Serwis

iMac 27" 5K (2019-2020) / A2115

Twój iMac odmawia posłuszeństwa? Nie działa wtedy, gdy najbardziej tego potrzebujesz? Nie czekaj ani chwili, już teraz umów naprawę we Flix. Nasz serwis iMac 27" 5K (2019-2020) / A2115 to gwarancja najwyższej jakości usług i pewnej naprawy z wykorzystaniem wyłącznie oryginalnych części. Nasi fachowcy mają bogate doświadczenie i ogromną wiedzę na temat budowy urządzeń Apple. Dzięki ich zaangażowaniu możemy poszczycić się tysiącami opinii od zadowolonych klientów. Już teraz przekonaj się sam!

Zgłoś naprawę
Ekspresowe naprawy
Oryginalne części
12 miesięcy gwarancji
100k zadowolonych
Klientów
logo-google
Ocena 5.0
na podstawie
5560
opinii dla serwisu
w Warszawie przy ul. Okopowej
function does not exist

Cennik usług 

iMac 27" 5K (2019-2020) / A2115

Usługi Czas naprawy* Cena
Naprawa układu chłodzenia iMac 27" 5K (2019-2020) / A2115
3-5 dni 900 zł
Wymiana matrycy iMac 27" 5K (2019-2020) / A2115
3-5 dni -
Diagnoza usterki iMac 27" 5K (2019-2020) / A2115
1-7 dni 99 zł
* Drodzy Klienci, w sporadycznych przypadkach, przy dużej liczbie zgłoszeń przyjętych do serwisu lub braku dostępności części, czas naprawy może ulec wydłużeniu.
Przejdź do pełnego cennika

Wybierz Sposób Naprawy

Nie chcesz stać w kolejce?
Zarezerwuj termin naprawy.

Brak wolnego terminu nie wiąże się z brakiem obslugi.
Dołożymy wszelkich starań, by usługa została wykonana możliwie jak najszybciej.

Zarezerwuj termin usługi
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie wiesz o której godzinie przyjedziesz do naszego salonu? Przyjdź do nas bez rezerwacji.

Zrobimy wszystko, by usługa została wykonana ekspresowo!

Odwiedź nas w salonie
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie chcesz wychodzić z domu? Zamów darmowego kuriera!

Naprawa wysyłkowa
Cała Polska

Nasze serwisy

ul. Okopowa 59A
Parking obok lokalu (strefa)

Serwis stacjonarny czynny:
poniedziałek – piątek 10:00 – 19:00
sobota 10:00 – 16:00

Infolinia czynna:
poniedziałek – piątek 9:00 – 19:00
sobota – 9:00 – 16:00
niedziela – nieczynne

FAQ

Czy iMac ma wejście na płyty?

Żaden iMac nie posiada wejścia na płyty CD/DVD. Żeby odtwarzać płyty na iMaku, potrzebny jest dodatkowy zewnętrzny napęd. Dedykowanym rozwiązaniem Apple jest podłączany pod port USB typu A Apple USB SuperDrive oferujący możliwość odtwarzania i nagrywania płyt. 

Jak wejść w pendrive na iMaku?

Po podłączeniu pamięci USB do komputera i automatycznym zainstalowaniu niezbędnych sterowników na ekranie powinna wyskoczyć ikonka dysku USB (jeżeli opcja nie została wyłączona). Można również wejść w aplikację Finder i wybrać ikonkę pamięci USB.

Jak przebiega naprawa
urządzeń w serwisie Apple?

Niezależnie od tego, czy awarii uległ iPhone, Macbook, Apple Watch czy iPad, naprawy uszkodzonego sprzętu dokonujemy ekspresowo. Telefon, który oddajesz do serwisu, otrzymujesz z powrotem w zasadzie od ręki. Nie musisz czekać kilku tygodni aż ktoś w końcu zabierze Twoje urządzenie z magazynu.

Dla nas każda sprawa jest priorytetowa, dlatego nie zwlekamy z profesjonalnym zajęciem się sprzętem. Po tym, jak klient opowie nam, na czym polega problem – np. iPad nie chce się wyłączyć, laptop nie reaguje na komendy czy wyświetlacz/ekran telefonu nie działa – rozpoczynamy diagnostykę. Nasi fachowcy sprawdzają, gdzie leży źródło problemu.
Jeśli więc np. iPad nie chce się włączyć, zaczynamy od określenia, czy usterka nie jest mechaniczna, czyli czy w urządzeniu podczas upadku nie uszkodziła się żadna część. Kiedy już dowiemy się, skąd wynika problem, podejmujemy decyzję, czy wystarczy jedynie naprawa, czy konieczna będzie wymiana elementów. Niezależnie od tego, czy jest to naprawa tabletów Apple, naprawa komputerów Apple czy też każdego innego sprzętu tej marki, oferujemy oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki.

Serwis
iMac 27" 5K (2019-2020) / A2115

O wysokiej jakości komputerów iMak nikogo nie trzeba przekonywać. Między innymi przez to wielu profesjonalistów wybiera je jako swoje narzędzie pracy. Problem pojawia się w przypadku poważniejszych awarii — odcięcie od tak ważnego urządzenia w pracy może się skończyć źle. Z tego względu ważne jest, aby naprawa była przeprowadzona szybko i dokładnie.

Właśnie tak działamy we Flix. Nasi serwisanci mają olbrzymie doświadczenie z dziesiątek tysięcy przeprowadzonych napraw, a dzięki rozległej wiedzy na temat sprzętu Apple, budowa i działanie iMaka nie ma przed nimi tajemnic. Dzięki ich ciężkiej pracy i indywidualnemu podejściu do każdej kolejnej naprawy stale utrzymujemy najwyższą jakość usług.

Przy wszelkich naprawach montujemy także wyłącznie oryginalne, najwyższej klasy części zamienne, co gwarantuje brak późniejszych problemów z działaniem sprzętu. Właśnie ta dbałość o każdy element układanki skutkuje tysiącami pozytywnych opinii od zadowolonych klientów. Już teraz dołącz do ich grona i postaw na serwis iMac 27" 5K (2019-2020) / A2115 we Flix! 

Czy podoba Ci się ta strona? Oceń nas!

ZAREZERWUJ
WIZYTĘ
ZAMÓW DARMOWEGO
KURIERA
ZADZWOŃ 
DO NAS
Strona używa plików cookies. Korzystając z niej, akceptujesz warunki przedstawione w polityce prywatności.
© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. Flix
crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram