Zalany MacBook? A może uszkodzona matryca w ulubionym urządzeniu? Jeśli to koniec świata, to na końcu jesteśmy właśnie  my — Flix. Poradzimy sobie z każdą usterką w urządzeniu Apple. 

Mamy za sobą tysiące naprawionych MacBooków i doskonale wiemy, co w sobie skrywają, a także jak szybko i dokładnie usunąć usterki. To nie tylko kwestia doświadczenia, ale także obszernej wiedzy naszych specjalistów na temat budowy i działania sprzętów Apple.

Praca, nauka, rozrywka? Nieważne, do czego wykorzystujesz swojego MacBooka — w każdym przypadku jego awaria jest równie bolesna. Na szczęście na ten ból jest lekarstwo: profesjonalny serwis MacBook Air 13,2" 2022 M2 / A2681, czyli Flix!

Znamy się na urządzeniach Apple jak mało kto. Naprawiliśmy ich dziesiątki tysięcy, dzięki czemu nasi fachowcy mogą pochwalić się nie tylko olbrzymią wiedzą na ich temat, ale również bardzo bogatym doświadczeniem.

MacBook się wyłącza? A może działa, ale hałasuje jak odrzutowiec? Nieważne co się dzieje z Twoim laptopem — nie bagatelizuj problemu. Postaw na sprawdzony przez tysiące serwis, który błyskawicznie upora się z usterkami w Twoim MacBooku. Postaw na Flix — pewny serwis MacBook Pro 16" 2022 M2 Pro/M2 Max / A2780.

Dlaczego właśnie Flix? Ponieważ nasi serwisanci to doświadczeni specjaliści. Nie tylko wiedzą, co sprawia problemy w urządzeniach Apple oraz jak usunąć usterki. Przykładają oni uwagę do każdego szczegółu i nie pomijają najdrobniejszych detali.

Zaczynasz kolejny odcinek ulubionego serialu, a Twój laptop znowu się rozładował dużo szybciej niż powinien? A może pracujesz nad ważnym projektem, a MacBook się wyłącza? Najwyższej klasy sprzęt potrzebuje najwyższej klasy serwisu — i tutaj pojawia się Flix

Nie musimy się chwalić — robią to nasi klienci. Dzięki tysiącom pozytywnych ocen od osób, którym pomogliśmy na nowo cieszyć się ulubionymi sprzętami, możemy w pełni uczciwie nazywać się najlepiej ocenianym serwisem Apple w Polsce.

Gdy nie działa kran, wzywasz hydraulika. A gdy nie działa MacBook? Wybierz Flix! Jesteśmy fachowcami i doskonale znamy się na tym, co robimy. Naprawiliśmy dziesiątki tysięcy urządzeń Apple, które w zasadzie nie mają przed nami tajemnic!

To właśnie dzięki temu doświadczeniu, a także obszernej wiedzy na temat budowy i działania urządzeń Apple są w stanie naprawiać kolejne sprzęty nie tylko szybko, ale także z dbałością o każdy detal i utrzymując najwyższą jakość usług.

Twój MacBook nie działa jak powinien? Nagrzewa się bardziej niż patelnia, rozładowuje zdecydowanie zbyt szybko, a może w ogóle się nie włącza? Nie musisz tego cierpliwie znosić — możesz postawić na fachowców z Flix!

Doskonale znamy te bardziej i mniej popularne usterki MacBooków. Wiemy, jak je rozpoznać, a także usunąć. Posiadamy nie tylko sporą wiedzę, ale również bogate doświadczenie: przez nasze ręce przewinęły się dziesiątki tysięcy urządzeń Apple!

Gdy iPad się nie włącza, ekran przestaje reagować, albo bateria trzyma zbyt krótko bez ładowania, tracisz całą radość z jego używania. Można jednak coś na to poradzić i to bez wydawania tysięcy złotych na nowe urządzenie. Postaw na Flix! Jesteśmy pogwarancyjnym serwisem Apple, któremu zaufały tysiące osób i doskonale wiemy, jak Ci pomóc.

Przez nasze ręce przewinęły się dziesiątki tysięcy urządzeń. Dzięki takiemu doświadczeniu, a także ogromnej wiedzy i zaangażowaniu naszych specjalistów, jesteśmy w stanie nie tylko szybko naprawić Twojego iPada, ale także zrobić to na najwyższym poziomie.

Twój iPad Pro nie działa tak, jak powinien? Stłuczony ekran przestaje reagować na dotyk? A może zużyta bateria sprawia, że używanie go bez stałego dostępu do ładowarki staje się niemalże niemożliwe? Nie musisz się już dłużej z tym męczyć? Postaw na profesjonalny serwis Apple sprawdzony i doceniony przez tysiące — postaw na Flix!
Posiadamy olbrzymie doświadczenie. Przez nasze ręce przewinęły się już dziesiątki tysięcy urządzeń Apple i do każdego z nich nasi fachowcy przyłożyli tak samo dużo uwagi i na każdym etapie dbali o szczegóły. To właśnie ich staranność w połączeniu z bogatą wiedzą pozwalają na utrzymywanie najwyższej jakości, która owocuje zadowoleniem tysięcy klientów.

Apple Watch każdego dnia musi znosić wiele ciężkich momentów. Twój zegarek uległ uszkodzeniu? Potłukła się szybka przednia, tylna? A może bateria nie działa już tak, jak dawniej i ciągłe ładowanie staje się uciążliwe? Skorzystaj z naszej profesjonalnej diagnozy usterki wraz z przewidywanym czasem, a także kosztem potencjalnej naprawy. Dołącz do grona tysięcy zadowolonych klientów i już teraz zamów bezpłatnego kuriera pod wskazany adres!

Przejście z telefonów komórkowych na smartfony zastępujące w praktyce komputery już dawno za nami. Coraz częściej jednak obok nich pojawiają się u nas inteligentne zegarki — wśród nich oczywiście najwyższej jakości zegarek z Cupertino, czyli Apple Watch. Niestety, podobnie jak w przypadku smartfonów, wraz z nowymi możliwościami pojawiło się także wiele nowych elementów, które mogą ulec uszkodzeniu. Na szczęście na każdą usterkę Apple Watch, znajdzie się rozwiązanie — profesjonalny serwis Apple Watch 8 w  Flix!

MacBook to nie tylko świetny komputer do użytku na co dzień. To także doskonałe narzędzie do pracy czy też nauki. Tym bardziej kłopotliwe są jakiekolwiek awarie. W końcu naprawa w serwisie zajmuje sporo czasu, prawda? Niekonieczne!

We Flix nie tylko oferujemy najwyższej jakości naprawy sprzętu Apple z wykorzystaniem oryginalnych części. Wszystkie nasze usługi są także świadczone tak szybko, jak to tylko możliwe! Chociaż może się to wydawać nierealne, wymiana baterii przez nasz serwis MacBook Pro 16" M1 2021 / A2485 może trwać zaledwie godzinę!

ZAREZERWUJ
WIZYTĘ
ZAMÓW DARMOWEGO
KURIERA
ZADZWOŃ 
DO NAS
Strona używa plików cookies. Korzystając z niej, akceptujesz warunki przedstawione w polityce prywatności.
© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. Flix
crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram