Serwis

Mac Mini M1 2020 / A2348

Twój Mac Mini się zepsuł? Nie włącza się, albo chodzi zbyt głośno? Postaw na najlepiej oceniany w Polsce serwis Mac Mini M1 2020 / A2348 i ciesz się pewną i profesjonalną naprawą. Nasi serwisanci mają ogromne doświadczenie, a także wiedzę na temat budowy urządzeń Apple. Daliśmy drugą szansę dziesiątkom tysięcy urządzeń, których właściciele odwdzięczyli się tysiącami pozytywnych opinii dla naszego serwisu. Wykorzystujemy wyłącznie oryginalne zamienniki, dzięki czemu eliminujemy potencjalne problemy w przyszłości. Przekonaj się sam i już teraz postaw na Flix: umów naprawę online!

Zgłoś naprawę
Ekspresowe naprawy
Oryginalne części
12 miesięcy gwarancji
100k zadowolonych
Klientów
logo-google
Ocena 5.0
na podstawie
5577
opinii dla serwisu
w Warszawie przy ul. Okopowej
function does not exist

Cennik usług 

Mac Mini M1 2020 / A2348

Usługi Czas naprawy* Cena
Naprawa układu chłodzenia Mac Mini M1 2020 / A2348
120 min 350 zł
Wymiana wentylatora Mac Mini M1 2020 / A2348
2-3 dni 700 zł
Diagnoza usterki Mac Mini M1 2020 / A2348
1-7 dni 99 zł
* Drodzy Klienci, w sporadycznych przypadkach, przy dużej liczbie zgłoszeń przyjętych do serwisu lub braku dostępności części, czas naprawy może ulec wydłużeniu.
Przejdź do pełnego cennika

Wybierz Sposób Naprawy

Nie chcesz stać w kolejce?
Zarezerwuj termin naprawy.

Brak wolnego terminu nie wiąże się z brakiem obslugi.
Dołożymy wszelkich starań, by usługa została wykonana możliwie jak najszybciej.

Zarezerwuj termin usługi
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie wiesz o której godzinie przyjedziesz do naszego salonu? Przyjdź do nas bez rezerwacji.

Zrobimy wszystko, by usługa została wykonana ekspresowo!

Odwiedź nas w salonie
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie chcesz wychodzić z domu? Zamów darmowego kuriera!

Naprawa wysyłkowa
Cała Polska

Nasze serwisy

ul. Okopowa 59A
Parking obok lokalu (strefa)

Serwis stacjonarny czynny:
poniedziałek – piątek 10:00 – 19:00
sobota 10:00 – 16:00

Infolinia czynna:
poniedziałek – piątek 9:00 – 19:00
sobota – 9:00 – 16:00
niedziela – nieczynne

FAQ

Czy Maka Mini można używać jako serwera?

Mac Mini idealnie nadaje się na serwer. Apple rekomenduje wykorzystanie tego urządzenia przede wszystkim jako serwer plików, serwer Time Machine, albo serwer magazynu pamięci — wszystkie te funkcje są łatwe do konfiguracji i obsługi jako część systemu operacyjnego macOS i doskonale uzupełniają środowisko urządzeń Apple.

Czy Mac Mini ma Wi-Fi?

Większość modeli Maka Mini ma łączność bezprzewodową Wi-Fi. Najstarsze modele nie będą jednak działać z dzisiejszymi sieciami, ze względu na obsługę starych i niestosowanych dzisiaj standardów łączności. 

Jak przebiega naprawa
urządzeń w serwisie Apple?

Niezależnie od tego, czy awarii uległ iPhone, Macbook, Apple Watch czy iPad, naprawy uszkodzonego sprzętu dokonujemy ekspresowo. Telefon, który oddajesz do serwisu, otrzymujesz z powrotem w zasadzie od ręki. Nie musisz czekać kilku tygodni aż ktoś w końcu zabierze Twoje urządzenie z magazynu.

Dla nas każda sprawa jest priorytetowa, dlatego nie zwlekamy z profesjonalnym zajęciem się sprzętem. Po tym, jak klient opowie nam, na czym polega problem – np. iPad nie chce się wyłączyć, laptop nie reaguje na komendy czy wyświetlacz/ekran telefonu nie działa – rozpoczynamy diagnostykę. Nasi fachowcy sprawdzają, gdzie leży źródło problemu.
Jeśli więc np. iPad nie chce się włączyć, zaczynamy od określenia, czy usterka nie jest mechaniczna, czyli czy w urządzeniu podczas upadku nie uszkodziła się żadna część. Kiedy już dowiemy się, skąd wynika problem, podejmujemy decyzję, czy wystarczy jedynie naprawa, czy konieczna będzie wymiana elementów. Niezależnie od tego, czy jest to naprawa tabletów Apple, naprawa komputerów Apple czy też każdego innego sprzętu tej marki, oferujemy oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki.

Serwis
Mac Mini M1 2020 / A2348

Dzięki indywidualnemu podejściu, a także najwyższej staranności przy każdej naprawie unikamy nieplanowanych problemów ze sprzętem. Przed odesłaniem do klienta każde urządzenie jest dokładnie sprawdzane pod kątem wykonanej naprawy i nie boimy się brać całkowitej odpowiedzialności za wykonane usługi.

Na efekt naprawy bez wątpliwości wpływają także wykorzystane części. W przeciwieństwie do mniej uczciwych serwisów, we Flix przy każdej wymianie montujemy tylko oryginalne zamienniki i unikamy jak ognia wątpliwej jakości podzespołów. Dzięki temu użytkownik nie musi martwić się zauważalnie gorszym działaniem naprawionego Maka Mini.

Nasz serwis Mac Mini M1 2020 / A2348 to pełen profesjonalizm, jak najszybsza obsługa i bezbłędna staranność. Już teraz przekonaj się sam i umów naprawę komputera samodzielnie oddając go w jednym z naszych punktów na terenie całego kraju, albo zamawiając bezpłatnego kuriera pod wskazany przez Ciebie adres.

Zaufaj Flix i ciesz się Makiem jak nowy już teraz!

Czy podoba Ci się ta strona? Oceń nas!

ZAREZERWUJ
WIZYTĘ
ZAMÓW DARMOWEGO
KURIERA
ZADZWOŃ 
DO NAS
Strona używa plików cookies. Korzystając z niej, akceptujesz warunki przedstawione w polityce prywatności.
© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. Flix
crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram