oferujemy oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki.

Wymiana szyby iMac

Uszkodzona szyba w iMaku nie tylko sprawia problem przy rozrywce. Jeśli wykorzystujesz komputer do pracy, najpewniej problemy z wyświetlaniem obrazu znacznie Ci ją utrudnią. Wymiana iMaka na nowy nie jest tu oczywiście sensownym rozwiązaniem. Ani tym bardziej opłacalnym. Wymiana szyby iMac jest raczej oczywista, jednak nie można jej powierzać byle komu.

Przy takiej naprawie bardzo ważne są umiejętności serwisanta, a także wykorzystanie wysokiej klasy części. Nieprawidłowa wymiana, albo zastosowanie gorszej jakości zamiennika wątpliwej produkcji mogą powodować późniejsze problemy z wyświetlaniem obrazu.

Wybierając Flix masz pewność, że nowa szyba Twojego iMaka zostanie zamontowana z najwyższą starannością i dokładnością przez fachowca ze sporym doświadczeniem. Będzie to także oryginalna, wysokiej jakości część. To właśnie dzięki dbaniu o każdy detal przy naprawach, nasz serwis szczyci się mianem najlepiej ocenianego serwisu Apple w Polsce. Przekonaj się sam i umów wymianę szyby w iMaku już teraz!

Czy podoba Ci się ta strona? Oceń nas!

ZAREZERWUJ
WIZYTĘ
ZAMÓW DARMOWEGO
KURIERA
ZADZWOŃ 
DO NAS
Strona używa plików cookies. Korzystając z niej, akceptujesz warunki przedstawione w polityce prywatności.
© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. Flix
crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram