Serwis

AirPods 1

Uszkodzone słuchawki Apple? Zużyta bateria, która nie wytrzymuje tyle, co wcześniej? To nie musi być problem! Wystarczy, że postawisz na najlepiej oceniany pogwarancyjny serwis AirPods 1 w Polsce. Nasi serwisanci posiadają olbrzymią wiedzę na temat budowy i działania urządzeń Apple. We Flix wykorzystujemy wyłącznie oryginalne części zamienne i bierzemy pełną odpowiedzialność za każdą wykonaną naprawę. Umów naprawę AirPods 1 w jednym z naszych punktów serwisowych już teraz i miej pewność profesjonalnej naprawy!

Zgłoś naprawę
Ekspresowe naprawy
Oryginalne części
12 miesięcy gwarancji
100k zadowolonych
Klientów
logo-google
Ocena 5.0
na podstawie
5577
opinii dla serwisu
w Warszawie przy ul. Okopowej
function does not exist

Cennik usług 

AirPods 1

Usługi Czas naprawy* Cena
Wymiana baterii AirPods AirPods 1
4-10 dni 279 zł
* Drodzy Klienci, w sporadycznych przypadkach, przy dużej liczbie zgłoszeń przyjętych do serwisu lub braku dostępności części, czas naprawy może ulec wydłużeniu.
Przejdź do pełnego cennika

Wybierz Sposób Naprawy

Nie chcesz stać w kolejce?
Zarezerwuj termin naprawy.

Brak wolnego terminu nie wiąże się z brakiem obslugi.
Dołożymy wszelkich starań, by usługa została wykonana możliwie jak najszybciej.

Zarezerwuj termin usługi
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie wiesz o której godzinie przyjedziesz do naszego salonu? Przyjdź do nas bez rezerwacji.

Zrobimy wszystko, by usługa została wykonana ekspresowo!

Odwiedź nas w salonie
Warszawa Wola / Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga, Kraków, Katowice, Poznań.

Nie chcesz wychodzić z domu? Zamów darmowego kuriera!

Naprawa wysyłkowa
Cała Polska

Nasze serwisy

ul. Okopowa 59A
Parking obok lokalu (strefa)

Serwis stacjonarny czynny:
poniedziałek – piątek 10:00 – 19:00
sobota 10:00 – 16:00

Infolinia czynna:
poniedziałek – piątek 9:00 – 19:00
sobota – 9:00 – 16:00
niedziela – nieczynne

FAQ

Jak podłączyć AirPods 1 do Androida?

Aby sparować słuchawki AirPods 1 z urządzeniem Android, włącz Bluetooth na wybranym urządzeniu. Następnie otwórz etui i wciśnij przycisk konfiguracji z tyłu obudowy, aż lampka zacznie migać na biało. Wybierz swoje słuchawki AirPods w ustawieniach Bluetooth urządzenia i sparuj.

Jak sprawdzić poziom baterii AirPods 1?

Znajdź wskaźnik stanu naładowania słuchawek na Twoim etui ładującym. Etui ze słuchawkami w środku pokaże stan naładowania słuchawek, a po ich wyjęciu stan naładowania etui. Pomarańczowe światło oznacza konieczność naładowania.

Jak przebiega naprawa
urządzeń w serwisie Apple?

Niezależnie od tego, czy awarii uległ iPhone, Macbook, Apple Watch czy iPad, naprawy uszkodzonego sprzętu dokonujemy ekspresowo. Telefon, który oddajesz do serwisu, otrzymujesz z powrotem w zasadzie od ręki. Nie musisz czekać kilku tygodni aż ktoś w końcu zabierze Twoje urządzenie z magazynu.

Dla nas każda sprawa jest priorytetowa, dlatego nie zwlekamy z profesjonalnym zajęciem się sprzętem. Po tym, jak klient opowie nam, na czym polega problem – np. iPad nie chce się wyłączyć, laptop nie reaguje na komendy czy wyświetlacz/ekran telefonu nie działa – rozpoczynamy diagnostykę. Nasi fachowcy sprawdzają, gdzie leży źródło problemu.
Jeśli więc np. iPad nie chce się włączyć, zaczynamy od określenia, czy usterka nie jest mechaniczna, czyli czy w urządzeniu podczas upadku nie uszkodziła się żadna część. Kiedy już dowiemy się, skąd wynika problem, podejmujemy decyzję, czy wystarczy jedynie naprawa, czy konieczna będzie wymiana elementów. Niezależnie od tego, czy jest to naprawa tabletów Apple, naprawa komputerów Apple czy też każdego innego sprzętu tej marki, oferujemy oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki.

Serwis
AirPods 1

Słuchawki Apple AirPods są przez wielu uznawane za jedne z najlepszych słuchawek dostępnych na rynku. Oczywiście takiej klasy sprzęt nie należy do najtańszych. Z tego względu w przypadku jakichkolwiek problemów, warto w pierwszej kolejności rozważyć naprawę słuchawek.

Naprawa starych urządzeń to nie tylko druga szansa dla sprzętów, które polubiliśmy i do których przywykliśmy. Jest to również wspieranie działań ekologicznych poprzez ograniczanie produkcji śmieci.

Nasz serwis pogwarancyjny AirPods 1 zajmuje się profesjonalną naprawą i daje drugie życie słuchawkom. Dzięki nam nie musisz dłużej przejmować się problemami takimi jak chociażby zużyte baterie w słuchawkach, zmuszające do wyjątkowo częstego ładowania ich.
Mamy za sobą dziesiątki tysięcy naprawionych urządzeń i możemy pochwalić się mianem najlepiej ocenianego serwisu Apple w Polsce. Już teraz dołącz do grona tysięcy zadowolonych klientów polecających usługi Flix i cieszących się drugim życiem swoich ulubionych sprzętów Apple!

Czy podoba Ci się ta strona? Oceń nas!

ZAREZERWUJ
WIZYTĘ
ZAMÓW DARMOWEGO
KURIERA
ZADZWOŃ 
DO NAS
Strona używa plików cookies. Korzystając z niej, akceptujesz warunki przedstawione w polityce prywatności.
© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. Flix
crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram