Serwis

AirPods Pro

Twoje ulubione słuchawki Apple uległy uszkodzeniu? A może ich bateria jest już na tyle zmęczona, że nie wytrzymuje zbyt długo bez podładowania? Pora na serwis AirPods Pro! Naprawa słuchawek AirPods we Flix to gwarancja najwyższej staranności, odpowiedniego doświadczenia i wiedzy, a także wykorzystania wyłącznie oryginalnych części zamiennych! Przekonaj się sam, dlaczego możemy poszczycić się tytułem najlepiej ocenianego serwisu urządzeń Apple w kraju i umów naprawę w dowolnym z naszych punktów już teraz!

Zgłoś naprawę
Ekspresowe naprawy
Oryginalne części
12 miesięcy gwarancji
100k zadowolonych
Klientów
logo-google
Ocena 5.0
na podstawie
5557
opinii dla serwisu
w Warszawie przy ul. Okopowej
function does not exist

Cennik usług 

AirPods Pro

Usługi Czas naprawy* Cena
Wymiana baterii AirPods AirPods Pro
4-10 dni wkrótce
* Drodzy Klienci, w sporadycznych przypadkach, przy dużej liczbie zgłoszeń przyjętych do serwisu lub braku dostępności części, czas naprawy może ulec wydłużeniu.
Przejdź do pełnego cennika

Wybierz Sposób Naprawy

Nie chcesz stać w kolejce?
Zarezerwuj termin naprawy.

Brak wolnego terminu nie wiąże się z brakiem obslugi.
Dołożymy wszelkich starań, by usługa została wykonana możliwie jak najszybciej.

Zarezerwuj termin usługi
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie wiesz o której godzinie przyjedziesz do naszego salonu? Przyjdź do nas bez rezerwacji.

Zrobimy wszystko, by usługa została wykonana ekspresowo!

Odwiedź nas w salonie
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie chcesz wychodzić z domu? Zamów darmowego kuriera!

Naprawa wysyłkowa
Cała Polska

Nasze serwisy

ul. Okopowa 59A
Parking obok lokalu (strefa)

Serwis stacjonarny czynny:
poniedziałek – piątek 10:00 – 19:00
sobota 10:00 – 16:00

Infolinia czynna:
poniedziałek – piątek 9:00 – 19:00
sobota – 9:00 – 16:00
niedziela – nieczynne

FAQ

Jak włączyć ANC w AirPods Pro?

Aby włączyć, albo wyłączyć tryb ANC w słuchawkach AirPods Pro, naciśnij i przytrzymaj czujnik nacisku znajdujący się w dolnej części słuchawki. Przełączenie trybu potwierdzone zostanie przy pomocy sygnału dźwiękowego.

Czemu słuchawki AirPods Pro przerywają?

Najprawdopodobniej powodem jest zbytnie oddalenie się od źródła dźwięku. Jeśli jednak nie w tym leży problem, możesz spróbować usunąć parowanie Bluetooth z AirPods Pro, a następnie zrestartować urządzenie i ponownie sparować je z AirPods.

Jak przebiega naprawa
urządzeń w serwisie Apple?

Niezależnie od tego, czy awarii uległ iPhone, Macbook, Apple Watch czy iPad, naprawy uszkodzonego sprzętu dokonujemy ekspresowo. Telefon, który oddajesz do serwisu, otrzymujesz z powrotem w zasadzie od ręki. Nie musisz czekać kilku tygodni aż ktoś w końcu zabierze Twoje urządzenie z magazynu.

Dla nas każda sprawa jest priorytetowa, dlatego nie zwlekamy z profesjonalnym zajęciem się sprzętem. Po tym, jak klient opowie nam, na czym polega problem – np. iPad nie chce się wyłączyć, laptop nie reaguje na komendy czy wyświetlacz/ekran telefonu nie działa – rozpoczynamy diagnostykę. Nasi fachowcy sprawdzają, gdzie leży źródło problemu.
Jeśli więc np. iPad nie chce się włączyć, zaczynamy od określenia, czy usterka nie jest mechaniczna, czyli czy w urządzeniu podczas upadku nie uszkodziła się żadna część. Kiedy już dowiemy się, skąd wynika problem, podejmujemy decyzję, czy wystarczy jedynie naprawa, czy konieczna będzie wymiana elementów. Niezależnie od tego, czy jest to naprawa tabletów Apple, naprawa komputerów Apple czy też każdego innego sprzętu tej marki, oferujemy oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki.

Serwis
AirPods Pro

Serwis AirPods Pro to czasami niezbędne wyjście. Z czasem baterie w słuchawkach po prostu się zużywają i słuchanie muzyki, bądź oglądanie serialu przez kilka godzin bez przerwy jest niemożliwe. Oczywiście w takiej sytuacji można po prostu kupić nowe słuchawki, będzie to jednak sporo wyższy koszt, a także zbędne generowanie kolejnych elektrośmieci w postaci starych, tak naprawdę wciąż sprawnych słuchawek.

Naprawa AirPods Pro we Flix to bezpieczne i pewne rozwiązanie. Stawiając na nasz serwis masz pewność, że Twoimi słuchawkami zajmie się profesjonalista ze sporym doświadczeniem, a także niezbędną wiedzą na temat budowy sprzętu Apple. Nasi serwisanci mają za sobą dziesiątki tysięcy zreperowanych sprzętów, a na potwierdzenie najwyższej jakości możemy poszczycić się tysiącami pozytywnych opinii i mianem najlepiej ocenianego serwisu Apple w Polsce.Nie ryzykuj naprawy swoich ulubionych AirPods w wątpliwej jakości punkcie. Postaw na sprawdzony i doceniony przez tysiące serwis działający na terenie całej Polski!

Czy podoba Ci się ta strona? Oceń nas!

ZAREZERWUJ
WIZYTĘ
ZAMÓW DARMOWEGO
KURIERA
ZADZWOŃ 
DO NAS
Strona używa plików cookies. Korzystając z niej, akceptujesz warunki przedstawione w polityce prywatności.
© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. Flix
crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram