Serwis

Mac Mini 2007 / A1176

Naprawa Maka Mini nie należy do czynności, które powinno wykonywać się samemu. W przypadku jakiejkolwiek awarii postaw na sprawdzony i pewny serwis, taki jak Flix! Nasz serwis Mac Mini 2007 / A1176 to doświadczeni specjaliści, oryginalne zamienniki i pełna odpowiedzialność za wykonaną naprawę. Naprawiliśmy tysiące urządzeń i dzięki wielu pozytywnym opiniom od zadowolonych klientów możemy poszczycić się mianem najlepiej ocenianego serwisu urządzeń Apple w Polsce! Dołącz do tego grona już teraz i umów naprawę online!

Zgłoś naprawę
Ekspresowe naprawy
Oryginalne części
12 miesięcy gwarancji
100k zadowolonych
Klientów
logo-google
Ocena 5.0
na podstawie
5560
opinii dla serwisu
w Warszawie przy ul. Okopowej
function does not exist

Cennik usług 

Mac Mini 2007 / A1176

Usługi Czas naprawy* Cena
Naprawa układu chłodzenia Mac Mini 2007 / A1176
120 min 250 zł
Wymiana dysku Mac Mini 2007 / A1176
2-5 dni
256 GB 500 zł
512 GB 750 zł
1 TB 1000 zł
2 TB 1400 zł
Zwiększenie pamięci RAM Mac Mini 2007 / A1176
2-3 dni indywidualnie
Wymiana wentylatora Mac Mini 2007 / A1176
2-3 dni 300 zł
Diagnoza usterki Mac Mini 2007 / A1176
1-7 dni 99 zł
* Drodzy Klienci, w sporadycznych przypadkach, przy dużej liczbie zgłoszeń przyjętych do serwisu lub braku dostępności części, czas naprawy może ulec wydłużeniu.
Przejdź do pełnego cennika

Wybierz Sposób Naprawy

Nie chcesz stać w kolejce?
Zarezerwuj termin naprawy.

Brak wolnego terminu nie wiąże się z brakiem obslugi.
Dołożymy wszelkich starań, by usługa została wykonana możliwie jak najszybciej.

Zarezerwuj termin usługi
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie wiesz o której godzinie przyjedziesz do naszego salonu? Przyjdź do nas bez rezerwacji.

Zrobimy wszystko, by usługa została wykonana ekspresowo!

Odwiedź nas w salonie
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie chcesz wychodzić z domu? Zamów darmowego kuriera!

Naprawa wysyłkowa
Cała Polska

Nasze serwisy

ul. Okopowa 59A
Parking obok lokalu (strefa)

Serwis stacjonarny czynny:
poniedziałek – piątek 10:00 – 19:00
sobota 10:00 – 16:00

Infolinia czynna:
poniedziałek – piątek 9:00 – 19:00
sobota – 9:00 – 16:00
niedziela – nieczynne

FAQ

Czy warto kupić Maka Mini?

Mac Mini jest idealnym wyborem dla osób, które chcą pracować w środowisku Apple, ale nie potrzebują przenośnego sprzętu. Ze względu na rozmiary nie zajmuje dużo miejsca w porównaniu do tradycyjnych komputerów, a zestawiając jego parametry z innymi komputerami Apple, okazuje się bardzo opłacalnym wyborem.

Gdzie kupić Maka Mini?

Mac Mini jest dostępny w sprzedaży w oficjalnym sklepie Apple, a także u autoryzowanych resellerów. Używane modele z poprzednich lat nabyć można na portalach aukcyjnych oraz ogłoszeniowych.

Jak przebiega naprawa
urządzeń w serwisie Apple?

Niezależnie od tego, czy awarii uległ iPhone, Macbook, Apple Watch czy iPad, naprawy uszkodzonego sprzętu dokonujemy ekspresowo. Telefon, który oddajesz do serwisu, otrzymujesz z powrotem w zasadzie od ręki. Nie musisz czekać kilku tygodni aż ktoś w końcu zabierze Twoje urządzenie z magazynu.

Dla nas każda sprawa jest priorytetowa, dlatego nie zwlekamy z profesjonalnym zajęciem się sprzętem. Po tym, jak klient opowie nam, na czym polega problem – np. iPad nie chce się wyłączyć, laptop nie reaguje na komendy czy wyświetlacz/ekran telefonu nie działa – rozpoczynamy diagnostykę. Nasi fachowcy sprawdzają, gdzie leży źródło problemu.
Jeśli więc np. iPad nie chce się włączyć, zaczynamy od określenia, czy usterka nie jest mechaniczna, czyli czy w urządzeniu podczas upadku nie uszkodziła się żadna część. Kiedy już dowiemy się, skąd wynika problem, podejmujemy decyzję, czy wystarczy jedynie naprawa, czy konieczna będzie wymiana elementów. Niezależnie od tego, czy jest to naprawa tabletów Apple, naprawa komputerów Apple czy też każdego innego sprzętu tej marki, oferujemy oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki.

Serwis
Mac Mini 2007 / A1176

Mac Mini mimo niepozornych rozmiarów daje użytkownikowi naprawdę sporo możliwości. Nie jest to jednak sprzęt pozbawiony wad i znajdzie się parę bolączek, które mogą utrudnić, a nawet uniemożliwić korzystanie z niego. W takim wypadku warto postawić na profesjonalną naprawę w sprawdzonym serwisie.

Fachowcy z Flix posiadają olbrzymią wiedzę na temat urządzeń marki Apple, a także bogate doświadczenie w naprawianiu sprzętów, płynące z dziesiątek tysięcy uratowanych urządzeń. Potrafią oni zarówno naprawić wszelkie usterki Maka Mini jak, chociażby niesprawny układ chłodzenia, jak i poprawić jego wydajność poprzez zwiększenie pamięci RAM czy wymianę dysku.

Nie wiesz co sprawia problemy z Twoim Makiem? To żaden problem! Oferujemy również profesjonalną diagnozę usterek komputera z dokładnym opisem wady, sposobu naprawy oraz potencjalnymi kosztami.

 

Jeśli Twój komputer nie działa jak należy, postaw na profesjonalny serwis Mac Mini 2007 / A1176 i ciesz się jego drugim życiem! Umów naprawę online już teraz!

Czy podoba Ci się ta strona? Oceń nas!

ZAREZERWUJ
WIZYTĘ
ZAMÓW DARMOWEGO
KURIERA
ZADZWOŃ 
DO NAS
Strona używa plików cookies. Korzystając z niej, akceptujesz warunki przedstawione w polityce prywatności.
© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. Flix
crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram