Serwis

iPad Mini 2012 r. (A1432, A1454, A1455)

Czy masz iPada, który nie działa lub odmawia posłuszeństwa? Przynieś go do naszego serwisu, a my naprawimy go dla Ciebie. Flix to najwyżej oceniany przez klientów serwis w  Polsce.

Zapoznaj się z naszą ofertą szybkich, profesjonalnie przeprowadzanych napraw, aby ekspresowo znów cieszyć się sprawnym urządzeniem. Nasi technicy znają iPady od podszewki, więc potrafią szybko i trafnie zdiagnozować każdy problem.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tym, co robimy i ile będzie kosztować naprawa Twojej usterki.

Zgłoś naprawę
Ekspresowe naprawy
Oryginalne części
12 miesięcy gwarancji
100k zadowolonych
Klientów
logo-google
Ocena 5.0
na podstawie
5657
opinii dla serwisu
w Warszawie przy ul. Okopowej
function does not exist

Cennik usług 

iPad Mini 2012 r. (A1432, A1454, A1455)

Usługi Czas naprawy* Cena
Wymiana szybki iPad Mini 2012 r. (A1432, A1454, A1455)
1-3 dni 249 zł
Wymiana baterii iPad Mini 2012 r. (A1432, A1454, A1455)
1-3 dni 299 zł
Diagnoza usterki iPad Mini 2012 r. (A1432, A1454, A1455)
1-7 dni 99 zł
Wymiana wyświetlacza iPad Mini 2012 r. (A1432, A1454, A1455)
2-5 dni wkrótce
* Drodzy Klienci, w sporadycznych przypadkach, przy dużej liczbie zgłoszeń przyjętych do serwisu lub braku dostępności części, czas naprawy może ulec wydłużeniu.
Przejdź do pełnego cennika

Wybierz Sposób Naprawy

Nie chcesz stać w kolejce?
Zarezerwuj termin naprawy.

Brak wolnego terminu nie wiąże się z brakiem obslugi.
Dołożymy wszelkich starań, by usługa została wykonana możliwie jak najszybciej.

Zarezerwuj termin usługi
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie wiesz o której godzinie przyjedziesz do naszego salonu? Przyjdź do nas bez rezerwacji.

Zrobimy wszystko, by usługa została wykonana ekspresowo!

Odwiedź nas w salonie
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie chcesz wychodzić z domu? Zamów darmowego kuriera!

Naprawa wysyłkowa
Cała Polska

Nasze serwisy

ul. Okopowa 59A
Parking obok lokalu (strefa)

Serwis stacjonarny czynny:
poniedziałek – piątek 10:00 – 19:00
sobota 10:00 – 16:00

Infolinia czynna:
poniedziałek – piątek 9:00 – 19:00
sobota – 9:00 – 16:00
niedziela – nieczynne

FAQ

Czym jest cellular w iPadzie?

Cellular to wersja iPada, która pozwala na dostęp do Internetu przy wykorzystaniu połączenia Wi-Fi, albo danych komórkowych przy wykorzystaniu karty SIM. Model Wi-Fi pozwala natomiast na połączenia wyłącznie przez sieć bezprzewodową.

Co można robić na iPadzie?

iPad daje takie same możliwości jak dowolny tablet — jest to doskonałe narzędzie do grania w gry na urządzenia mobilne, a także przeglądanie social mediów, bądź oglądanie treści wideo na YouTube czy Netfliksie. 

Jak przebiega naprawa
urządzeń w serwisie Apple?

Niezależnie od tego, czy awarii uległ iPhone, Macbook, Apple Watch czy iPad, naprawy uszkodzonego sprzętu dokonujemy ekspresowo. Telefon, który oddajesz do serwisu, otrzymujesz z powrotem w zasadzie od ręki. Nie musisz czekać kilku tygodni aż ktoś w końcu zabierze Twoje urządzenie z magazynu.

Dla nas każda sprawa jest priorytetowa, dlatego nie zwlekamy z profesjonalnym zajęciem się sprzętem. Po tym, jak klient opowie nam, na czym polega problem – np. iPad nie chce się wyłączyć, laptop nie reaguje na komendy czy wyświetlacz/ekran telefonu nie działa – rozpoczynamy diagnostykę. Nasi fachowcy sprawdzają, gdzie leży źródło problemu.
Jeśli więc np. iPad nie chce się włączyć, zaczynamy od określenia, czy usterka nie jest mechaniczna, czyli czy w urządzeniu podczas upadku nie uszkodziła się żadna część. Kiedy już dowiemy się, skąd wynika problem, podejmujemy decyzję, czy wystarczy jedynie naprawa, czy konieczna będzie wymiana elementów. Niezależnie od tego, czy jest to naprawa tabletów Apple, naprawa komputerów Apple czy też każdego innego sprzętu tej marki, oferujemy oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki.

Serwis
iPad Mini 2012 r. (A1432, A1454, A1455)

Urządzenie, jakim jest iPad mini to nowość wśród tabletów, ponieważ model ten wyróżnia się niestandardową wielkością ekranu o przekątnej 7,9 cala, podczas gdy standardem jest 9,7 cala. IPad mini został zaprezentowany w 2012 roku, a jego wnętrze zawiera podobne podzespoły jak iPad 2. Rozdzielczość iPada mini to 1024 × 768 px co na tamte czasy było prawdziwym osiągnięciem. Wysokiej klasy procesor, 512 MB pamięci RAM oraz bateria o dużej pojemności to główne cechy charakterystyczne dla tego sprzętu. Jako profesjonalny serwis urządzeń marki Apple wprowadziliśmy do oferty dwie składowe, które dotyczą wymiany szybki oraz wyświetlacza. Tablet iPad mini jest tak samo narażony na uszkodzenia, jak wszystkie inne urządzenia elektroniczne o sporych rozmiarach ekranu. Podczas akcji serwisowej wykorzystujemy tylko oryginalne części zamienne pochodzące od producenta, na które udzielamy aż 9-miesięcznej gwarancji. Ciekawostką jest fakt, że na życzenie klientów możemy dokonać montażu zamiennika ekranu lub szybki wysokiej jakości, jednakże wiąże się to ze skróceniem okresu gwarancji do 3-miesięcy. Decydując się na nasze usługi serwisowe w przypadku iPad mini, można liczyć na realizację zlecenia ze średnim czasem wynoszącym około 15 minut. Działamy na terenie Warszawy, Krakowa, Katowic oraz Lublina, a także przyjmujemy urządzenia wysyłane do nas za pośrednictwem firmy kurierskiej doręczającej paczki z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Wymiana szybki w iPad mini

Wymiana szybki w modelu iPad mini jest prostą czynnością, która jednak wymaga sporej precyzji od naszych serwisantów. Będąc w posiadaniu uszkodzonego urządzenia marki Apple, warto nawiązać współpracę z naszym serwisem działającym na terenie kilku miast w Polsce. Posiadamy nowoczesne zaplecze narzędziowe oraz zatrudniamy pracowników z wieloletnim doświadczeniem w serwisie sprzętu Apple, dlatego wszelkie naprawy zlecone naszej firmie wykonujemy nawet w ciągu 15 minut. Nadmieniamy także, że wszelkie części zamienne, które montujemy, pochodzą bezpośrednio od producenta, a na wykonywaną usługę udzielamy 9-miesięcznej gwarancji, która jest zabezpieczeniem dla klienta w razie powtórzenia się usterki.

Wymiana wyświetlacza w iPad mini

Jeśli na ekranie iPad mini występują pewne „artefakty” w postaci przebarwień, to uszkodzeniu mógł ulec cały wyświetlacz tabletu. W takiej sytuacji można skorzystać z szybkiej wymiany wyświetlacza w naszym serwisie, która trwa średnio nie dłużej niż 15 minut. Posiadamy części zamienne pochodzące bezpośrednio od producenta, na które dajemy aż 9-miesięcznej gwarancji. Korzystając z naszych usług, można liczyć na profesjonalną diagnostykę, wymianę podzespołów oraz szybki czas realizacji zlecenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a także kontaktu w celu umówienia się na serwis iPad’a mini. Zapewniamy, że wszelkie prace serwisowe dotyczące wymiany wyświetlacza w wyżej wspomnianym urządzeniu wykonujemy z należytą starannością i zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Czy podoba Ci się ta strona? Oceń nas!

ZAREZERWUJ
WIZYTĘ
ZAMÓW DARMOWEGO
KURIERA
ZADZWOŃ 
DO NAS
Strona używa plików cookies. Korzystając z niej, akceptujesz warunki przedstawione w polityce prywatności.
© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. Flix
crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram