Wymiana szybki z dotykiem Apple Watch

Niestety ekran dotykowy mimo wielu zalet, nie jest najtrwalszym rozwiązaniem, a zegarek łatwo uszkodzić przy codziennych czynnościach. Co zrobić, gdy dotyk w Apple Watch nie działa?

Prawdopodobnie jedynym wyjściem w tej sytuacji jest wymiana szybki z dotykiem w Apple Watch. Na szczęście nie musisz tego robić samodzielnie: serwis pogwarancyjny Flix to specjaliści, którzy naprawią Twój zegarek. Dzięki doświadczeniu serwisantów i wykorzystaniu oryginalnych części nie musisz martwić się o ponowny problem z dotykiem.

Zgłoś naprawę
Ekspresowe naprawy
Oryginalne części
12 miesięcy gwarancji
100k zadowolonych
Klientów
logo-google
Ocena 5.0
na podstawie
5577
opinii dla serwisu
w Warszawie przy ul. Okopowej
function does not exist

Wymiana szybki z dotykiem Apple Watch

Urządzenie nie reaguje na dotyk
* Drodzy Klienci, w sporadycznych przypadkach, przy dużej liczbie zgłoszeń przyjętych do serwisu lub braku dostępności części, czas naprawy może ulec wydłużeniu.
Przejdź do pełnego cennika

Wybierz Sposób Naprawy

Nie chcesz stać w kolejce?
Zarezerwuj termin naprawy.

Brak wolnego terminu nie wiąże się z brakiem obslugi.
Dołożymy wszelkich starań, by usługa została wykonana możliwie jak najszybciej.

Zarezerwuj termin usługi
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie wiesz o której godzinie przyjedziesz do naszego salonu? Przyjdź do nas bez rezerwacji.

Zrobimy wszystko, by usługa została wykonana ekspresowo!

Odwiedź nas w salonie
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie chcesz wychodzić z domu? Zamów darmowego kuriera!

Naprawa wysyłkowa
Cała Polska

Nasze serwisy

ul. Okopowa 59A
Parking obok lokalu (strefa)

Serwis stacjonarny czynny:
Poniedziałek – Piątek 10:00 – 19:00

Infolinia czynna:
Poniedziałek – Piątek – 9:00 – 19:00
Sobota – 9:00 – 16:00
Niedziela – nieczynne

Jak przebiega naprawa
urządzeń w serwisie Apple?

Niezależnie od tego, czy awarii uległ iPhone, Macbook, Apple Watch czy iPad, naprawy uszkodzonego sprzętu dokonujemy ekspresowo. Telefon, który oddajesz do serwisu, otrzymujesz z powrotem w zasadzie od ręki. Nie musisz czekać kilku tygodni aż ktoś w końcu zabierze Twoje urządzenie z magazynu.

Dla nas każda sprawa jest priorytetowa, dlatego nie zwlekamy z profesjonalnym zajęciem się sprzętem. Po tym, jak klient opowie nam, na czym polega problem – np. iPad nie chce się wyłączyć, laptop nie reaguje na komendy czy wyświetlacz/ekran telefonu nie działa – rozpoczynamy diagnostykę. Nasi fachowcy sprawdzają, gdzie leży źródło problemu.
Jeśli więc np. iPad nie chce się włączyć, zaczynamy od określenia, czy usterka nie jest mechaniczna, czyli czy w urządzeniu podczas upadku nie uszkodziła się żadna część. Kiedy już dowiemy się, skąd wynika problem, podejmujemy decyzję, czy wystarczy jedynie naprawa, czy konieczna będzie wymiana elementów. Niezależnie od tego, czy jest to naprawa tabletów Apple, naprawa komputerów Apple czy też każdego innego sprzętu tej marki, oferujemy oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki.

Wymiana szybki z dotykiem Apple Watch

Od upowszechnienia ekranów dotykowych, największą ich wadą jest niestety niska trwałość. W połączeniu z warunkami pracy zegarka na ręce niestety często wychodzą z tego usterki.

Jeżeli Twój Apple Watch uległ uszkodzeniu, ma pobitą szybkę i nie działa w nim dotyk, jedynym sensownym wyjściem wydaje się jego naprawa. Na szczęście jest to koszt zauważalnie niższy niż zakup nowego urządzenia.

Wymiana szybki z dotykiem Apple Watch w serwisie Flix to szybki i pewny sposób na cieszenie się zegarkiem na nowo. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych serwisantów nie musisz się przejmować jakością naprawy — zawsze jest najwyższa i wykonana z pełną starannością.

Bez zarzutów są także same montowane podzespoły. We Flix wykorzystujemy najwyższej klasy oryginalne części zamienne, dzięki czemu naprawiane urządzenie nie sprawia później problemów.

Dołącz do grona tysięcy zadowolonych klientów, dzięki którym nasz serwis jest określany najlepiej ocenianym w Polsce! Umów naprawę online już teraz — zamów darmowego kuriera, albo udaj się do jednego z naszych punktów!

Czy podoba Ci się ta strona? Oceń nas!

ZAREZERWUJ
WIZYTĘ
ZAMÓW DARMOWEGO
KURIERA
ZADZWOŃ 
DO NAS
Strona używa plików cookies. Korzystając z niej, akceptujesz warunki przedstawione w polityce prywatności.
© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. Flix
crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram