Diagnoza usterki Mac Mini

Niektóre naprawy komputerów potrafią być naprawdę kosztowne i nieraz trzeba się dobrze zastanowić nad sensem ich serwisowania. Problem w tym, że po samych objawach bardzo ciężko oszacować jak bardzo poważna jest usterka i czego w zasadzie dotyczy. Diagnoza Maka Mini to doskonałe rozwiązanie tego problemu. Decydując się na taką usługę w profesjonalnym serwisie urządzeń Apple, otrzymujesz od serwisanta dokładne informacje na temat usterki, możliwych sposobów jej usunięcia, a także spodziewanych kosztów i czasu potrzebnego na naprawę.

Zgłoś naprawę
Ekspresowe naprawy
Oryginalne części
12 miesięcy gwarancji
100k zadowolonych
Klientów
logo-google
Ocena 5.0
na podstawie
5659
opinii dla serwisu
w Warszawie przy ul. Okopowej
function does not exist

Diagnoza usterki Mac Mini

Nieznana, nietypowa usterka. Opłata naliczana jest tylko w przypadku rezygnacji z naprawy po naszej diagnozie.
* Drodzy Klienci, w sporadycznych przypadkach, przy dużej liczbie zgłoszeń przyjętych do serwisu lub braku dostępności części, czas naprawy może ulec wydłużeniu.
Przejdź do pełnego cennika

Wybierz Sposób Naprawy

Nie chcesz stać w kolejce?
Zarezerwuj termin naprawy.

Brak wolnego terminu nie wiąże się z brakiem obslugi.
Dołożymy wszelkich starań, by usługa została wykonana możliwie jak najszybciej.

Zarezerwuj termin usługi
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie wiesz o której godzinie przyjedziesz do naszego salonu? Przyjdź do nas bez rezerwacji.

Zrobimy wszystko, by usługa została wykonana ekspresowo!

Odwiedź nas w salonie
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie chcesz wychodzić z domu? Zamów darmowego kuriera!

Naprawa wysyłkowa
Cała Polska

Nasze serwisy

ul. Okopowa 59A
Parking obok lokalu (strefa)

Serwis stacjonarny czynny:
Poniedziałek – Piątek 10:00 – 19:00

Infolinia czynna:
Poniedziałek – Piątek – 9:00 – 19:00
Sobota – 9:00 – 16:00
Niedziela – nieczynne

Jak przebiega naprawa
urządzeń w serwisie Apple?

Niezależnie od tego, czy awarii uległ iPhone, Macbook, Apple Watch czy iPad, naprawy uszkodzonego sprzętu dokonujemy ekspresowo. Telefon, który oddajesz do serwisu, otrzymujesz z powrotem w zasadzie od ręki. Nie musisz czekać kilku tygodni aż ktoś w końcu zabierze Twoje urządzenie z magazynu.

Dla nas każda sprawa jest priorytetowa, dlatego nie zwlekamy z profesjonalnym zajęciem się sprzętem. Po tym, jak klient opowie nam, na czym polega problem – np. iPad nie chce się wyłączyć, laptop nie reaguje na komendy czy wyświetlacz/ekran telefonu nie działa – rozpoczynamy diagnostykę. Nasi fachowcy sprawdzają, gdzie leży źródło problemu.
Jeśli więc np. iPad nie chce się włączyć, zaczynamy od określenia, czy usterka nie jest mechaniczna, czyli czy w urządzeniu podczas upadku nie uszkodziła się żadna część. Kiedy już dowiemy się, skąd wynika problem, podejmujemy decyzję, czy wystarczy jedynie naprawa, czy konieczna będzie wymiana elementów. Niezależnie od tego, czy jest to naprawa tabletów Apple, naprawa komputerów Apple czy też każdego innego sprzętu tej marki, oferujemy oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki.

Diagnoza usterki Mac Mini

Diagnoza Maka Mini to doskonały sposób, żeby świadomie podjąć decyzję o naprawie sprzętu, albo chociażby odłożeniu jej w czasie. Wybierając tę usługę w serwisie Flix zyskujesz pewność, że Twoim komputerem zajmie się serwisant posiadający odpowiednią wiedzę na temat budowy i działania sprzętu Apple. Nasi fachowcy stale się szkolą, a dzięki dziesiątkom tysięcy wykonanych napraw posiadają nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także doświadczenie praktyczne. Jakość naszych usług potwierdzają opinie od tysięcy zadowolonych klientów, dzięki którym możemy poszczycić się mianem najlepiej ocenianego serwisu pogwarancyjnego sprzętu Apple w Polsce.

Diagnoza Maka Mini we Flix do niczego nie zobowiązuje. Podamy Ci wszystkie niezbędne informacje, dzięki którym możesz samodzielnie podjąć decyzję. A jeśli zdecydujesz się naprawić, skorzystaj z naszego serwisu. Najwyższa staranność i indywidualne podejście do każdego urządzenia. Umów diagnozę Maka Mini w jednym z naszych punktów serwisowych już teraz online

Czy podoba Ci się ta strona? Oceń nas!

ZAREZERWUJ
WIZYTĘ
ZAMÓW DARMOWEGO
KURIERA
ZADZWOŃ 
DO NAS
Strona używa plików cookies. Korzystając z niej, akceptujesz warunki przedstawione w polityce prywatności.
© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. Flix
crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram