Serwis

AirPods 2

Uszkodzone słuchawki? Problem ze zbyt szybkim rozładowywaniem baterii i uciążliwym ładowaniem? Nie musisz wymieniać swoich ulubionych słuchawek, ani cierpliwie znosić problemu — postaw na serwis AirPods 2 już teraz i ciesz się na nowo ulubioną muzyką oraz filmami! Naprawa AirPods we Flix to gwarancja profesjonalnej usługi wykonywanej przez fachowców z olbrzymim doświadczeniem oraz wiedzą, a także wykorzystanie wysokiej jakości podzespołów, bez martwienia się o późniejsze problemy z kiepskimi, tanimi zamiennikami. Umów się już teraz online!

Zgłoś naprawę
Ekspresowe naprawy
Oryginalne części
12 miesięcy gwarancji
100k zadowolonych
Klientów
logo-google
Ocena 5.0
na podstawie
5550
opinii dla serwisu
w Warszawie przy ul. Okopowej
function does not exist

Cennik usług 

AirPods 2

Usługi Czas naprawy* Cena
Wymiana baterii AirPods AirPods 2
4-10 dni 279 zł
* Drodzy Klienci, w sporadycznych przypadkach, przy dużej liczbie zgłoszeń przyjętych do serwisu lub braku dostępności części, czas naprawy może ulec wydłużeniu.
Przejdź do pełnego cennika

Wybierz Sposób Naprawy

Nie chcesz stać w kolejce?
Zarezerwuj termin naprawy.

Brak wolnego terminu nie wiąże się z brakiem obslugi.
Dołożymy wszelkich starań, by usługa została wykonana możliwie jak najszybciej.

Zarezerwuj termin usługi
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie wiesz o której godzinie przyjedziesz do naszego salonu? Przyjdź do nas bez rezerwacji.

Zrobimy wszystko, by usługa została wykonana ekspresowo!

Odwiedź nas w salonie
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie chcesz wychodzić z domu? Zamów darmowego kuriera!

Naprawa wysyłkowa
Cała Polska

Nasze serwisy

ul. Okopowa 59A
Parking obok lokalu (strefa)

Serwis stacjonarny czynny:
poniedziałek – piątek 10:00 – 19:00
sobota 10:00 – 16:00

Infolinia czynna:
poniedziałek – piątek 9:00 – 19:00
sobota – 9:00 – 16:00
niedziela – nieczynne

FAQ

Jak wyłączyć odczytywanie wiadomości AirPods 2?

Aby wyłączyć odczytywanie wiadomości na słuchawkach AirPods 2, musisz wejść w Ustawienia, następnie wybrać Powiadomienia oraz Wiadomości i wyłączyć funkcję Ogłaszaj powiadomienia. Jeśli nie włączyłeś jej przy konfiguracji AirPods 2, będzie domyślnie wyłączona.

Jak zaktualizować oprogramowanie AirPods 2?

Słuchawki AirPods 2 aktualizują się automatycznie przy wykorzystaniu połączonego urządzenia iOS z dostępem do sieci WiFi. Nie ma sposobu na ręczne wymuszenie aktualizacji, a także informacji o trwającej, bądź oczekującej aktualizacji oprogramowania słuchawek.

Jak przebiega naprawa
urządzeń w serwisie Apple?

Niezależnie od tego, czy awarii uległ iPhone, Macbook, Apple Watch czy iPad, naprawy uszkodzonego sprzętu dokonujemy ekspresowo. Telefon, który oddajesz do serwisu, otrzymujesz z powrotem w zasadzie od ręki. Nie musisz czekać kilku tygodni aż ktoś w końcu zabierze Twoje urządzenie z magazynu.

Dla nas każda sprawa jest priorytetowa, dlatego nie zwlekamy z profesjonalnym zajęciem się sprzętem. Po tym, jak klient opowie nam, na czym polega problem – np. iPad nie chce się wyłączyć, laptop nie reaguje na komendy czy wyświetlacz/ekran telefonu nie działa – rozpoczynamy diagnostykę. Nasi fachowcy sprawdzają, gdzie leży źródło problemu.
Jeśli więc np. iPad nie chce się włączyć, zaczynamy od określenia, czy usterka nie jest mechaniczna, czyli czy w urządzeniu podczas upadku nie uszkodziła się żadna część. Kiedy już dowiemy się, skąd wynika problem, podejmujemy decyzję, czy wystarczy jedynie naprawa, czy konieczna będzie wymiana elementów. Niezależnie od tego, czy jest to naprawa tabletów Apple, naprawa komputerów Apple czy też każdego innego sprzętu tej marki, oferujemy oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki.

Serwis
AirPods 2

Dzięki naprawie AirPods 2 we Flix masz szansę na nowo cieszyć się pełnią możliwości słuchawek Apple. Krótko trzymająca bateria w słuchawkach i wiążąca się z tym konieczność częstego podładowywania to bardzo powszechny problem wśród osób używających AirPods przez dłuższy czas. I nie jest to nawet nic szczególnego — tej wielkości ogniwa akumulatorów mają pełne prawo się zużyć w stosunkowo niedługim czasie. Nie jest to jednak także nic komfortowego.

Decydując się na wymianę baterii AirPods we Flix masz pewność, że naprawa zostanie wykonana przez doświadczonego fachowca z odpowiednią wiedzą, a wykorzystane elementy zamienne będą najwyższej jakości i nie będą działać gorzej od fabrycznych komponentów.
Na potwierdzenie jakości naszych usług mamy tysiące opinii od zadowolonych klientów, stawiających nas na pierwszym miejscu wśród najlepiej ocenianych serwisów Apple w Polsce. Każdą kolejną naprawę traktujemy indywidualnie i z najwyższą starannością, dzięki czemu stale utrzymujemy najwyższą jakość i nie zawodzimy klientów. Dołącz do grona osób polecających usługi Flix i umów naprawę AirPods 2 już teraz!

Czy podoba Ci się ta strona? Oceń nas!

ZAREZERWUJ
WIZYTĘ
ZAMÓW DARMOWEGO
KURIERA
ZADZWOŃ 
DO NAS
Strona używa plików cookies. Korzystając z niej, akceptujesz warunki przedstawione w polityce prywatności.
© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. Flix
crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram